Resure jefuite si sate atacate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început

DeletedUser

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai jefuit deja de 5.110 ori sate străine!
Nivelul următor: Jefuieşte de 10.000 ori sate străine!

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat deja 1.376.892 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!
 

DeletedUser39475

Mda .. Pacat ca tu nu stii cand ii nevoie sa folosesti doi de "i" ... Stai linistit ca daca au ajuns sa aibe 10 mil puncte inseamna ca stie ceva , doar nu putea sa cucereasca atatea sate prin atacuri cu aparare ... Dar daca nu am 20.000 sate farmate pe zii aia inseamna ca nu stiu sa farmez ? :) uite acuma recordul este de 14.000 sate , iar eu am 300 ... la resurse recordul este de 1 mil , iar eu am 190k ... Iti dai seama cat aveam la resurse daca aveam si eu 14.000 sate ? ...

Imi cer scuze ca am scris gresit, dar poate am fost uimit de noobismul unora si a mai fost si impulsul momentului, nemaigandidu-ma sa scriu perfect corect pentru tine. Nu se va mai repeta, promit. De asemenea, nu consider ca dupa fiecare propozitie ce o inchei, trebuie sa folosesti "...". Ai un "of" interior, o apasare, ce este cu tine ?
De asemenea, daca tot vrei sa fi corecta ( presupun ca esti fata ), semnul asta "," se pune imediat dupa cuvantul ce il folosesti si se lasa spatiu, dupa incepandu-se cu un alt cuvant. Adica cum fac eu. ;)
"..." - puncte de suspensie
"," - virgula
Poate dupa imi zici ca nu stiu cum se numesc, dar defapt aveam doar putin sarcasm in limbaj.

Sa revenim la joc...Sunt si cazuri care ajung la 10 milioane, la inceput fiind in "marea albastra", multi jucatori lasandu-se de joc, din diferite motive, poate chiar uzura razboiului si apar ei, dornici de interne. Innobileaza si tot innobileaza, iar cand te trezestui cu ei in granita te ataca cu apararea. Cam genu' ala de jucator cred ca esti si tu. Ala de are 14k sate atacate e un noob care isi ataca cel mai apropiat sat de barbari pentru a face trofeul. Nu mai cataloga ernonat. Nu a zis nimeni ca ala e mare jucator. De asemenea din ce ai postat, ca ai luat azi 190k, din nou dai dovada ca esti noob. Nu intereseaza pe nimeni cate sate ataci pe zi, daca o faci eficient si jefuiesti multe resurse, stii ? Dar lasa-ma sa ghicesc...esti pe defence si din cauza asta nu farmezi mult, nu ? :rolleyes:

In rest...pace !


Imi place sa comentez ;) am observat ca esti tu pe cont cateva zile in urma... acum te lauzi ca ai jefuit aproximativ 10mil de resurse...si te-am intrebat cat ai facut tu dupa ce ai intrat pe cont? poate kimo a facut 9mil iar tu doar 400k ...

Daca nu sti, nu mai comenta. Mai trebuie sa mancati mult sa ajungeti sa jucati ca Geax. Daca au jucat in co-player, ce vrei acum ? S-a lasat kimo, a ramas el, e normal sa se stie ca e el pe cont acum.

Pace si tie ! :)



Cu tine nu am bre nimic, chiar daca incerci sa fi ironic, eu stiu ca in sinea ta esti sincer. :))

On topic :

Jefuitor (Aur - Nivel 4)
Ai jefuit deja de 73.228 ori sate străine!

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat deja 8.294.907 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca nu sti, nu mai comenta. Mai trebuie sa mancati mult sa ajungeti sa jucati ca Geax. Daca au jucat in co-player, ce vrei acum ? S-a lasat kimo, a ramas el, e normal sa se stie ca e el pe cont acum.

Pace si tie ! :)

Ca sa ajung ca geax trebuie sa mananc? ai dreptate...is prea slab...mai am pana cand cantarul va arata 3 cifre
 

DeletedUser42601

Imi cer scuze ca am scris gresit, dar poate am fost uimit de noobismul unora si a mai fost si impulsul momentului, nemaigandidu-ma sa scriu perfect corect pentru tine. Nu se va mai repeta, promit. De asemenea, nu consider ca dupa fiecare propozitie ce o inchei, trebuie sa folosesti "...". Ai un "of" interior, o apasare, ce este cu tine ?
De asemenea, daca tot vrei sa fi corecta ( presupun ca esti fata ), semnul asta "," se pune imediat dupa cuvantul ce il folosesti si se lasa spatiu, dupa incepandu-se cu un alt cuvant. Adica cum fac eu. ;)
"..." - puncte de suspensie
"," - virgula
Poate dupa imi zici ca nu stiu cum se numesc, dar defapt aveam doar putin sarcasm in limbaj.

Sa revenim la joc...Sunt si cazuri care ajung la 10 milioane, la inceput fiind in "marea albastra", multi jucatori lasandu-se de joc, din diferite motive, poate chiar uzura razboiului si apar ei, dornici de interne. Innobileaza si tot innobileaza, iar cand te trezestui cu ei in granita te ataca cu apararea. Cam genu' ala de jucator cred ca esti si tu. Ala de are 14k sate atacate e un noob care isi ataca cel mai apropiat sat de barbari pentru a face trofeul. Nu mai cataloga ernonat. Nu a zis nimeni ca ala e mare jucator. De asemenea din ce ai postat, ca ai luat azi 190k, din nou dai dovada ca esti noob. Nu intereseaza pe nimeni cate sate ataci pe zi, daca o faci eficient si jefuiesti multe resurse, stii ? Dar lasa-ma sa ghicesc...esti pe defence si din cauza asta nu farmezi mult, nu ? :rolleyes:

In rest...pace !

:))) Ti-a cam luat umpic pana sa gasesti ceva cu care sa te scoti din cauza "i"-ului ... Da imi plac sa folosesc "..." ramane un mister pentru tine ce ascund eu acolo in acele puncte puncte ... hmm :)

Cazurile de care vorbesti tu trebuiesc dovedite :| Ceea ce tu nu ai cum sa o faci pentru ca aici nu are nimeni 10 mil , nu uita ca aici esti pe L30 , daca vrei sa discutam de alte lumi la nivel inalt prefer sa nu facem asta pentru ca tu prezinti un nume care sa merite o discutie despre un nivel mai inalt de 2 sate ... Nu stiu cum sa iti spu dar ala cu 14 k sate care primeste trofeu si pentru sate si pentru resurse inseamna ca ataca un acel sat lipit de el cu magazia level 30 in care resursele sunt nelimintate pentru ca al naibi a primit si trofeu pentru resurse jefuite in acelasi timp .. Deci iar ai ajuns sa dai cu banul aiurea .. Zici de mine ca sunt noob ? Si ca joc pe aparare ? Adica daca ar fii sa joc pe aparare inseamna ca sunt noob ? Probabil ca sa fiu o Zeitate a jocului trebuie sa joc doar pe atac si cand am 1 atac pe minesa urlu in trib dupa sprijin , asa cum faci tu ... Mi-ai zis NOOB ? NOOB ii pentru masculin sau feminin ? pentru ca nu m-am lamurit cu aceasta chestie si avand in vedere ca sunt pe acest de cativa ani pe cand tu nu existai pe aici ii cam aiurea sa imi spui asa ceva , defapt cred ca esti prima persoana care imi spune asta din toti acesti ani petrecuti aici ... Iar ca tema de casa , te-am verificat pe tine si apoi ma uitam la mine si ma intrebam cum poate un NOOB care joaca pe APARARE sa aibe mai multi inamici invinsi ca tine la agresori cat si la aparatori ... Asa ca baga mare , mai ai de muncit pana sa ajungi si tu un NOOB , PRO-ule care esti dar nimeni nu a auzit de tine ...


Spor
 

DeletedUser39475

Esti patetica...Nu m-am gandit nu stiu cat sa iti raspund, dar atunci ajunsesem si eu acasa. :) Daca zici ca joci de atata timp si farmezi atat zilnic tot noob ramai. Ce e drept nimeni nu iti poate lua asta. :D
Noob e genul neutru, la fel cum esti tu cu jocul, neutra. Pacat ca ti-ai pierdut atatia ani fara sa inveti nimic. :| Te compatimesc !
 

DeletedUser42601

Mi-am pierdut anii din viata fara sa invat nimic ... :) Cu asta ti-ai dat testul final , pacat ca am invatat prea multe in toti acesti ani , unul din lucruruile invatate ii sa faci diferenta intre joc si realitate , ceea ce tu vad ca nu stii sa faci diferenta ... Doar ca multi destepti ca tine mi-au fost adversari si uite ca toti au pierit iar eu am ramas pana la capat ... Dar nu am ce sa cer uni copil care vorbeste doar sa isi faca reclama .. Se pare ca te faci singur "star" daca altcineva nu o face ;)

Spor
 

DeletedUser39475

Mi-am pierdut anii din viata fara sa invat nimic ... :) Cu asta ti-ai dat testul final , pacat ca am invatat prea multe in toti acesti ani , unul din lucruruile invatate ii sa faci diferenta intre joc si realitate , ceea ce tu vad ca nu stii sa faci diferenta ... Doar ca multi destepti ca tine mi-au fost adversari si uite ca toti au pierit iar eu am ramas pana la capat ... Dar nu am ce sa cer uni copil care vorbeste doar sa isi faca reclama .. Se pare ca te faci singur "star" daca altcineva nu o face ;)

Spor

Si de unde ma rog tragi tu conculzia ca nu fac diferenta intre joc si realitate ? Ma cunosti de undeva ? Imi cunosti cumva stilul de viata ? Ne-am tras de sireturi pe undeva ?
Nu ma intereseaza cum ma vezi tu. Sunt prietenos cu cine merita si arogant cu cine vorbeste prostii pe aici pe forum. Macar am argumente pentru tot ceeea ce zic.
Sincer nu se vede ca ai invatat nimic in "toti acesti ani". Tu esti nolifer-a, ca ti-ai petrecuta atatia ani pe joc si totusi ramai noob-a ( sa fi fericita ). Si apropo, facem 1 vs 1, cand vrei tu.
In ultima parte o dai in bau-bauri cu mine, "star", "copil". Pfff...din nou, patetic.
Hai ca nu ma mai bag cu tine in seama ca nu meriti.
 

DeletedUser42601

Si de unde ma rog tragi tu conculzia ca nu fac diferenta intre joc si realitate ? Ma cunosti de undeva ? Imi cunosti cumva stilul de viata ? Ne-am tras de sireturi pe undeva ?
Nu ma intereseaza cum ma vezi tu. Sunt prietenos cu cine merita si arogant cu cine vorbeste prostii pe aici pe forum. Macar am argumente pentru tot ceeea ce zic.
Sincer nu se vede ca ai invatat nimic in "toti acesti ani". Tu esti nolifer-a, ca ti-ai petrecuta atatia ani pe joc si totusi ramai noob-a ( sa fi fericita ). Si apropo, facem 1 vs 1, cand vrei tu.
In ultima parte o dai in bau-bauri cu mine, "star", "copil". Pfff...din nou, patetic.
Hai ca nu ma mai bag cu tine in seama ca nu meriti.

1vs1 nu pot sa accept pentru a nu intra la corupere de minori ;)

Ti-am zis SPOR , vad ca tot insisti .. La fel ca un copil mic
 

DeletedUser

Prada: 18.284 16.845 15.691 50.820/50.820
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 17 la nivelul 0

One lucky day :)
 
Sus