razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa inteleg ca ramai la stergere cont :confused:
ms pentru confirmare, tine minte ca istoria se repeta si o sa faci acelasi lucru ca pe 26
delete account,
asa ca macar sa stie si colegii tai adevarul despre tine , ca ei nu conteaza si nu vor conta niciodata,
ca deh lupul isi schimba parul dar naravul ba :D

nu eu am jucat pe L 26.contul l-am predat in L 6.continuatorul,era o persoana care m-a rugat sa ii cedez contul cu tot cu parola,tocmai de aceea nu mai apar in joc cu acest nickname.

nu mi-e rusine de trecutul meu
 

DeletedUser

razboaiele se fac prin aliante.sau esti de acord cu MASACRELE?cand o parte din jucatori sunt pur si simplu masacrati,nu,nu mai e fair play.ce sa mai vorbim?am inteles.si asa cum va pregatiti voi,ne pregatim si noi.sa vedem cine stie mai bine...matematica,istorie,filozofie,psihologie,sau ....sa o tunda


Ce vina avem noi ca tu esti Spartacvus si esti mare Gladiator? :)))))))))))
Din ce imi aduc aminte Gladiatorii erau bagati in arene sa moara...Ori de sabie , ori de lei :D

Din pacate tu ai intrat aici in arena....la lei :D Dar nu orice fel de lei... lei grei :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pana la urma ce se intampla aici ? Face cineva un rezumat ? :confused:
Fair-play legat de ce ? Cum ? Cand navaleau tatarii aveau fair-play ? Sau n-am inteles eu despre ce e vorba ?
 

DeletedUser

cand am acordat pacea lui AKA a fost ...pentru FAIR GAME PLAY.nu puteam sa macelarim jucatorii,desi,ei o cautasera.nu mai era FAIR,deci nu ma acuzati de asta!daca vreti va aduc mesajul din joc prin care spuneam STOP WAR.



si suntem multi,pentru ca astia suntem,gata sa FACEM ISTORIE.dintr toti,jumatate se vor lasa,probabil,deci o sa ii dam la interne,o parte vor cadea...

Acum putin timp vorbeai ca nu e frumos sa ne macelariti..
Spuneai ca sunteti multi si ca sunteti gata sa faceti istorie...


Sa dus dracu si istorie si tot =)))

Intrati in istorie...ca cei mai varza Gladiatori din lume :))))) :cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Pana la urma ce se intampla aici ? Face cineva un rezumat ? :confused:
Fair-play legat de ce ? Cum ? Cand navaleau tatarii aveau fair-play ? Sau n-am inteles eu despre ce e vorba ?

Hai ca iti explic...noi ne-am apucat sa declaram razboi la tot K-ul ca arata mai frumos in rosu aprins:D
Ii prindea bine culoarea...

Si....in urma atacurilor au fost desfiintate 6 triburi si au ramas doar gladiatorii astia :)))

Aka avea alianta cu S.P.Y si dupa ce s-a rupt am zis ca sa incheiem razboaiele pentru ca Aka+ S.P.Y erau in razboi cu Arena la statistici si Arena avea PNA cu S.P.Y si Gladiatorul suprem a crezut ca noi capitulam si ce mai zicea el pe acolo cu Fair Play-ul lui ca altfel ne macelarea :cool:

Acum cand au inceput sa iasa nobilii si atacam si noi si TOM si SFR, au zis ca nu suntem Fair Play ca nu e corect ca ei sunt mici si amarati si neorganizati :eek:

Nu ii mai gasesc postul in care zicea ca arena e cel mai tare trib ca il puneam din nou ca sa ii aduc aminte sa vorbeasca ce trebuie, cand trebuie :rolleyes:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Aham, am inteles ( cred )...ceva legat de politica, intors armele, prins nepregatit...clisee d'astea nu ? :D
 

DeletedUser

Pana la urma ce se intampla aici ? Face cineva un rezumat ? :confused:
Fair-play legat de ce ? Cum ? Cand navaleau tatarii aveau fair-play ? Sau n-am inteles eu despre ce e vorba ?

jucati pe alte servere.sa vedeti si alte mentalitati.

dovada sunt stergerile de cont...masive si jucatorii care nu ai nici o atractie sa intre intre macelari.

astia nu-s campioni,sunt MACELARI.si eu am curajul sa o spun,si am curajul si sa ii infrunt.cu posibilitatile mele limitate ca si jucator,dar cu o ECHIPA.pe care distinsii concurenti nu imi dau ragazul sa o fac.deja exageram.va fi razboi si apoi pace.razboi cu BARBARII.care nu au MORALA,nu au ONOARE,nu au PRINCIPII.dealtfel,mai cititi si in istorie,si veti vedea ca pana si Gengis Han avea principii,daca tot invoci tatarii.sau poate Timur Lenk.eu caut acei oameni de ONOARE,ca sa se alature echipei.daca nu sunt,ARENA isi inchide portile...sa intre LEII.crud jucati,dur vom juca.nici unul nu veti scapa.va voi macelari orice sat peste 26 puncte.asta daca sortii ne vor fi favorabili.o sa vedeti ce inseamna GLADIATORII IN ARENA.luati loc domnilor,si asistati la spectacol!jucatori subdezvoltati infrunta CAMPIONII CAMPIONILOR LUMILOR TRIBURILOR.sa sune trompetele!suntem gata de macel!
 

DeletedUser

Acum putin timp vorbeai ca nu e frumos sa ne macelariti..
Spuneai ca sunteti multi si ca sunteti gata sa faceti istorie...


Sa dus dracu si istorie si tot =)))

Intrati in istorie...ca cei mai varza Gladiatori din lume :))))) :cool::cool::cool::cool::cool:

daca noi suntem varza,aceste "verze" de ce nu i-ati scos din joc?eu te apreciezi tinere,caci fata de mine esti pe jumatate ca si varsta probabil,insa nu-ti subestima niciodata adversarul.sau macar respecta-l,caci pe tine te vei respecta.7 ani de-acasa...

macar stii ce a facut Gengis Han(scriu fonetic si corect gramatical)?sau ai dat search pe google?:)sau de Timur Lenk ai auzit?e posibil sa fie si pe aici din genele lor...mda.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eu tot nu am inteles ce ai fi vrut tu sa nu faca, sau sa faca, cei din alte triburi ? Sa ocoleasca anumiti jucatori, sau cum ?
Sincer, nu vad rostul la toata polemica asta, asa a fost, si asa va fi mereu pe jocul asta...onoare si fair-play, la nivelul "tribal"...foarte putin probabil. Bine, acum depinde ce intelege fiecare prin fair-play si onoare....
 

DeletedUser

jucati pe alte servere.sa vedeti si alte mentalitati.

dovada sunt stergerile de cont...masive si jucatorii care nu ai nici o atractie sa intre intre macelari.

astia nu-s campioni,sunt MACELARI.si eu am curajul sa o spun,si am curajul si sa ii infrunt.cu posibilitatile mele limitate ca si jucator,dar cu o ECHIPA.pe care distinsii concurenti nu imi dau ragazul sa o fac.deja exageram.va fi razboi si apoi pace.razboi cu BARBARII.care nu au MORALA,nu au ONOARE,nu au PRINCIPII.dealtfel,mai cititi si in istorie,si veti vedea ca pana si Gengis Han avea principii,daca tot invoci tatarii.sau poate Timur Lenk.eu caut acei oameni de ONOARE,ca sa se alature echipei.daca nu sunt,ARENA isi inchide portile...sa intre LEII.crud jucati,dur vom juca.nici unul nu veti scapa.va voi macelari orice sat peste 26 puncte.asta daca sortii ne vor fi favorabili.o sa vedeti ce inseamna GLADIATORII IN ARENA.luati loc domnilor,si asistati la spectacol!jucatori subdezvoltati infrunta CAMPIONII CAMPIONILOR LUMILOR TRIBURILOR.sa sune trompetele!suntem gata de macel!


Sunt mandru ca sunt macelar .. Ce gladiatori in arena mai ? Tocmai ce mi-am procurat un sniper special pentru tine, asa ca puteti da stergere in masa daca nu suportati chinurile ..
 

DeletedUser

Multumim pentru pseudonim :D

Ak-Orochimaru-Ak (Macelar) 5 7.495 20 2

Chiar arata frumos langa numele meu din trib :D
 

DeletedUser

Eu tot nu am inteles ce ai fi vrut tu sa nu faca, sau sa faca, cei din alte triburi ? Sa ocoleasca anumiti jucatori, sau cum ?
Sincer, nu vad rostul la toata polemica asta, asa a fost, si asa va fi mereu pe jocul asta...onoare si fair-play, la nivelul "tribal"...foarte putin probabil. Bine, acum depinde ce intelege fiecare prin fair-play si onoare....

rakanishu.

las-o asa,ca nu se mai poate drege.ei sunt zmeii.

ideea era ca am cerut ragaz nordvestului sa astepte sa iasa un campion din nordest(ARENA,ori AKA& Co) insa SFR ne-au refuzat.

era o cerere de fair play,ca sa facem o lupta cat de cat egala.dar ei vor sa bata niste jucatori nepregatiti.treaba lor,ONOAREA LOR E PATATA.SFR au refuzat,si asta e alta istorioara,iar acum INDIFERENT cine iese invingator din nordest vor avea un mare handicap versus nordvest.

adica cererile de fair play sunt ZERO aici.la fel cum si-au azvarlit afara jucatorii cazuti(care trebuiasu sa ii trateze ca pe niste eroi,eu asa stiu) si in loc sa ii sprijine cu materiale sa creasca si sa reia jocul...dar ma rog,fiecare cu demnitatea lui,nu vreau sa le rasucesc prea mult cutitul in rana.

ACCEPTAM LUPTA IN ARENA.

ma tem ca va fi circ,daca ne inving,e rupere de surcelushe,daca ii batem,este CIRCVS MAXIMVS.

deci,bine spus ARENA va invita la spectacol.nu este unul cum am fi vrut noi,dar este un meci inegal,in care vom cauta sa suplinim skin-urile evidente ale campionilor din taberele adverse cu abilitati tipice GLADIATORILOR.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bre Rahane, hai ca-ti explic eu ca sa inteleaga si tu :
Spartacus vrea ca lumea sa se joace cu el ca la fotbalul de domnisoare. Adica nu tu dat la gioale, nu tu impins, nu tu arbitru busit . Nimic . Practic el vrea sa ne jucam cu el ca si cu domnisoarele . Cu manusi de matase daca se poate . Sa-l ferim de boli cardiovasculare prin NEdemolarea institutiilor satului. Teoretic el vrea ca macar vreunul din lupii astia imfometati sa-i arate indurare . Mai pe romaneste, asta este definitia FAIR-PLAY-ULUI. Dar astia sunt ai dreacu rau si nemilosi . Nu iarta nimic . Am zis lupi pt ca astia ataca in haita . Practic l-au maltratat pe bietul gladiator incat nu-i mai trebuie ARENA MORTII pt minim 100 de ani . Eu ce sa le fac la copii daca se uita pe HBO la filme? Viata bate filmul mey flacai ...hahaha
 

DeletedUser

Nu serios, am fost circar 2 ani de zile. Posibil sa fiu si la anu' (sezon de vara).
 

DeletedUser

pai aveam un copil in arena@ a inceput sa strige...AJUTOOOOOR.asta nu-i circ?ce e?
:)

dar pentru ca a ascultat,l-am invatat sa dea inceput nou,si il invat sa joace.are 13 ani.daca va dau conversatia cu el,este un intreg roman.a facut ziua baiatul si a jucat triburile.pentru mine,el este UN CAMPION.
 

DeletedUser

pai aveam un copil in arena@ a inceput sa strige...AJUTOOOOOR.asta nu-i circ?ce e?
:)

dar pentru ca a ascultat,l-am invatat sa dea inceput nou,si il invat sa joace.are 13 ani.daca va dau conversatia cu el,este un intreg roman.a facut ziua baiatul si a jucat triburile.pentru mine,el este UN CAMPION.

Deja mie mila de el daca tu il inveti sa joace =)) .. Unde sa joace la nunti si botezuri ? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus