Ziarul de scandal

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu sunt un umil si simplu jucator..ceilalti pot sa faca ce vor..eu lupt pana la ultimul satuc ce-mi apartine..
 

DeletedUser17245

da cum de esti asha umil , deodata ? unde e zmeul ala pe care il stiam eu ? sau nu mai are spate ?
 

DeletedUser

Mafi fii atent, cândva, cei mai aprigi duşmani ne-au devenit colegi :)
 

DeletedUser35218

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?258446-Chronicles-of-a-Team-Tournament-2012

Felicitaţi-măăăăăăăăăăăăăăăă :D

Acum, odată ce campionatul internaţional de speed de anul acesta s-a terminat (şi a fost câştigat :D) cred că îmi fac timp să trec niţel şi pe L9 şi să mai pun la punct niţel minciunoşii, hoţii şi trădătorii (ei se vor simţi acum cu musca pe căciulă şi îşi vor vărsa frustrările în conferinţe pe skype) :rolleyes:

Nimeni nimik , adevarul e ca ai multi "prieteni" Charlie.

Deodata Arthur din "Zmeu" e umil :rolleyes:.
 

DeletedUser

...

:))))..de unde ma cunosti tu pe mine sa ma caraterizezi..tu care te ascunzi ca si grasu(n.r. gabi) in spatele unui monitor...;)
 

DeletedUser35218

Nui nevoie ca cineva sa te cunoasca ... doar trebuie citite postarile de pe forum si isi va da seama . :rolleyes:
Am injurat sau amenintat ca sa zici ca ma ascund in spatele monitorului ? :confused:
 

DeletedUser

Cateva trucuri pentru micsorarea nasului.


Daca te-ai nascut cu un nas prea mare, trebuie sa cunosti cateva trucuri care te ajuta sa il faci mai mic. Operatiile estetice sunt scumpe si dureroase, asa ca cea mai buna optiune este machiajul. Produsele necesare Daca vrei sa-ti conturezi forma nasului ai nevoie de niste produse speciale: - fond de ten in nuanta potrivita tenului tau; - un corector intr-o nuanta mai inchisa; - pudra bronzanta; - fard iluminator; - pudra pulbere; - o pensula unghiulara; - un buretel. Cum functioneaza
1. Pentru inceput, aplica fondul de ten pe toata suprafata tenului.
2. Aplica corectorul pe lateralele nasului, de la nari pana la ochi. Intinde foarte bine corectorul spre exterior. Ia buretelul si estompeaza marginile. Ai grija ca produsul sa fie cu 2 tonuri mai inchis decat fondul tau de ten.
3. Aplica fardul iluminator pe centrul nasului, de sus pana jos, cu ajutorul pensulei unghiulare.
4. Aplica pudra pulbere pe toata fata si apoi pe cea bronzanta pe obraji si sub nari. Alte trucuri: - Contureaza-ti buzele mai intens sau machiaza-ti ochii mai puternic pentru a atrage atentie de la nas. - Mergi la hairstilist si roaga-l sa it gaseasca o tunsoare potrivita pentru forma fetei tale si care sa reduca marimea nasului.
 

DeletedUser17245

inainte sa mai postezi pe aici , sa spui parola fa, ca iti tai nasu. cine va da access pe forumu asta nene sa vina toti ghiolbanii sa posteze ? maine o sa ma trezesc ca vine altu si posteaza cum a avortat nevasta-sa ca nu ii placea la barbat ce nas avea copilu la ecografie... doh!
 

DeletedUser

Chec cu cacao


Ingrediente reteta Chec cu cacao: 10 oua 400 g zahar 400 g faina 200 ml ulei o lingura cacao o lingura esenta de vanilie un pliculet praf de copt .Modul de preparare a retetei Separam albusurile de galbenusuri, punem putina sare in galbenusuri si le frecam cu ajutorul unei linguri. Punem in albusuri cateva picaturi de zeama de lamaie si le batem spuma. Dupa ce am batut bine albusurile, adaugam zaharul in ploaie si batem din nou albusurile cu zaharul pana cand se intaresc. Adaugam in compozitia de chec galbenusurile frecate, amestecam usor si apoi turnam incetisor uleiul. Amestecam faina cu praful de copt si o adaugam in ploaie, amestecand incetisor pana cand dispar toate cocoloasele. Punem in compozitia de chec lingura de esenta de vanilie si amestecam. De fiecare data trebuie sa amestecam de jos in sus, pentru a pastra compozitia de chec cat mai pufoasa. Pentru checul cu cacao transferam aproximativ un sfert din compozitia de chec intr-un alt vas, adaugam lingura de cacao si amestecam bine. Pe cat posibil, amestecam cu grija pentru a ne ramane compozitia la fel de pufoasa. Tapetam cu hartie de copt doua tavi sau le ungem cu ulei peste care presaram putina faina. Turnam compozitia de chec in tavi, apoi adaugam compozitia de chec cu cacao si amestecam putin cu ajutorul unei furculite pentru a obtine acel aspect de chec marmorat. Incingem cuptorul si apoi bagam tavile de chec cu cacao la foc mediu. Testul scobitorii este cel mai sigur in acest caz - atunci cand scoatem scobitoarea uscata din checul cu cacao, inseamna ca acesta este facut. Spor la gatit si va astept sa reveniti pentru alte retete de prajituri!
 

DeletedUser35218

Mdea credeam ca doar aia din OCT is asa de "magnifici" :)) dar se pare ca mai sunt si alti ! :D:D
 

DeletedUser35218

Eu zic ca cei din At ar trebui sa il recruteze e bun si un frizer acolo pe langa baieti din oct :)).
 

DeletedUser9858

aoleu tot o mai lungiti pe lumea 9 :eek: disparurara toti si voi tot pe aici sunteti :D

** cel mai tare ma bucur ca "faimosii" Octisti au disparut cu toate ca ei se laudau ca raman un "trib unit"
acum va mai ramas doar AT
 

DeletedUser9858

octii?!?!?
** intodeuna au fost inamici mei chiar si cand erau aliati cu noi )) :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus