razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu sunt trist.pentru ca nu avem sansa sa jucam si noi.ne obliga...sa le dam bataie.in loc sa stapaneasca nordvestul,si apoi sa facem cum trebuie semifinala...nu ii mai incape harta si se baga in K 45,jucatori din topul punctajelor si inamicilor invinsi ataca jucatori subdezvoltati.daca asta e joc...e bataie de joc!

dar asta ne da motivatie.eu joc in orice conditii,si voi impuneti ca GLADIATORII sa joace in conditii...aproape irezistibile.cine ar avea curajul sa atace pea r a g o r n ?ne obliga pe noi sa o facem!in mod clar ..inegal.

e ca si cum ai pune un luptator de categoria musca sa se bata cu unul categoria grea.FAIR PLAY?
 

DeletedUser

Scopul scuza mijloacele si in razboi si dragoste este permis orice

Cam asta ar trebui sa intelegi despre triburile

Vezi total aiurea acest joc...si nu e bine nici pentru tine si nici pentru colegii tai

plus de asta luati bataie, fie ca va place fie ca nu

Acum cateva zile te laudai cu cea mai mare familie si ce mai tare...si uite ca acum v-ati facut mici

Schimbati modul de gandire daca vrei sa reusesti ceva si realizeaza ca oamenii sunt niste "zdrente" si foarte putini sunt cu coloana vertebrala
 

DeletedUser39777

sunt 2 tabere antagonice,formata din 2 familii,se pare.



1 ARENA 23.533 40
2 AMD 21.195 38
3 ~NBZ~ 20.637 39
7 ~ARM~ 14.153 28
12 ARENA@ 7.008 20
14 ~nbz~A 6.407 18


4 S.P.Y. 19.502 38
5 -SPY- 15.486 32
6 [H] 14.571 28
8 Aka 11.415 21
10 S-P-Y 9.108 20

S-au mai schimbat taberele?
 

DeletedUser

ARENA AMD si ARM au fuzionat

devenind ARENA ARENA@ ARENA* si ARENA+
SPY au devenit PNA
AKA a capitulat,noi acordandu-le din FAIR PLAY,nu ar fi fost corect sa ii macelarim.

ca sa putem definitiva lucrurile,nu ne lasa SFR si TOM,care deja se vad campionii lumii si in K 45 militarizau excesiv jucatori atacanti,pe care a trebuit sa ii asediem(Burebista trecea Dunarea inghetzata si distrugea periodic forturile romane de la sudul Dunarii tocmai pentru a slabi infrastructura de lupta a romanilor,si abia dupa moartea lui au fost conditiile necesare invadarii Daciei,prin construirea podului de la Drobeta Turnu Severin).nu vom permite jucatorilor din vest sa isi faca baze in teritoriul nostru,si asta nu este o agresiune,ci un avertisment al dorintei noastre de a lua parte la acest joc. nu ne intimideaza chiar daca sunt locurile 1 si 2 in punctaj sau inamici invinsi.

daca ne vor ataca in continuare,ca sa nu pierdem semifinala(lumea e impartita in 4 continente) ne vom alia toti,impotriva vestului,adica a SFR si TOM.

asta inseamna ca nordvestul obliga nordestul sa se regrupeze.au refuzat un PNA care ar fi dus doar pe invingatorii razboiului mai departe,si astfel se pare ca vom asista la o accelerare a terminarii razboiului de nordest care va deveni RAZBOIUL NORDULUI.adica partea nordica de vest contra partii nordice de est.doar asa este FAIR PLAY.

mai exista si probabilitatea ca AKA sa faca pact cu SFR si TOM,sa incerce sa prinda ARENA si ARENA@ intre ele,sa zicem,dar nu ar fi fair play,si nici nu le recomand celor din AKA,care le vor da posibilitatea celor din TOM si SFR sa intre practic pe continentul nordestic,adica K 45,si asa mai rarefiat decat nordvestul(asa cum sudestul este mai comasat decat sudvestul,asa e programat jocul).deci teoretic ei daca stapanesc K 44 si noi K 45,tot nu e fair,caci ei ar avea mai multe sate la dispozitie,si se cunoaste si notorietatea acelor jucatori(asta nu le da insa nici un drept sa se considere invingatori deja).

deci,daca cumva se intampla asta,probabil GLADIATORII vor fi sacrificati pentru ca ...finalistii NORDICI sa mearga mai facil in finala.si totusi,noi chiar si la margine vom continua lupta pana la sfarsit,si vom cauta aliati in sud,si le vom fi ca un ghimpe in coasta nordvesticilor.

desigur,posibilitati sunt multe,insa nici noi nu suntem chiar ultraincepatori,avem majoritatea stagiul militar satisfacut(spre deosebire de AKA ce au mai mult tineri) si probabil vom institui o ARHITECTURA MILITARIZATA,ca sa putem prin disciplina si manevre tactice sa suplinim lipsa skill-urilor unor superjucatori din partea opusa.

regret,inca o data ca jocul este privit ca o batjocura,si fair play.suntem jucatori care dorim sa luptam totusi in conditii egale,lasand la o parte ca multi dintre cei din top au conturi suport de pe care se auto-sprijinesc,si ei stiu asta,dar aceste impedimente vor crea un adevarat CULT AL GLADIATORILOR,o SCOALA daca vreti,care ne va cali si ne va uni.noi vom suplini prin alte tehnici,in fond fiecare foloseste ce stie mai bine,un hot fura,o bruta,striveste pe unul slab,si se crede mare erou,iar un om de onoare prefera sa ramana alaturi de camarazii sai,chiar daca a primit oferte sau s-a vazut cucerit sau nimicit.

anticipez un meci deosebit,poate chiar istoric,daca comandantii taberelor vor accepta sa joace FAIR PLAY si nu cu lovituri aplicate dintr-o pozitie superioara.

cu atat mai frumoasa le va fi victoria finalistilor.

va multumesc pentru atentie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Cat ti-a luat sa scrii romanul asta? :))

Mie mi-a luat mult sa-l citesc :p
 

DeletedUser

Am citit printre randuri ca nu am chef si timp sa citesc aberatiile tale

1. Aka nu a capitulat si nu ne-ati oferit voi fair play ca sa nu ne macelariti
Sunteti trib de ferme si jucatori, nici macar mediocrii asa ca nu aveati cum sa ne macelariti
2. Nu cred ca o sa vezi vreodata love intre Aka si SFR cum nu o sa vezi love nici intre Aka si Clasic :D

3. Iti doresc desfiintare placuta la gladiatorii tai...si asa sunteti buni de nimic

Si sa va vad cum va descurcati cu TOM si SFR din stanga si Aka din dreapta
Cel mai probabil in cateva zile nu mai ramane nimic din voi

Sincer incearca sa nu mai comentezi pentru ca aberezi cat poti de mult...
 

DeletedUser

vai de noi...

GLADIATORII IN ARENA in seara asta au invins TOM si SFR care au incercat sa intre in nordest.le-au murit trupe de atac,nobili,si ...putin din faima.

uitati-va alta data si cu cine va masurati,nu va mai credeti buricul pamantului,ca nu sunteti!

1.avem motivatie...de frica cel care loveste,poate da Lovitura Cauzatoare de Moarte.
2.suntem uniti.desi nu eram toti online.vreau sa va vedem cand sunteti atacati ca la carte.cartea de Istorie.
3.acuz SFR s[ B] TOM [/B] de lipsa de FAIR PLAY,pentru ca jucatori de talia lor au atacat jucatori mult mai mici.daca asta inseamna sa fii bun,jos palaria!inseamna ca ati crescut pe baza amaratilor pana acum.ei bine,acesti "GLADIATORI" sunt condusi de niste OFITERI valorosi.si alaturi de care vomlupta pana la capat,pe cai mari,in picioare,in genunchi sau pe burta...asta ramane de vazut.

Ma uimesti pe zi ce trece. Dupa cum spuneam daca voi sunteti noobi ce vina au restul ? Daca am sta sa va asteptam pe voi sa cresteti sa ajungeti la nivelul nostru ar cam trebui sa-i zici lui Raka sa mai prelungeasca lumea cu 1 an ..
 

DeletedUser

aaa,da?atunci jucati fair!nici cu smecherii nu o sa ne bateti asa de usor!
 

DeletedUser

Tot tipi pe aici ca "nu ne bateti" da vad ca va luati bataie =)))

Esti cel mai jalnic intemeietor din toate timpurile :)))

Cred ca colegii tai nu citesc externul ca altfel ieseau din trib instantaneu:))
 

DeletedUser

AKA,nu e cazul...
scrisul este cumva sampling audio sa auzi tu decibelii daca e tipat sau strigat sau urlet?pastreaza-ti totusi controlul si sa jucam.stai jos.sa jucam.
 

DeletedUser

a da?admite ca cel putin unul din top detine conturi suport.orice joc are trisori.chiar si scripturile nepermise este tot trisat.
 

DeletedUser

barbarule...CONAN..GEAX...te vei confrunta pe harta cu GLADIATORII...IN ARENA
 

DeletedUser

barbarule...CONAN..GEAX...te vei confrunta pe harta cu GLADIATORII...IN ARENA

Clar ai probleme cu capul tu =)) .. Ai ramas mascota lumii speciale, asa era si celebrul dorindorindorin care a tacut dupa inobilare :D .. Simt ca ceeasi soarta o vei avea si tu ..



Aham!!! Te-am prins hotule. Deci tu joci si pe "Ghici cine sunt?" Nu?! Stiam eu, stiam eu ca tu joci pe contul ala .

Nuuu, ala e un hot mai mare ca mine :D ..
 

DeletedUser

lumea e plina de trisori.trisori sunt si cei care o calca pe rosu,trisori sunt si cei care nu platesc software-ul...desi altii au muncit pentru asta(a da?)trisori sunt si cei care ocolesc legile,si FAC EI LEGILE...de aia in tara asta ne merge totul bine,caci ne-am invatat sa FIM TRISORI.chiar si cand ma feresc de o responsabilitate,trisez...ONOAREA.cine are sange in el de CAVALER,nu admite ca ...macar colegul lui mai mic sa fie asuprit de altul mai mare,si ii sare la gat.la noi,cum ai ramas fara punctaj,iti da cu sutul in fund...ca nu mai esti bun.in loc sa il ajute,sa il ridice...societatea de consum v-a invatat ca daca un lucru devine neimportant,sa il aruncati la gunoi.ati uitat ca ieri va era indispensabil.vreti exemple?
 

DeletedUser

Bre ,care esti SPARTACUS? Cine mama dreacu te-a facut pe tine conducator !?!! Doar un dobitoc se roaga de mine sa-i ofer pacea .Aia sufleteasca ...hahaha
MAH, DACA MAI PRIND VREUN DOBITOC CA VINE LA MINE CU MESAJE DE-ASTEA, IL INJUR, SA MOARA FAMILIA MEA IN CAZINO-URILE DIN LAS VEGAS :D

Spartacvs sep 28,2012 11:30
ofera pacea
ne incurca la razboaie

aiurea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus