~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Nu iti merge jocul asta murdar, nu cu noi amice. Dezbati pe prezent sau continui singur sa iti faci iluzii ca impresionezi lumea prin aparitiile tale.

Daca sunteti atat de buni pe cat spui mai sus, nu e cam rusinos sa ti-o furi de la un trib de nubi asa cum afirmi mataluta ca suntem noi ?... vezi tu, cum o dai, tot nu e bine, asa ca poate iti alegi vorbele cu mai multa grija data viitoare.
In locul tau nu puneam datele alea, sunt destul de frumoase cifrele - sate/trupe invinse pentru ~TH~, in conditiile date, si iar ti-ai tras singur o mica palma...

Stii ce am observat ? cu mici exceptii, ai colegi care atunci cand deschid gura (la fel ca tine), vin doar cu fantezii de toamna, majoritatea sunteti taxati de toti ceilalti care citesc forumul pentru prostiile pe care le spuneti insa voi continuati sa o tineti pe a voastra. Stati bine in statistici la sate ? OK, nu e problema, ai mei colegi care de fiecare data cand s-au afisat pe aici, s-au prezentat onorabil, nu cu nasul pe sus, ci cu picioarele pe pamant, cu o prezenta regala ... ei vor face diferenta, razboiul nu se duce doar pe atacuri. Nu stiu daca ai inteles ce vreau sa zic, suntem net superiori la un capitol, am o echipa selecta, si asta o sa faca diferenta... o sa-ti amintesc de postul asta cand o sa vezi ca bucuria locului 1 a fost doar un miraj.
 

DeletedUser38231

eu cred ca tu ai impresia ca vorbesti cu cine stie ce jucatori pe aici care au fost culesi din copaci si adusi pe lumea 27....Ai pierdut razboiul , asta este..Obisnuieste-te cu ideea...
 

DeletedUser5970

Exact ce spuneam. Prin postul asta mi-ai subliniat afirmatia de mai sus, ma opresc aici, vad ca n-am cu cine purta o discutie.
Semeni exact cu king leonidas, el era la fel de neinfricat la inceputul lumii... pacat de rangul ala, pacat de trib, condus de cineva deloc puternic (si nu la nr de sate ma refer)

Bafta cu viitorul trib daca pe noi ne-ati scos ;)
 

DeletedUser

Măi Gabi, ce-am tot vorbit? Jucăm pentru plăcerea jocului, lasă-i în statisticile lor. Lasă-i să ne ia satele.. şi?

Nu le permite să-ţi ia demnitatea, satele să şi le ducă acasă, să le pună în vitrină...
 

DeletedUser

Da,sunteti bestiali...,Claudiu,de ce nu i lasi sa se exprime singuri pe aici?Tu pune doar statistici cand e cazul,noi nu avem ce sa purtam vreo discutie cu nici unul din acel trib(~TH~),nici macar cand ma roaga la telefon sa facem pace,deci de azi ,daca te mai vad ca porti vreo discutie cu acesti tre....si.,ma voi supara pe tine ;)
 

DeletedUser

Chiar am aprecia, daca ati posta doar statistici, fara metafore la adresa voastra.

Monkey, se vede cat caracter ai, aruncand "manifeste" cu discutiile private. Eşti "mare"... sau mic? Alege singur.
 

DeletedUser11867

eu cred ca tu ai impresia ca vorbesti cu cine stie ce jucatori pe aici care au fost culesi din copaci si adusi pe lumea 27....Ai pierdut razboiul , asta este..Obisnuieste-te cu ideea...

fara suparare...dar sunt niste jucatoti in th din clasa elite cum se spune...cum am spus de capacitatile unor conducatori ma indoiesc...cu toate ca am observat in ultimul timp ca se cam completeaza...
 

DeletedUser38231

Da,sunteti bestiali...,Claudiu,de ce nu i lasi sa se exprime singuri pe aici?Tu pune doar statistici cand e cazul,noi nu avem ce sa purtam vreo discutie cu nici unul din acel trib(~TH~),nici macar cand ma roaga la telefon sa facem pace,deci de azi ,daca te mai vad ca porti vreo discutie cu acesti tre....si.,ma voi supara pe tine ;)

ai dreptate :)..sa nu uitam ca elita ~TH~ se cam milogeste de un trib de duzina sa faca pace cu ei..si cer si invitatii =))
 

DeletedUser

Daca cineva cerea invitatie in TMBK, la modul serios, o primea. Pe cine aburiti voi? Ii dadeati numa sa ne dati noua in cap cu "realizarea" voastra.

Sunteti buni. Super. Felicitari!

Dar de ce trebuie sa coexiste stiinta voastra cu non-caracterul? De ce aduceti la nivelul asta de nimicnicie jocul acesta?
Ai topor, ai nobil.. joaca-te nene.
Nu veni sa defaimezi pe cineva, cu afirmatii care nu se pot verifica, sau pot fi interpretate scoase fiind din context.
 

DeletedUser5970

Da, prin acel egal si doua paranteze a vrut sa aprofundeze modul josnic in care dorea sa ne coboare :D
Eu o singura nelamurire am, de o luna, de cand cu conflictul cu noi, de fiecare data cand apar cei din ~TBKM~ pe extern, trebuie sa ne reaminteasca cat de buni sunt ei. De ce va tot repetati ? Noi am inteles, incercati sa va convingeti pe voi si nu va iese ?
 

DeletedUser38231

Daca cineva cerea invitatie in TMBK, la modul serios, o primea. Pe cine aburiti voi? Ii dadeati numa sa ne dati noua in cap cu "realizarea" voastra.

Sunteti buni. Super. Felicitari!

Dar de ce trebuie sa coexiste stiinta voastra cu non-caracterul? De ce aduceti la nivelul asta de nimicnicie jocul acesta?
Ai topor, ai nobil.. joaca-te nene.
Nu veni sa defaimezi pe cineva, cu afirmatii care nu se pot verifica, sau pot fi interpretate scoase fiind din context.

esti praf..taci.


nu primim toti noobii si toti copii in trib...ti-as face o lista cu jucatorii care vor sa va paraseasca..dar le vrem satele , si mai usor decat din TH nu le putem lua de nicaieri :))


nu am nevoie sa ma crezi tu...o sa vezi cand o sa inceapa sa fuga fiecare pe unde apuca ca nu vorbesc aiureli..habar n-ai cu cine joci :))


eu ma retrag , o sa va mai postez numai niste statistici , cand o sa fie cazul..succes in lumea de dincolo (29)
 

DeletedUser

Claudiu, iti multumesc! Sper sa te tii de cuvant (pentru faza cu postatul).

Cat sunt de praf? Problema mea. Continua sa joci, si bucura-ti sufletul cu realizarile personale.

PS - Nu primiti noobi? dar aveti 3 academii. :)))
 

DeletedUser5970

Claudiu, ti-am mai zis eu ca o astfel de propaganda nu o sa iti mearga niciodata cu noi.
Trib pe locul 1 ca aparator, de aici denota multe atacuri primite, acei noobi de care zici tu ar fi plecat primii ;)
Tocmai pentru ca avem habar cu cine defilam, ne permitem sa-ti dam peste bot la orice pas gresit pe care il faci pe aici, cu toate ca iti dau nota maxima pentru modul in care incerci sa pui toate reflectoarele pe voi, cu astfel de aberatii la adresa tribului advers insa deja ai picat in penibil asa ca, nota minima, stai jos si nu mai face afirmatii la adresa celor pe care nu-i cunosti, fara sa ai argumente solide... zici ca nu primiti copii in trib, dar te comporti exact ca unul.
 

DeletedUser7708

Am eu exemple de copii care i-ați luat în trib, dar eu nu mă cobor la nivelul tbkm. Nobilii să trăiască, puștanii oricum dispar de pe joc.
 

DeletedUser

Bade, tu nu poti vorbi despre statistici?
Cand se potolesc unii, apar altii.
 

DeletedUser

Asa va fi mereu....conceptiile sunt diferite ,mai ales atata timp cat vor fi pe joc oameni de diferite varste si diferite caractere! Fratilor,de cand joc triburile am invatat ca trebuie sa iti respecti atat aliatii cat si dusmanii...suntem oameni cu totii,si nu este nimeni vinovat ca face parte dintr-un trib sau nu...ba chiar este de apreciat loialitatea atunci cand tribul da de greu....incercati sa pastrati o minima decenta in declaratii si lasati postarile sarcastice!
 

DeletedUser

Claudiu, sunt destui vai de ei in TH dar, MisterEngi sincer, mi s-a parut ca el chiar stie jocul
Imi place cum pune problemele si cum se descurca pe harta
Nu l-am urmarit prea mult dar din ce am vazut, mi-a lasat o impresie buna

Gaby eu cred ca TU ai inceput sa fii mare smecher si nu TBKM asa ca nu ai de ce sa comentezi cand vine vorba despre cum vorbesc si ce fac ei

Pana la urma, in dragoste si in razboi e permis orice !

Fiecare isi respecta aliatii si dusmanii in felul lui...
Eu de ex pe extern stii bine cum fac si ce zic dar, pe privat daca esti om cu coloana vertebrala, poti purta o discutie frumoasa cu mine
Cam asa e si in cazul unora din TBKM

cat despre statistici....erati pe +46 si acum pe minus. Chiar daca nu iti convine, sunt mai buni ca voi.
 

DeletedUser5970

Nu cred ca am contestat vreodata valoarea TBKM ca trib si dezvoltare dar nu pot sa trec peste cand incercati sa ne patati imaginea prin tot felul de baliverne la adresa noastra, duse la extrem de prea multe ori.

Patati-ne imaginea luandu-ne satele, o sa va felicitam pentru asta. Daca tot ai adus vorba de coloana vertebrala, sa dovedim ca o avem cu totii, in asa fel incat sa ne duelam frumos pe harta si aici sa putem pastra un altfel de topic fata de celalte gen "x vs y", in care te plictisesti la cate glume fumate vezi pe acolo, luandu-se reciproc peste picior.
 

DeletedUser

Deci se poate ...haide-ti sa avem in continuare un razboi ,care implica oameni cu caracter si nu animale,care mai au un pic si se injura care mai de care ...

Felicitari TBKMului pentru modul cum au revenit in acest razboi si au innobilat zeci de sate si felicitari THului care au aratat ca au si acolo cativa oameni de valoare si inca mai tin tribul in picioare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus