Resure jefuite si sate atacate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început

DeletedUser

adhemar nu e totuna cu AdicelBatran? ... aceasi imagine de profil a fost si la adhemar..
 

DeletedUser42601

I-au descoperit adminii contul suport de l-au lasat fara sat?

La atat sunt buni cei ca el , doar de aia sunt starteri si nimic mai mult ;) caci de stat pana la finalul unei lumi nu sunt in stare , au scuza aia ca ei renunta cand se joaca pe interne :D Doar ca ei au cele mai multe conturi la inceputul jocului , doar ca alea nu se pun .. Asa ca jucatorii de genu lui care se numesc starteri pentru mine au valoare 0 si sunt buni doar sa ajute pe cei de la inno cu premium ce il baga ca disperatii pe injumatatiri
 

DeletedUser39475

La atat sunt buni cei ca el , doar de aia sunt starteri si nimic mai mult ;) caci de stat pana la finalul unei lumi nu sunt in stare , au scuza aia ca ei renunta cand se joaca pe interne :D Doar ca ei au cele mai multe conturi la inceputul jocului , doar ca alea nu se pun .. Asa ca jucatorii de genu lui care se numesc starteri pentru mine au valoare 0 si sunt buni doar sa ajute pe cei de la inno cu premium ce il baga ca disperatii pe injumatatiri

Sa iti zic ceva...in start, de obicei iti arati aptitudinile de jucator. Cat de bine sti sa farmezi, cat de bine sti sa ataci sa ai pierderi minime, cat de bine sti sa te aperi la un singur sat. In lategame e vorba numai de rabdare, sarguinta si sa ai ceva cunostinte despre joc. Stiu playeri de peste 10 milioane de puncte care atacau cu apararea sau invers. Din nou nu sti ce vorbesti. :)

adhemar, a r a g o r n, AdicelBatran... cateva dintre ele... nu conteaza imaginea, conteaza jucatorul... imaginea se poate copia :)

Este idolul tau, nu ? :)
 

DeletedUser

Poate era asa acum 2-3 ani. Acum arati doar cat de multi bani bagi in joc si cat de bine folosesti scripturile.
 

DeletedUser39475

Pentru mine startul este pana pe la 50 de sate sau poate chiar mai bine.
Da, daca bagi bani se vede la primul sat, dar pana la urma, noobul ramane noob si la a 10-a reincarnare.
Eu zic ca si acum 2-3 ani, starterii buni foloseau bine scripturile. Trebuie doar sa gandesti si sa "iesi din cutie". :)
 

DeletedUser

Nu am zis ca nu foloseau, dar atunci nu erau diferentele asa mari intre jucatori cu premium si jucatori fara.
Atunci reuseai lejer sa stai luni intregi pe locul 1 pe o lume nou inceputa si fara premium/scripturi.
 

DeletedUser

Pentru uni singura scuza e ca nu baga bani in joc, nu pot sa recunoasca ca sunt noobi nu stiu ce iti mai bati capul cu persoane de genul Cristi ..

Si ca sa fiu on topic :

Ai acaparat deja 9.428.934 resurse!
 

DeletedUser39475

Nu am zis ca nu foloseau, dar atunci nu erau diferentele asa mari intre jucatori cu premium si jucatori fara.
Atunci reuseai lejer sa stai luni intregi pe locul 1 pe o lume nou inceputa si fara premium/scripturi.

Lumile avanseaza, tehnologiile avanseaza, noi ca jucatori avansam. Sa tinem cont ca una din caracteristicile inteligentei este reprezentata de capacitatea de a te adapta, deci...


Pentru uni singura scuza e ca nu baga bani in joc, nu pot sa recunoasca ca sunt noobi nu stiu ce iti mai bati capul cu persoane de genul Cristi ..

Si ca sa fiu on topic :

Ai acaparat deja 9.428.934 resurse!

Ai dreptate ! :)
Si...frumos farming. :cool:
 
Scor reacție
209
Jefuitor (Aur - Nivel 4)
Ai jefuit deja de 10.292 ori sate străine!

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat deja 2.773.233 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!

Am farmat si fara cont premium si asistent farmare o vreme dar acum le am pe ambele ca incepusera sa ma doara degetele :)).
 

DeletedUser

Daca tot asa de tare esti tu informat, inseamna ca stii cam cat timp avea kimo sa stea pe cont nu ? Sau doar iti place sa te bagi in seama ?

P.S. Contul e inca al lui poate reveni oricand eu sunt doar un simplu co-player :)
 

DeletedUser

Daca tot asa de tare esti tu informat, inseamna ca stii cam cat timp avea kimo sa stea pe cont nu ? Sau doar iti place sa te bagi in seama ?

P.S. Contul e inca al lui poate reveni oricand eu sunt doar un simplu co-player :)

Imi place sa comentez ;) am observat ca esti tu pe cont cateva zile in urma... acum te lauzi ca ai jefuit aproximativ 10mil de resurse...si te-am intrebat cat ai facut tu dupa ce ai intrat pe cont? poate kimo a facut 9mil iar tu doar 400k ...
 

DeletedUser

Imi place sa comentez ;) am observat ca esti tu pe cont cateva zile in urma... acum te lauzi ca ai jefuit aproximativ 10mil de resurse...si te-am intrebat cat ai facut tu dupa ce ai intrat pe cont? poate kimo a facut 9mil iar tu doar 400k ...

Is pe cont de la inceput ca sa stii si tu, kimo s-a retras acum mai bine de o saptamana de asta am si pus la profil . Acum esti lamurit ? Invidia asta :rolleyes: ..
 

DeletedUser42601

Sa iti zic ceva...in start, de obicei iti arati aptitudinile de jucator. Cat de bine sti sa farmezi, cat de bine sti sa ataci sa ai pierderi minime, cat de bine sti sa te aperi la un singur sat. In lategame e vorba numai de rabdare, sarguinta si sa ai ceva cunostinte despre joc. Stiu playeri de peste 10 milioane de puncte care atacau cu apararea sau invers. Din nou nu sti ce vorbesti. :)

Mda .. Pacat ca tu nu stii cand ii nevoie sa folosesti doi de "i" ... Stai linistit ca daca au ajuns sa aibe 10 mil puncte inseamna ca stie ceva , doar nu putea sa cucereasca atatea sate prin atacuri cu aparare ... Dar daca nu am 20.000 sate farmate pe zii aia inseamna ca nu stiu sa farmez ? :) uite acuma recordul este de 14.000 sate , iar eu am 300 ... la resurse recordul este de 1 mil , iar eu am 190k ... Iti dai seama cat aveam la resurse daca aveam si eu 14.000 sate ? ...
 
Sus