TOP 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42487

Va suparati degeaba.
Pe extern au acces multi jucatori si e nepermis ca un conducator de trib/familie sau un diplomat sa vorbeasca la modul asta.
Daca voi aliati sau PNA ce sunteti va balacariti la modul asta pe extern, ce impresie putem avea restul despre voi?
Sincer, nu as avea incredere niciodata in voi ca trib, daca din pozitia de aliati va comportati asa unul cu celalalt.
Cand o sa invatati ca reprezentati imaginea tribului si ca din pozitia asta trebuie sa aveti o conduita si un vocabular putin altfel?
 

DeletedUser

CORECT ceea ce spune mangotaru e corect .... si cine a inceput ? Familia TWL care a facut afirmatia pe care a facuto , iar familia LEG a luat o decizie f buna.
 

DeletedUser20436

PNA .Dar sincer niciodata nu mi-as fi permis sa-i vorbesc de rau,mai ales ca ma intelegeam bine cu simona.
 

DeletedUser39475

Stiti ce am observat aici ? Am observat ca fiecare nu isi poate vedea de capra din curtea lui, care saraca e poate prapadita si slaba, ci trebuie sa faca remarci si la cea a vecinului. Vedeti-va mai de treaba voastra, lasati-i pe fiecare sa isi dezvolte triburile cum stiu ei mai bine, sa abordeze relatii diplomatice pe care le vor ei. Cu limbajul corect ce pot zice ? Ai dreptate mangotaru, dar hai sa nu facem mare TAM-TAM din asta, pentru ca eu de exemplu am inteles ce a vrut sa zica borzesti. Nu cu totii suntem la fel ! ( Nu vreau sa aduc nici un fel de jignire, nimanui ).
De asemenea, am mai vazut ca fiecare la topicurile "Triburi de cursa lunga", "TOP 20 triburi" isi lauda propriile triburi. Baietii, lauda de sine nu miroase a bine. Daca vreti sa fiti buni, lasatii pe altii sa va laude "gasca". Cam atat am avzut de zis.
Pace ! :)
 

DeletedUser

Eu unul nu cred ca are rost... Atata timp cat nimeni din LEG nu a vorbit NIMIC despre TWL (de cand a inceput pna-ul si pana acum) nici ei nu puteau sa spuna ceva despre noi ... si mai alex remarca sa fie facuta de DIPLOMATA tribului lor.
 

DeletedUser20436

Stiti ce am observat aici ? Am observat ca fiecare nu isi poate vedea de capra din curtea lui, care saraca e poate prapadita si slaba, ci trebuie sa faca remarci si la cea a vecinului. Vedeti-va mai de treaba voastra, lasati-i pe fiecare sa isi dezvolte triburile cum stiu ei mai bine, sa abordeze relatii diplomatice pe care le vor ei. Cu limbajul corect ce pot zice ? Ai dreptate mangotaru, dar hai sa nu facem mare TAM-TAM din asta, pentru ca eu de exemplu am inteles ce a vrut sa zica borzesti. Nu cu totii suntem la fel ! ( Nu vreau sa aduc nici un fel de jignire, nimanui ).
De asemenea, am mai vazut ca fiecare la topicurile "Triburi de cursa lunga", "TOP 20 triburi" isi lauda propriile triburi. Baietii, lauda de sine nu miroase a bine. Daca vreti sa fiti buni, lasatii pe altii sa va laude "gasca". Cam atat am avzut de zis.
Pace ! :)

Foarte bine spus.Multumesc:)

Si ca sa completez le-am zis si alor mei nu va mai laudati pe forum bre ca daca am ajuns pe primul loc acum e = cu 0.Vorba lui GABI23 "Mai biine era sa fim in top 5".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Eu unul nu cred ca are rost... Atata timp cat nimeni din LEG nu a vorbit NIMIC despre TWL (de cand a inceput pna-ul si pana acum) nici ei nu puteau sa spuna ceva despre noi ... si mai alex remarca sa fie facuta de DIPLOMATA tribului lor.

Are dreptate... mai alex ca cei din leg nu au vorbit NIMIC despre TWL.
 

DeletedUser39777

Am zis eu ca nu e corect?
Ziceam si eu ca ai dreptate... mai alex ca ei au inceput...
 

DeletedUser39777

Eu l-am gasit... da' cred ca plec in vacanta (ala e premiul) :))
 

DeletedUser

weee , dar ce-i cu balamucul asta aici ? va distrati fara mine ? :D

on topic :imi mentin afirmatia ca TOM va disparea din top20 in urmatoarele doua luni :rolleyes:
 

DeletedUser

Adiman (alkesh) se lasa de joc repede , imediat cum se deschide o lume noua. cu toate ca acum o are coplayer pe mine. si odata ce el se lasa tribul se destrama , iar la cum arata harta jucatorii buni vor merge in S R :)
 

DeletedUser

Mama ei de limba gramatica, sper ca nu esti diplomat, eu cel putin nu as discuta cu cineva cu asemenea vocabular... ma dor ochii

in acest joc toti suntem egali cu bune si cu rele si din ce stiam eu regulamentul jocului iti permite sa scrii cum doresti din punct de vedere gramatical.in 4 ani de cand joc "triburile" am observat ca acest joc se rezuma la :puncte premiu,strategie,timp liber si nu la gramatica limbii romane........
 
Sus