Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser

Gresesc undeva ? Daca da , te rog sa ma corectezi . In cazul in care o sa vi cu un raspuns pertinent (nu cu un omor de proasta calitate) o sa iti cedez satul meu .
 

DeletedUser42201

Gresesc undeva ? Daca da , te rog sa ma corectezi . In cazul in care o sa vi cu un raspuns pertinent (nu cu un omor de proasta calitate) o sa iti cedez satul meu .

omor de buna calitate eu pana acum nu am vazut
raspuns pertinent: te-ai gandit ca poate intre cele 2 triburi e alianta si ca nu se evita, ci doar lucreaza impreuna?
eu fac mult cu nobilii pana la tine, dar sa imi spui cand e satul gol ca sa anunt un coleg sa trimita nobilii.
 

DeletedUser

Toata harta stia din prima zi ca fum si clasic o sa fie aliati. Nu este prima lume cand intra in aceeasi zona, la cateva ore distanta, tot in semi'luna, si ajung aliati vezi doamne in urma unei bune 'colaborari' si nu a unui lucru premeditat. Hai sa nu prindem fluturi.
Radu stie cel mai bine ;)
 

DeletedUser40272

Toata harta stia din prima zi ca fum si clasic o sa fie aliati. Nu este prima lume cand intra in aceeasi zona, la cateva ore distanta, tot in semi'luna, si ajung aliati vezi doamne in urma unei bune 'colaborari' si nu a unui lucru premeditat. Hai sa nu prindem fluturi.
Radu stie cel mai bine ;)
toata harta stia numai noi nu stiam...nesimtita harta asta ca ne-a exlus de la informatii
acum esti de 3x mama omida...ia intreaba-l pe analyzer (care ti-e coleg, sau ti-a fost...) cat a atacat pensionarii, pana sa se faca aceasta alianta...nu mai vorbi fara sa stii...sau vorbeste daca iti place sa vorbesti prostii/tampenii

vinde fluturi in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toata harta stia numai noi nu stiam...nesimtita harta asta ca ne-a exlus de la informatii
acum esti de 3x mama omida...ia intreaba-l pe analyzer (care ti-e coleg, sau ti-a fost...) cat a atacat pensionarii, pana sa se faca aceasta alianta...nu mai vorbi fara sa stii...sau vorbeste daca iti place sa vorbesti prostii/tampenii

vinde fluturi in continuare.

Eu as tacea. Poate iti dau cu discutii de pe skype in cap, ghici intre cine si cine :eek:
 

DeletedUser40272

Eu as tacea. Poate iti dau cu discutii de pe skype in cap, ghici intre cine si cine :eek:

ai fi facut bine daca ai fi tacut...poate va avea placerea un conducator sa-ti puna niste printuri de pe forum sa vezi cat s-a discutat inainte

vezi sa nu-mi spargi capul:)) usurel...:p

04.05.
16:50 Tribul s-a aliat acum cu Fum?.

data cand a inceput l29 cred ca o stii...daca era premeditat nu se facea alianta din primele zile?:))

ne place sa papam, e bun...mmmm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai fi facut bine daca ai fi tacut...poate va avea placerea un conducator sa-ti puna niste printuri de pe forum sa vezi cat s-a discutat inainte

vezi sa nu-mi spargi capul:)) usurel...:p



data cand a inceput l29 cred ca o stii...daca era premeditat nu se facea alianta din primele zile?:))

ne place sa papam, e bun...mmmm


Nu stiu data ca eu am intrat de vreo 10,11 zile.
Printuri de pe forum pot sa iti pun si eu, ce le-am rasfirat la momentul respectiv. nu stiu daca le mai am,dar dau de ele :p
hai sa incheiem. bine ca ati facut alianta, frica reciproca si-a spus cuvantul :eek:
 

DeletedUser40272

iti place alba-neagra...mai intai e alba, acum e neagra, hotaraste-te odata...

tu ala care ai inchis nu stiu cate lumi pe .net si inca cateva pe .ro ar trebui sa stii ca acest joc de razboi implica si strategie, oricare ar fi fost din cele spuse de tine nu vad care, cu ce a gresit.

va e ciuda ca nu ati reusit ceea ce au reusit aceste 2 triburi pana acum? de incercati sa aruncati cu noroi...

Spor in toate (fie pe joc cat si aici);)
 

DeletedUser42201

Nu stiu data ca eu am intrat de vreo 10,11 zile.
Printuri de pe forum pot sa iti pun si eu, ce le-am rasfirat la momentul respectiv. nu stiu daca le mai am,dar dau de ele :p
hai sa incheiem. bine ca ati facut alianta, frica reciproca si-a spus cuvantul :eek:

bre, sarmulitule, sincer ma doare in partile moldovei cand ai intrat sau cand ai iesit tu de pe vreo lume, ca oricum activitatea ta a fost cel mult egala cu 0. asa ca scuza-ma ca nu am notat in calendar ziua in care ai intrat tu pe aceasta mirobolanta lume.
vad ca esti in anonym, sincer acum te-am cautat ca sa stiu cu ce noob vorbesc pe o lume unde se considera ca suntem colegi de harta. pt tribu ala am avut tot respectu pt eva si catau, cu toate ca mereu mi-au fost dusmani. acum ca ei nu mai sunt, tribul ala e la fel de bun ca si tine, adica mult sub 0.
faza cu 'frica reciproca'... hai sa o luam asa: ne cunoastem parte din noi de vreo 4 ani, ne stim unii in viata reala, ne stim problemele si toate cele. ce frica sa am eu de unu care mi-a intrat in casa sau am stat nopti bune la baute, la remi sau la orice alta chestie?
poate ca tu nu ai aflat, dar pe jocul asta sunt si oameni care se respecta... si intre astia, care au o chestie care se numeste caracter, nu o sa existe in veci razboi. ca unii pica in SE si altii in NV... aia e, am avut alianta chiar si in conditiile astea, cu toate ca de multe ori nu batea nobilul dintr-o parte in alta. sau, cand nu am avut alianta (L14 daca nu ma insel), am avut forum comun pentru spam.
sper sa te fi lamurit cu relatia dintre cele 2 triburi si a membrilor lor si daca nu am reusit, te rog sa iti iei linistit ideile tale extraordinare si sa le bagi acolo unde nu bate soarele (in debara, bre, nu imi da avertisment aiurea)

Si, ca sa fiu on topic in ceea ce priveste razboaiele: HAI DINAMOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser29445

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Avalon, Aval0n

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 3
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,269
Tabăra 2: 12,447
Diferență: 106,822

chart
 

DeletedUser29445

:)))) da cam pe când le da-ţi o replică? Să revin cu un status.
 

DeletedUser29445

si eu tot ironic am spus :))
in ce tabara esti? de la 2 mai? navodari?
 

DeletedUser

:))

Tabara e....unde vad trupele cu ochii:))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus