WoC si prietenii

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu parca stiu cum suna acea intelegere..si din ce stiu eu, voi nu ati respectat...in fine...jocul continua

parca? hai sa iti dau eu o discutie cu bric ... poate o sa intelegi cum suna acea intelegere si cine a incalcat acea intelegere
pacat ca in mare parte s-a discutat la telefon

rookmaster în data de 01.08. la ora 11:48
pai sa inteleg ca numai voi aveti voie sa faceti recrutari?
adica sa nu ii recrutam noi ca ii recrutati voi?
ai un telefon sa discutam?

bric în data de 01.08. la ora 11:48
07xxxxxxxx

rookmaster în data de 03.08. la ora 09:55
nu uita de ce am discutat
parca ziceai ca nu o sa recrutezi
macar daca erau mai maricei

[player]comunitar[/player] Părăsit 02nd August 2011 - 22:23 19,966
[player]stanciu.i[/player] Părăsit 02nd August 2011 - 20:22 260,830
[player]ShadowCat[/player] Părăsit 02nd August 2011 - 05:21 368,306

bric în data de 03.08. la ora 10:05
acum dau mesaj in acea academie , vezi ca o sa te contacteze romanticul, pt invitatiile care vroiai sa le dai,sa stabiliti niste chesstii

bric în data de 03.08. la ora 10:05
stai sa vedem cine e pe cont
 

DeletedUser2821

Colegi sunteti prea " draguti " nu e nevoie de nicio explicatie , o sa vedem acusi ce o sa fie :) . EU presimt deja ce o sa se intample , sa vedem daca am ca deobicei dreptate.
 

DeletedUser38581

Titlu Tribul Wind of Change a declarat război tribului Mason6!
Expediat 25.08.11 23:14:22
Tribul Wind of Change a declarat război tribului Mason6!

Nume război: Woc vs. Mason6

Declaraţie:
Buna seara !

Datorita faptului ca primim atacuri desi inca avem alianta , ma vad nevoit sa va declar razboi !

Fie ca cel mai bun sa castige si sa ne distram in acest razboi , ca pana la urma , asta e scopul acestui joc !

O seara buna !
Succese:))
 

DeletedUser

Hai ma gata terminati,lupta finala va fi intre WoC si DEO pe lumea 23,ce le strica imaginea la aceste doua triburi este modalitatea de ajunge pe primul loc datorita fuziunilor si recrutarilor,WoC au cei mai experimentati jucatorii au bagat in tribul toate vedetele de pe lumea aceasta cel putin cu mai mult de jumate din trib mam intalnit pe alte lumi,DEO au si ei multi jucatorii experimentati dar in final WoC va iesi invingatoare dintre ele cand va fi,noi suntem de umplutura si incercam sa mai lungim putin lumea 23 ca sa nu o facem de ras ca fiind cea mai slaba lume dintre toate aparute pana acum.Bafta Mason in confruntarea cu WoC,tin si eu cei mai slabi asa e normal :)
 

DeletedUser38569

Titlu Tribul Wind of Change a declarat război tribului Mason6!
Expediat 25.08.11 23:14:22
Tribul Wind of Change a declarat război tribului Mason6!

Nume război: Woc vs. Mason6

Declaraţie:
Buna seara !

Datorita faptului ca primim atacuri desi inca avem alianta , ma vad nevoit sa va declar razboi !

Fie ca cel mai bun sa castige si sa ne distram in acest razboi , ca pana la urma , asta e scopul acestui joc !

O seara buna !
Succese:))


Parte 1:
Triburi: Mason6
Parte 2:
Triburi: WoC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,104
Tabăra 2: 8,623
Diferență: 5,519

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,171,764
Tabăra 2: 59,022,264
Diferență: 45,850,500

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 13,567
Diferență: 13,567

chart




exista o vorba odata...JENIBIL..asa declaratie...asa ONOARE. Prefer caractere precum ale colegului tau...care este franc michelle ( mister Onoare :p )..deja incep sa ma obisnuiesc cu maretia onoarei tale. Era simplu..sa spui..vreau razboi ca asa vreau eu..nu sa incerci sa faci pe BUNUL SAMARITEAN...
 

DeletedUser2821

De ce arati ca aveti 2 sate luate =)))) ?

Sunt probabil luate de cand lumea.
 

DeletedUser38569

De ce arati ca aveti 2 sate luate =)))) ?

Sunt probabil luate de cand lumea.

mda...clasa a IV-a ..( cum spuneai..) personal cred ca mai ai nevoie de inca 3 clase sa ajungi la acel stadiu...Nu simti ironia??? mai uita-te odata..la declaratie si la statistica...bleahhhhhhhh
 

DeletedUser38569

si asta spune tot despre domnul ONOARE...mari caractere..mari playeri..nu are rost sa pun ghilimele ca oricum nu ai intelege nimic michaela
 

DeletedUser2821

Da nu am fost atent , insa tot se explica , satele alea sunt luate de cand lumea , ce suferi asa :) Asteapta sa vezi cum o sa arate statisticile peste 2 luni cand o sa ajungem toti playerii buni de la noi in granita aia . ( daca rezistati 2 luni )
 

DeletedUser38569

Da nu am fost atent , insa tot se explica , satele alea sunt luate de cand lumea , ce suferi asa :) Asteapta sa vezi cum o sa arate statisticile peste 2 luni cand o sa ajungem toti playerii buni de la noi in granita aia . ( daca rezistati 2 luni )

ti-am spus ca nu am nicio pretentie de la tine si ca mai ai mult pana sa ajungi la un nivel la care se percepi realitatea asa cum trebuie...
am sa incerc sa-ti si desenez...dar pana atunci mai incerc odata

Declaratia voastra - statististica

fa un efort ...hai ca poti...nu te lasa...inca odata...nu renunta...poate ai sa intelegi si tu dupa ce te mai uiti de vreo 10-20 de ori...
 

DeletedUser2821

Dupa cum ziceam , te comporti ca un copil care vrea atentie si nu primeste :) Incerci sa iti creezi si tu un nume , te inteleg .. asa ca am sa te las sa comentezi , pana cand ajungem la tine...


P.S.: Au fost multi eroi deastia ca tine inainte , care tot asa au inceput sa isi apere pe aici tribul , sa ma critice in mod constant , dar cand tribul le-a picat si au vrut la mine au simtit ce inseamna sa comentezi aiurea :) . Vezi sa nu ti se intample la fel , bataushule.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38569

Dupa cum ziceam , te comporti ca un copil care vrea atentie si nu primeste :) Incerci sa iti creezi si tu un nume , te inteleg .. asa ca am sa te las sa comentezi , pana cand ajungem la tine...


P.S.: Au fost multi eroi deastia ca tine inainte , care tot asa au inceput sa isi apere pe aici tribul , sa ma critice in mod constant , dar cand tribul le-a picat si au vrut la mine au simtit ce inseamna sa comentezi aiurea :) . Vezi sa nu ti se intample la fel , bataushule.

eu sa-mi creez nume...mwhahaha...copile...ar tb sa fi vreo vedeta sa incerc sa-mi fac eu RENUME pe spatele tau...nu uita un lucru..ILUZIA PUTERII NASTE MONSTRII.

P.S. In afara de selena mai erau si altii pe acolo
 

DeletedUser2821

Te cred ca e frustrant sa joci 3-4 ani ca tine si sa nu reusesti deloc sa iesi in evidenta prin ceva pozitiv , asta este ... Ma indoiesc ca o sa reusesti pe lumea asta .

Si dupa 3 ani , primele tale innobilari pe o lume sa arate cam asa :

*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (441|157) K14 1,016 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-28 12:35:29
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (439|164) K14 955 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-24 21:46:40
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (444|164) K14 784 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-21 21:03:08
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (444|168) K14 1,011 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-20 19:02:10
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (441|156) K14 1,124 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-19 13:50:52
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (444|162) K14 774 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-17 09:52:43
*wWw* mYtH aNgEl wArRiOr *wWw* (443|161) K14 806 Barbar Bataushul [Mason6] 2011-03-16 15:08:43
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Imi place macar ca am reusit sa mai animez putin forumul asta destul de mort , sper sa ramana asa pe perioada razboiului pentru ca o sa fie amuzant :) .

Am sa ma opresc pentru astazi , incat deja incep sa ma plictisesc sa ma cert cu noobul ala , ne " vedem " in zilele ce urmeaza.
 

DeletedUser38569

vai..ai descoperit americaaaaaaaa...esti fericit acum domnsoara onoare?
pffffffffff...si tu-ti doresti sa innobilezi un biet noob ca mine :((((

Partea frumoasa...eu daca pierd...nu-i pb..pierde inca un noob
Problema mare...sa nu fi si tu umilit ca alt maret intemeietor...asta ar durea rau de tot...dar nu-i stres...mai iei alt cont si traiesti din amintiri
 

DeletedUser39475

Tu ar fi mai bine sa traiesti fara triburi. Sincer, vad ca iti provoaca fire de par alb in cap. Intotdeauna cel mai destept cedeaza primul, dar se pare ca sunteti incapatanati rau de tot. Conteaza cine ce a innobilat ? Sau ce nume are ? Conteaza sa-ti vezi de lungul nasului si sa-i respecti ( ca si in viata reala ) pe cei cu o vechime mai mare decat tine. Nu ma refer ca atunci cand spune aberatii sa nu i le intorci, dar sa incerci sa faci din tantar, armasar pentru a dovedi o chestie reala iar nu-i bine.

Conteaza ce se va intampla pe parcursul razboiului si atat. Singurii care pot dobori Woc pe lumea asta sunt ei insisi, asa ca bafta baietii !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus