~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asta e vina voastra pentru ca TBKM a vrut o colaborare cu voi si puteam si eu sa bag cateva strambe pentru voi deoarece aveti doi oameni acolo care imi plac foarte mult ca si caracter

In schimb gaby si cine a mai fost pe acolo s-a luat dupa nustiu cine(probabil cavaleru danubian) si ati vrut sa distrugeti TBKM fara sa stiti in ce va bagati

Si eu sunt adeptul razboaielor si imi place mai mult sa fiu in postura voastra dar, cand nu am chef sa imbatranesc pe lumea respectiva pentru ca rezista pe harta doar triburile care se pupa unele pe altele etc

Chiar as vrea sa vad sau sa construiesc un trib care sa joace fara diplomatie sau, maxim un aliat + un pna
Dar pana sa vedem asa ceva, avem de muncit la construirea unei astfel de echipe si multa minte si strategie


CrashV/S :)
 

DeletedUser7708

Ești simpatic ... cu 2 academii? Fac și eu 10 academii, dar nu am mai mult de 1 aliat și un pna :rolleyes:
 

DeletedUser

[report_export]AKFTdGhBaWkqyDQmgAE4+s3zWI3tilX50FZNCdd5HwJoYlchBPXAPfujoTSUHbCffHvYkOMfvM0ttCbb0qCzOByoqukDrxUl8ANJFMUsOf2IzvS/dvpGrtiJYGAzCTfijkicv8rt6z5Ps1fbqenIrSBJt3Gskb9aq2bHbqF3KEIm3p7hCNRCqd5AP9JD9iEnaLrepDte3WMbqT0cZ8/I7gBLfBgHV+LGpujJRXU75J9TEc9OaYdn54GGskoS/N70mAsz1nESpQnZkjqRjo9+lnh5fqwEEQFagC+D5GdOLS32691Kp3qeXShyfC3rpo2a8ZD+QgtkIGREp2AQjc7F/74fgW7qiWW1PpZDAt224O7/oW5ni/2ORsvu3OnGTg8hbzk/7uQuk3xRMkpnPnGDPAdRHCRLkpib[/report_export]

ups un sat nesprijinit de trib nu e frumos din partea ta strici statistica din tribului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

Va prind eu in offside tot nu scapati, va iau in ordine alfabetica :D , ghinionul vostru ca am intrat pe 27 :p
Poi daca jucam hai sa jucam corect :D
 

DeletedUser

quitana, vezi ca asa a mai facut cineva si ia dat ban permanent ca baga tikete fara dovezi :D
 

DeletedUser34078

Lasa draga ca strangem si dovezi, ca doar avem tot interesul sa fim fairplay, poi no? :D
Nu este un abuz ci o sesizare normala. ;)
Ce-oi zice tu acum ca m-am speriat a? :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu am zis si sincer nu imi pasa pentru ca stiu cum joaca cei de acolo :))

Doar ca devine deranjant atunci cand incep adversarii cu..."ai suporti" , "ai ajutor divin" etc etc
 

DeletedUser

voi macar va ganditi ca debiaba faceti ticket ,oricum nu rezolvati nimik
 

DeletedUser34078

Nu am zis si sincer nu imi pasa pentru ca stiu cum joaca cei de acolo :))

Doar ca devine deranjant atunci cand incep adversarii cu..."ai suporti" , "ai ajutor divin" etc etc

Eh atunci daca nu-ti pasa lasa misto'urile pentru alte ocazii. Nu ca n-ar fi de discutat in ce conditii a ajuns TBKM first rank :p dar e pacat sa facem spam intr-un topic cu pretentii ;)
 

DeletedUser5970

doar sa faci ticket esti buna =))

Dar voi la ce sunteti buni ?
Hai sa ne uitam putin pe pagina "razboaiele tribului", care din punctul meu de vedere reflecta cel mai bine imaginea unui trib

~TBKM~
218 sate castigate / 25.648.282 inamici invins in atac
65 sate pierdute / 10.478.178 inamici invinsi in aparare

~TH~
289 sate castigate / 23.935.207 inamici invinsi in atac
153 sate pierdute / 60.085.886 inamici invinsi in aparare

La datele astea, daca erati in locul nostru, ati fi pierdut cu aproximativ 200 sate mai mult decat noi.
E vorba de eficienta, degeaba dati din gura pe aici, pe viitor cea mai buna gestiune a resurselor o sa faca diferenta si momentan sunteti pe minus la ambele situatii.

Multa bafta, domnilor. O sa aveti nevoie, ~TH~ sunt pe urmele voastre.
 

DeletedUser

sarmanul de tine,pana aici ai ajuns sa faci tot felul de statistici,sa invarti harta pe dos doar sa apareti si voi pe plus la ceva?

sau te chinui sa scoti si tu ceva avantaje din ce nu este?

singurul lucru ce conteaza acum este urmatorul:

ati vrut razboi, il aveti acum,eu in locul tau mas ocupa cu modul vostru de dezvoltare,la un moment dat veti fi asa de mici pt o lume atat de mare,incat va trebui sa va bateti cu triburi de rang 100,doar acelea va vor mai baga in seama...daca intelegi ce vreau sa zic;)
 

DeletedUser5970

A venit sa vorbeasca ala care atunci cand pierdea sate incepea sa ne faca pe toti nubi pentru ca atacam in haita. Ti-am mai spus, imi cunosc colegii, d'asta imi permit sa vorbesc, dar tu ? Cati colegi cunosti bine din cele 3 academii + tribul mare, ca sa vii cu astfel de vorbe mari ?
 

DeletedUser34078

A venit sa vorbeasca ala care atunci cand pierdea sate incepea sa ne faca pe toti nubi pentru ca atacam in haita. Ti-am mai spus, imi cunosc colegii, d'asta imi permit sa vorbesc, dar tu ? Cati colegi cunosti bine din cele 3 academii + tribul mare, ca sa vii cu astfel de vorbe mari ?

pt blindaje de 30k pe sate te faci frate si cu draq, nu conteaza in ce academie fierbe smoala :p

@ Drunken Monkey .....si vbeai de noi ca avem blindaje si ca stam non-stop pe joc ? Spionaje in toiul noptii ? Mi-ar fi rusine !
Chiar nu stiu ce vreti sa demonstrati, in nici un caz ca le aveti cu jocul. Un jucator bun nu sta cu blindaje de la altii in sat ci jongleaza cu trupe proprii. D'aia nici nu ne agitam sa va atacam ca jucati STRAMB! Nu mai criticati pe toata lumea, vedeti-va barna din ochi sau cum se zice... :p
 

DeletedUser

quitana,aici gresesti...si tu daca ai putea dispune de acele trupe te-ai folosi de ele,nu are rost sa te dai aici ca esti jucator si jonglezi cu trupele...hai sa o lasam balta ,ca de astfel de replici sunt satul...cand te vezi cu un picior in groapa sau dai de greu ,incepi sa gasesti tot felul de pretexte...sprijinul de la colegi face parte din joc si de strategia fiecaruia,ce invoci tu aici este o totala aberatie....iar daca are satele blindate asta denota ca suntem un trib unit si ne ajutam reciproc...imi pare rau daca tu esti obisnuita cu altfel de colegi sau un alt fel de joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus