Discuţii libere

DeletedUser

:) Eu vorbeam strict ipotetic. Si nu ma refeream la INNO ci la OSIM... Ma intrebam daca este posibil / legal din punct de vedere juridic sa iti inregistrezi numele tribului la oficiul de marci :)) Ar fi ceva... intr-atat de absurd...
 

DeletedUser42411

eminem intri cu mine si niste colegi de pe l10? iti dau invitatie?
 

DeletedUser

m-am bagat cu preinregistrare..sa vad unde ma pune..sper ca nu la margine:))
 

DeletedUser23756

Interesanta treaba cu aceste steaguri, va salut si va urez succes!
 

DeletedUser17308

pana acum nu vad niciun trib interesant:)
intru si ma joc eu singur:))
 

DeletedUser

pana acum nu vad niciun trib interesant:)
intru si ma joc eu singur:))

Iti spun eu ca triburile interesante au deja jucatorii necesari si nu isi fac reclama pe forum pentru ca nu au nevoie...oricum o sa vedem pe harta ce vor face aceste triburi anuntate...sper sa faca o impresie buna :p
 

DeletedUser

Iti spun eu ca triburile interesante au deja jucatorii necesari si nu isi fac reclama pe forum pentru ca nu au nevoie...oricum o sa vedem pe harta ce vor face aceste triburi anuntate...sper sa faca o impresie buna :p

Eu cred ca triburile cu adevarat interesante sunt prea ocupate cu celelalte lumi.
Si nu cred ca pentru un trib tanar, nou, proaspat este neaparat un lucru rau sa "se bage in seama" putin pe forum... Triburile este un joc social si fiind un colectiv, parerea altora conteaza.
 

DeletedUser32745

Triburile "tinere" ce si-au facut reclama pe forum au avut aceeasi soarta... dar, ganditi pozitiv, poate veti reusi sa fiti exceptia de la regula.
 

DeletedUser

Eu cred ca triburile cu adevarat interesante sunt prea ocupate cu celelalte lumi.
Si nu cred ca pentru un trib tanar, nou, proaspat este neaparat un lucru rau sa "se bage in seama" putin pe forum... Triburile este un joc social si fiind un colectiv, parerea altora conteaza.


tu joci pe 29 cu nick-ul mercer2012?
V@lty,ai privat
 
Sus