razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

geax,pe tine te-a nascut muma-ta invatat gata.pana ai sa crapi ,ai sa tot inveti!

stai linistit,ca daca ai mai mult de 17 ani,mai repede prince copilul ala decat tine.mai informeaza-te!

zi-mi cum te numesti pe harta,ce m-as rade ca acel copil sa te innobileze!
:))

CIRCVS MAXIMVS.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai aveam un copil in arena@ a inceput sa strige...AJUTOOOOOR.asta nu-i circ?ce e?
:)

dar pentru ca a ascultat,l-am invatat sa dea inceput nou,si il invat sa joace.are 13 ani.daca va dau conversatia cu el,este un intreg roman.a facut ziua baiatul si a jucat triburile.pentru mine,el este UN CAMPION.

Tu bagi un copil de 13 ani in ARENA si vrei sa nu ti-l smangleasca hienele astea?!! Eu abia acum inteleg ce vrei tu sa spui . Astia incalca foarte flagrant Legea 17/1996.
Uite ce zice Legea asta:
ART. 52
Se va evita, pe cât posibil, uzul de arma împotriva minorilor, femeilor şi bătrânilor.
Se interzice uzul de armă:
a) împotriva copiilor, femeilor vizibil gravide, cu exceptia cazurilor în care înfăptuiesc un atac armat sau în grup, care pune în pericol viaţa sau integritatea corporală a unei persoane;
b) în situaţiile în care s-ar primejdui viaţa altor persoane ori s-ar viola teritoriul, spaţiul aerian sau apele naţionale ale unui stat vecin.

Asa vere ca iti eu sigur : Copilul ala de 13 ani este protejat de lege in fata hienelor astora . Si pe langa el si tu beneficiezi de protectia legii . Ia vezi, n-ai in trib femei vizibil gravide? Sau persoane de varsta a 3 a?!! Ca ii dam in judecata .
 

DeletedUser

geax,pe tine te-a nascut muma-ta invatat gata.pana ai sa crapi ,ai sa tot inveti!

stai linistit,ca daca ai mai mult de 17 ani,mai repede prince copilul ala decat tine.mai informeaza-te!

zi-mi cum te numesti pe harta,ce m-as rade ca acel copil sa te innobileze!
:))

CIRCVS MAXIMVS.

Eu la varsta mea pe care o am gandesc mai bine decat la 40 de ani ai tai, nu am curaj sa-ti zic cu ce nume joc .. Nu vreau sa trimiti gladiatorii pe mine :(


P.S. -- SFR este depasit numeric de voi .. Noi suntem 40 de jucatori iar voi 160 de jucatori, deci abtinete cu fair play-ul tau ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

raka cmf boss??ce ziki de fair play-ul asta mah?:))eu cred ca le strica imaginatia bogata a unora:))
 

DeletedUser

norocul ca e limita de 40 ca va vedeati cu un mamut

:)

sunt de fapt triburile ARENA ARM AMD cu o denumire infratita.imaginatie...au unii.se cred invincibili.eu stiu ca pot da inceput nou,si stiu ca aceia dintre colegi care au fost innobilati,nu ii zvarl afara,caci sunt mai valorosi decat punctele,si le livram resurse sa creasca sa revina in lupta.asadar,luati lectii de FARI PLAY,domnilor!
 

DeletedUser

norocul ca e limita de 40 ca va vedeati cu un mamut

:)

sunt de fapt triburile ARENA ARM AMD cu o denumire infratita.imaginatie...au unii.se cred invincibili.eu stiu ca pot da inceput nou,si stiu ca aceia dintre colegi care au fost innobilati,nu ii zvarl afara,caci sunt mai valorosi decat punctele,si le livram resurse sa creasca sa revina in lupta.asadar,luati lectii de FARI PLAY,domnilor!

Imi place Fair play-ul vostru, sate moca pentru noi. Va multumim ..
 

DeletedUser

norocul ca e limita de 40 ca va vedeati cu un mamut

:)

sunt de fapt triburile ARENA ARM AMD cu o denumire infratita.imaginatie...au unii.se cred invincibili.eu stiu ca pot da inceput nou,si stiu ca aceia dintre colegi care au fost innobilati,nu ii zvarl afara,caci sunt mai valorosi decat punctele,si le livram resurse sa creasca sa revina in lupta.asadar,luati lectii de FARI PLAY,domnilor!

Auzi vere? Nu vrei sa faci FUZIUNE NUCLEARA cu Gaura? Iti spun eu ca nici dreacu nu se mai leaga de gladiatori daca fuzionezi cu NOI . Vrei sa-ti imprumut niste luptatori pt urmatoarele lupte?!! Poate facem schimb de jucatori chiar si de triburi, de ce nu?!! Nu vrei tu sa fi Stapanul Gaurii?
 

DeletedUser

le crestem,le crestem!


dar pana acum nu ati platit cat trebuie.regula...este ...REGULA.cam 1 milion de inamici invinsi /sat.daca imi aduc bine aminte.da.cam asa.e o cifra rezonabila.dar sa vedem cu ce va aparati?!??
 

DeletedUser

le crestem,le crestem!


dar pana acum nu ati platit cat trebuie.regula...este ...REGULA.cam 1 milion de inamici invinsi /sat.daca imi aduc bine aminte.da.cam asa.e o cifra rezonabila.dar sa vedem cu ce va aparati?!??


La 700 topoare si 300 de cai ai tai nu ne trebuie prea multa aparare .. :cool:
 

DeletedUser35811

le crestem,le crestem!


dar pana acum nu ati platit cat trebuie.regula...este ...REGULA.cam 1 milion de inamici invinsi /sat.daca imi aduc bine aminte.da.cam asa.e o cifra rezonabila.dar sa vedem cu ce va aparati?!??


ooo lume noua..ce faci,Hunt..iar joci triburile??
N-am inteles nimic din postarea asta..inamici invinsi per sat..1 milion??
 

DeletedUser39591

Mie hunt imi aminteste de Valijan :) valijan se credea zeu si zicea ca e cel mai tare ... si e la fel cu hunter :) de aia jucau impreuna pe speed ;) romeo si-a gasit-o pe julieta :)

P.s nu vreau reply la postare cu (auto) critici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

valjan era cel mai bun.cand avea in spate echipa.luat ca individualist,era vulnerabil.mi-a fost foarte greu sa il pot controla.nici nu am reusit de prima data,apoi a jurat aproape ca..va lupta numai sub drapelul Rvansa,si chiar cand eu nu am mai venit,el a dus mai departe drapelul...pana s-a pierdut.insa,da eu am fondat Rvansa.puteti cauta pe forum.de fapt se vede data de cand sunt mebru pe forum.

recunosc,uneori am exagerat,dar 4 FUN.

haba,cati ani aveai cand ai jucat in Rvansa?nu cumva erai mic?imi aduc bine aminte?
 

DeletedUser39591

valjan era cel mai bun.cand avea in spate echipa.luat ca individualist,era vulnerabil.mi-a fost foarte greu sa il pot controla.nici nu am reusit de prima data,apoi a jurat aproape ca..va lupta numai sub drapelul Rvansa,si chiar cand eu nu am mai venit,el a dus mai departe drapelul...pana s-a pierdut.insa,da eu am fondat Rvansa.puteti cauta pe forum.de fapt se vede data de cand sunt mebru pe forum.

recunosc,uneori am exagerat,dar 4 FUN.

haba,cati ani aveai cand ai jucat in Rvansa?nu cumva erai mic?imi aduc bine aminte?

Tribul de pe 26 sau ce lume era ?
Apropo domnule , te faci cam de ras aici :) nu te intelege nimeni in aceasta lume cruda :)
 

DeletedUser

Bre!!! Stai asa sa inteleaga si subsemnatu: TU ESTI IDOLUL LU' VALJEAN?!!
 

DeletedUser

Tot asa cum ti-ai permis si tu sa-l faci de ras pe marele Spartacus. Pai tie nu iti este rusine mah sa iei contul unui mare razboinic si sa te faci de ras cu o amarata de oferta de pace . Si de la cine?!! De la ai mai smecheri ...hahaha. Noi estem smecheri , castigam razboaiele stand degeaba . Suntem scutiti de efort fizic. ASTA CA RASPUNS PREVENTIV CA POATE O SA TE-NTREBI cum si de ce!!! :D
IN GAURA Or SA AJUNGA TOTI. Daca nu acum, poate mai tarziu ...lol

Ia recunoaste tu mai mustaciosule cu cine ai egalitatea aia...ca doar un singur intemeietor dupa harta a fost in stare sa te determine sa accepti pacea fortat =)))

Spartacvs..am fost colegi...mi-ai zis sa-mi dau demisia...am facut asta...si am zis ca nu imi atac ex-colegii...dar cand voi imi atacati vecinul si colegul meu in haita...si a-ti bagat tot sprijinul din familie pe un sat..a-ti crezut ca gata a-ti invins pentru ca ne-au murit niste topoare...sau a-ti demolat 20 de nivele de cladire...gresita ideea...in primul rand in satul meu v-ati atacat intre voi ca eu mi-am retras trupele si ala era sprijin din Arene =)))
Si acum atat eu cat si Pecaru13 va asteptam sa atacati...
P.S. Mi-am luat co-player pe Gicu Mentosan...deci ai grija :D
 

DeletedUser

hunt324ever nu inteleg de ce te agiti asa mult ii doar un joc, peste 1 luna incepe alta lume si poti sa o iei de la capat nu ii sfarsitul lumii :)
Iei prea in serios jocul asta m-a pufnit rasul cand am citit posturile tale despre arene gladiatori si macelari cred ca nu mai deosebesti realitatea de virtual,mai iesi si tu afara la o plimbare sa iti aerisesti creierii :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus