try,XVIII,ls vs [LG]

  • Autor subiect DeletedUser22355
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mie imi pare bine ca nu am sters nici un prynt screen ce il am facut pe forumul vostru,sau mesajele primite.Si referitor la zicala cu farfuria si sarea.Te intreb.Cat ati crescut pe spatee nostru?:).Acum se vede cat ati fi rezistat fara alianta.Acum ca nu o mai aveti.

Asa imi trebuie daca nu intru...zippp sunt dezolata...nu uita ca daca nu va acordam alianta LG-ul nu mai exista acum...

apropo..LG nu mai exista :))
 

DeletedUser

bai... shmâ, tu ce problema ai de pe cate conturi joc eu? pe tsunami nu joaca nimeni. iar pe conturile pe care am jucat am jucat la mom care trebuia ca sa mentin granita cum trebuie. si nu am jucat simultan de pe mai multe conturi.
dan111 a incercat tot felul de "mijloace rudimentare" sa strice alianta cu voi, DOAR DUPA CE VOI VATI TREZIT SA FACETI SONDAJUL. cat despre faptul ca ati fost un trib de inutili care avea pna sau alianta cu toata harta si va plictiseati sa nu mai **. adelele, stai calma si daca nu va plecau jucatorii vostri "mari", care nu stiu, nu aveati nici o sansa. e ** de alexutzu? pai ce stie alexutu sa joace ca ala nici nu citeste forumul. voi conducatori intemeietori, care nici nu cititi forumul si mesajele, ce sa mai faceti voi forumul, habar naveti sa jucati niciunu, cu toata experienta voastra. asta odata. a doua oara, ce idei au venit la membri singulari in trib, si nu sau pus niciodata in practica, nu ne reprezinta. tribul nostru este format din membri inocenti, care sunt f placuti ca membri ai unui trib, colegi, copii, orice ar fi, sunt nota 9.90. si mai eram eu care mam lasat de joc deci puteti sa jucati o tzurca de bucurie. mai intru doar sa va insult pe voi din cand in cand

imi cer scuze moderatorului pentru double post dar....tsumani cand o sa te trezesti la realitate si o sa vezi cum e viata de fapt va fi vai si amar de tine...imi pare rau sa vad ca la 30 de ani (atatia cred ca ai) gandesti ca un pusti de 14-15 netrecut prin viata si fara pic de experienta...

o fi viata pentru tine acum usoara dar trezirea la realitate nu va fi...

o sa vina ziua in care o sa faci diferenta intre joc si lumea reala si o sa iti dai seama cat de mult ai gresit...ce m-a deranjat pe mine cel mai tare la tine este ca ai fost atat de limitat in gandire incat ai putut chiar sa aduci jigniri la adresa famililor jucatorilor.

poate iau si ban acum...dar macar se merita :)

si sa nu uit...nu mai pomeni tu numele lui alexutzu...habar nu ai tu cine a fost el si cat a jucat...stai cuminte si nu te mai baga in discutii pe care nu o sa le stapanesti niciodata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa imi trebuie daca nu intru...zippp sunt dezolata...nu uita ca daca nu va acordam alianta LG-ul nu mai exista acum...

apropo..LG nu mai exista :))

Imi pare foarte rau ca nu am pastrat mesajele dinainte de alianta.Erau foarte clare,cred.Nu noi am vrut alianta.Cand am facut alianta ti-am zis ca o fac pentru voi.Inainte sa aveti alianta cu noi aduti aminte cate de mare era XVIII.
Si "dezolata"?N-ai dece.Poate vroiai sa zici "mandra",mandra de loialitatea afisata fata de noi,dar nu si cea de pe forumul tribului,sau mesajelor,barfelor.
Mda,LG exista.Ne-am permis cred,dupa atata vreme,sa fuzionam cu DMC.O mai buna organizare.
Bafta in continuare pentru ZEII din XVIII !
 

DeletedUser

Nici eu nu mai am mesajele....asta e...fara dovezi nu putem face afirmati :)

o sa ma abtin de la comentari pentru ca mie mi-ai placut si in cele mai multe discutii ai dat dovada de caracter...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus