TOP 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42520

Tu esti atot-stiutorul,cand vrem sa stim ce se va intampla peste 2 saptamani,te intrebam pe tine :D.
 

DeletedUser42593

ce trage ~LEG~ de primul loc in top :))
mai ia un jucator de prin academie cand trece TWL pe primul...
 

DeletedUser20436

venind de la tine ma uimeste noi am luat 2 jucatori in tribul mare pt ca 2 jucatori din triburi mare ni sau lasat,dar repet venind de la tine care pana acum tot asa ati facut ati carat la jucatori din academii garla chiar radeam cu ai mei in conferinta eu am bagat 2 si aia ca sa se umple locurile lasate de colegii mei,ma repet venind d ela tine care avem pna cu voi si credeam ca se incepe o frumoasa colaborare sincer ma-i dezamagit sau poate nu esti aceeasi cu care eu ** pe triburi care mie personal imi place sa discut cu ea,oricum rusinos prin asta imi dovedesti ca nu trebuie s ama bazez pe voi in continuarea diplomatie trist:(

PS: Poti considera pe acesta cale ca pna-ul dintre FAMILIA ~LEG~ SI TRIBURILE TWL sa incheiat,nu tinem la pna triburi cu o conducere care desi e in diplomatie cu un trib i curg baele dupa locul ocupat de ei ,ati dovedit prin asta ca sunteti patetici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

Mama ei de limba gramatica, sper ca nu esti diplomat, eu cel putin nu as discuta cu cineva cu asemenea vocabular... ma dor ochii
 

DeletedUser20436

daca te dor nu citi oo plaxex vechiul meu "amic" era de asteptat sa postezi nu? in fine nu facem spam aici
 

DeletedUser

Din ce stiu gramatica nu are de a face cu SUBIECTUL TEMEI .... revenind la "declaratia" celor din TWL eu nu miam permis sa zic nimic de voi ca de vreo 3 zile cand ati inceput cu recrutarile radeam cu gura pana la urechi cine vrea mai mult pe primul loc
 

DeletedUser42487

Mda, tipic pentru toti incultii... noi suntem vinovati ca va tragem de maneca, nu voi.
Desteptovici ce esti, cand te adresezi multimii, pentru ca forumul asta e pentru toti, ai macar bunul simt sa o faci cum trebuie, pentru ca nu doar pe tine te faci de rusine ci si tribul pe care il reprezinti. Dar unii din voi nu aveti maturitatea de a realiza ca atunci cand reprezinti pe altcineva decat persoana ta, trebuie sa te cizelezi putin, asa din respect pentru cei alaturi de care joci si care au incredere ca ii vei reprezenta cum trebuie.
 

DeletedUser

Rog un admin sa aiba grija de limbajul personajului de mai sus si sa stearga spamul.

Iar TWL sa vedem cat rezistati voi pe primul loc fara sa mai recrutati ceva .....
 

DeletedUser20436

ALEX te rog are dreptate mangotaru. Trebuia sa imi verific postarea la final
 

DeletedUser39777

Mda, tipic pentru toti incultii... noi suntem vinovati ca va tragem de maneca, nu voi.
Desteptovici ce esti, cand te adresezi multimii, pentru ca forumul asta e pentru toti, ai macar bunul simt sa o faci cum trebuie, pentru ca nu doar pe tine te faci de rusine ci si tribul pe care il reprezinti. Dar unii din voi nu aveti maturitatea de a realiza ca atunci cand reprezinti pe altcineva decat persoana ta, trebuie sa te cizelezi putin, asa din respect pentru cei alaturi de care joci si care au incredere ca ii vei reprezenta cum trebuie.

Hai nu fii atat de dura...
O sa le ia zeci de minute sa citeasca, trebuie sa dea vreo 20 de cautari in dex :)))
 
Sus