wog&die vs BB...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

nu ma refeream la tribu :).........sincer cu NBZ sau cu majoritatea din NBZ am jucat pe l8 parca........eu eram in burn si am avut razboi cu nbz apoi am facut alianta si dupaia am terminat cu lumea aia.....mam lasat acolo ca o inceput sa se destrame tot........oricum pe mine nu ma intereseaza alte triburi,am tribu in care am crescut si cand va cadea tribu asta atunci ma voi lasa de sportu asta...."triburile"........
 

DeletedUser

Eh, cum se face ca pe l8 eu am fost exact la granita cu burn si nu era nici urma de nici un piter?
 

DeletedUser30628

eram eram....pe langa mine era sebica,restu numelor nu le mai tin minte dar era oricum sebica pe langa mine......aia o fost a 2a lume pentru mine.....aveam doar 300k .......nu stiam eu sa atac cum trebuie,sa fac trupe cum trebuie.......si na....da oricum eram acolo sus
 

DeletedUser

ee era mai tacut atunci....nu l ai obs tu....:D:D
a jucat in NBZ...;)

iti dai seama ca mi-as fii amintit daca ar fi jucat in =nbz=, dar nici prin burn nu mi-l amintesc, deci ori era prea mic si nu prezenta interes :p ori nu era la granita dintre 44 si 54 unde eram eu :D
 

DeletedUser30628

nici K-urile nu le mai tin minte :))) a trecut destul de mult timp de cand nu mai joc acolo.......oricum o fost o lume tare buna acolo......mi-a placut foarte mult
 

DeletedUser

tin sa felicit tribul wog pentru performanta ... mai sunt vreo 3 useri de care trebuie sa scapati si va reveniti :)
 

DeletedUser30628

tin sa felicit tribul wog pentru performanta ... mai sunt vreo 3 useri de care trebuie sa scapati si va reveniti :)

te gandesti inainte sa scrii????performanta in ce sens???.......nu vezi ca mai mult au pierdut decat sa castige :)))cand vedeau ca se apropie de locu 2.....mai bagat un jucator-2 mari sa se ridice de cateva milioane :))))))))))
 

DeletedUser

te gandesti inainte sa scrii????performanta in ce sens???.......nu vezi ca mai mult au pierdut decat sa castige :)))cand vedeau ca se apropie de locu 2.....mai bagat un jucator-2 mari sa se ridice de cateva milioane :))))))))))


Dar tu gandesti ce spui ?
 

DeletedUser

te gandesti inainte sa scrii????performanta in ce sens???.......nu vezi ca mai mult au pierdut decat sa castige :)))cand vedeau ca se apropie de locu 2.....mai bagat un jucator-2 mari sa se ridice de cateva milioane :))))))))))

la asemenea raspuns nu am altceva sa`ti transmit decat :

Viitorul tau depinde de visele tale ...In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca!


PS : sau ii fi si tu ceva zmeu in cautare de senior member ???
 

DeletedUser30628

nus zmeu......chiar deloc.....is un NooB......nu le am cu acest joc dar dupa cum am vazut......asa ii felu lor de joc......pierd 2-3 jucatori pe granitza si recruteaza altii in mijlocu tribului..........oricum ii treaba lor....eu nu ma bag ii treaba lor cum fac si ce fac.....numa sa ne aduca pe granitza jucatori de "elita".......
 

DeletedUser

Te-ai saturat de juniorat?Ti-am mai spus foloseste cu incredere semnele de punctuatie corespunzatoare, nu pari jucator suprem in stilul asta :)
Viziunea ta a hartii e tare proasta.
Ma indur sa-mi pierd timpul ca sa iti explic unele lucruri, se pare destul de grele pentru a le observa.
1.W O G nu recruteaza in mijlocul tribului, defapt w o g nu recruteaza deloc.
2. S-au creat niste disensiuni, s-a impartit tribul, inca o data, nu e treaba voastra.
3.Jucatorule suprem, te rog sa te abtii cand vorbesti de jucatorii din tribul din care fac parte, eu nu ma bag in tribul tau tu nu te bagi in tribul meu.Nu esti in stadiul in care sa-ti dai tu cu parerea de jucatori.
Te-am inteles, esti cocos pentru ca tribul tau castiga in acea granita, dar te rog, nu te compara tu cu mine sau cu colegii mei, esti un simplu no-name care habar nu are sa priveasca harta cum trebuie.
Sunt constienta de faptul ca tribul pierde pe acea granita, dar nu pentru ca ati fii cine stie ce jucatori (mai ales tu), ci doar pentru ca sunteti uniti, ceea ce la noi poate lipseste datorita faptului ca inca nu ne cunoastem indeajuns.
Asa ca permite-mi jucatorule suprem sa iti spun de acum, scuteste-ma de textele tale de "pro player".
O seara mirifica in continuare.
 

DeletedUser29611

o singura precizare am de facut la e ai spus tu gabytza, bb-ul nu este unit pentru ca se cunosc playerii intre ei, se cunosc pe grupe in cel mai bun caz si pe zone dar atat, iar la atacurile ce s-au dat pe granita wog, die sau blc au participat jucatori care nu se cunosc intre ei ci doar se ajuta,
cred ca avantajul nostru este ca avem destui membri in stare sa organizeze un atac si tot ce tine de asta, ceea ce la voi se pare ca lipseste in multe locuri si asta duce la colaps in acele zone, e normal
 

DeletedUser

Nu neg ca poate ce zici tu e adevarat, cum am mai spus, nu e treaba mea ce e in tribul vostru.Doar ca ceea ce am spus eu consider in continuare ca e adevarat, situatia interna difera, chiar conteaza foarte mult prieteniile si intelegerea.Disensiunile pe granite pot schimba multe.Nu incerc sa bat vreun apropo la nimic, dar fiecare doarme cum isi asterne, eu m-am intins si ma intind in continuare cat imi ajunge plapuma,astfel creand stabilitate si uniune pe granita mea.Oare asta sa fie cheia succesului?:p
 

DeletedUser29611

e bine sa-ti vezi de treba ta, si cand vezi ca merge treaba e aiurea sa schimbi planurile si se pare ca grupa despre care vorbesti tu face treaba dar restul.... cum ai zis si tu fiecare culege ce sadeste si ingrijeste... dar ca si conducator trebuie sa faci ca toate zonele sa fie unite si sa se inteleaga, spre binele tribului meu nu puteti face asta ca sa revenim ca doar e razboi:rolleyes:
 

DeletedUser

Dar eu nu am absolut nici un drept in trib, eu sunt un simplu jucator, ma ocup decat cu sate de la dusmani :p, eu am avut grija decat de uniune si intelegere pe granita mea, unde ma intereseaza, restul e problema conducerii sau celor care se ocupa de granitele respective.
 

DeletedUser21870

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: Die!
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 551
Tabăra 2: 143
Diferență: 408

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,370,183
Tabăra 2: 1,431,891
Diferență: 3,938,292

image.php


se pare ca si-au sters academiile,altfel diferenta era mult mai mare.
 

DeletedUser31275

Da dominati asta e drept dar problema a fost ca razboiul ne`a cam surprins insa incetul cu incetul speram sa revenim pe drumul cel bun ... Si totusi s`ar putea sa se intample asta . Si tu oricum nu prea cred ca ai dreptul sa vorbesti odata ce esti de cateva zile acolo in ~B~B~ (daca nu ma insel :D )...:red:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus