Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser38023

Chiar daca in trecut au fost evenimente mai neplacute cu alte triburi, eu cred ca pe lumea asta am dobandit increderea aliatiilor si reciproc, nu cu vorbe in vant, ci cu promisiuni si angajamente respectate si cu trupe de atac si de aparare sacrificate pentru interesul comun..
Iar in legatura cu circul care se petrece aici, personal, nu sunt de acord nici cu aliatii, nici cu inamicii. Din punctul meu de vedere, daca va fi sa castigam razboiul, inamicul o sa fie invins si laudat, nu invins si umilit, pentru ca nu a fost nimic personal. La unii e, si in cazul asta improscarea cu noroi poate ca e justificata (v-ati injurat pe skype, v-ati sicanat prin diverse metode pana mea), dar eu pe harta ma bat si pe skype ii intreb ce filme au mai vazut ..

Totusi, ar fi frumos sa ne ghidam cu totii dupa asta: "castiga cu modestie si pierzi cu decenta!"
 

DeletedUser

Nu toata lumea stie cat e de ajuns si cand sa se opreasca.. exista si ciobani. Nu ca as fi eu un exemplu de laudat, da toate au o limita, mai multi de pe aici n-au stiut-o.
 

DeletedUser

http://www.badpolitics.ro/studiu-vom-trai-in-rromania-din-2060-tiganii-vor-fi-majoritari-aim/

Speciala 2 a cam depasit demult predictia.. :)
probabil cand voi intra data viitoare pe aici, voi gasi un mare party cu manele...
mai bine m-as abtine..vreo cativa ani...
si totusi administratorii n-ar face rau sa mai tempereze elementele provocatoare...sa le reaminteasca faptul ca e doar un joc, si sa lase provocarile din real...ca poate sunt doar niste prapaditi si pe acolo... ;)
seara buna tuturor !
 

DeletedUser523

Chiar daca in trecut au fost evenimente mai neplacute cu alte triburi, eu cred ca pe lumea asta am dobandit increderea aliatiilor si reciproc, nu cu vorbe in vant, ci cu promisiuni si angajamente respectate si cu trupe de atac si de aparare sacrificate pentru interesul comun..
Iar in legatura cu circul care se petrece aici, personal, nu sunt de acord nici cu aliatii, nici cu inamicii. Din punctul meu de vedere, daca va fi sa castigam razboiul, inamicul o sa fie invins si laudat, nu invins si umilit, pentru ca nu a fost nimic personal. La unii e, si in cazul asta improscarea cu noroi poate ca e justificata (v-ati injurat pe skype, v-ati sicanat prin diverse metode pana mea), dar eu pe harta ma bat si pe skype ii intreb ce filme au mai vazut ..

Totusi, ar fi frumos sa ne ghidam cu totii dupa asta: "castiga cu modestie si pierzi cu decenta!"

Postul zilei.Bravo.Bine spus.
 

DeletedUser34153

O sa revina la sentimente mai bune pe urmatoare speciala, normal daca o va castiga .. Acum incearca fel de fel de variante sa ramana pe harta. Dar o sa trecem prin " Oituz " cu cea mai mare placere, asta daca nu o ia si el pe urmele lui prea finuTTa .

Eu zic sa ma evitati cel puțin pe extern,ca prin conferințe am auzit ca ma injurati ca la ușa cortului.Felicitari pt ca v-ați atins scopul si multă bafta mai departe!
 

DeletedUser

Eu zic sa ma evitati cel puțin pe extern,ca prin conferințe am auzit ca ma injurati ca la ușa cortului.Felicitari pt ca v-ați atins scopul si multă bafta mai departe!

Eu unul nu am mai stat pe skype de mult timp, care te injura pe tine putin imi pasa. Nu am cum sa te evit, tu esti cel mai bun exemplu in aceasta situatie :) .
 

DeletedUser

Pe unii din voi va trec pe rudotel.Trebuie schimbata medicamentatia ,altfel o luati razna. la astia din class le recomand ceva pe baza de ginseng sau un ceai de tei.Sa va mai calmeze ...hahaha
 

DeletedUser

Eu zic sa ma evitati cel puțin pe extern,ca prin conferințe am auzit ca ma injurati ca la ușa cortului.Felicitari pt ca v-ați atins scopul si multă bafta mai departe!

Pe extern sa te evite???...Unii joaca mai mult pe extern decat pe harta :)))...
Sa evitati playerul prea finutta pe extern ca e bun rau :))))))))

Forumul creeaza dependenta,vedeti-va mai mult de harta nu de forum. La revedere,va spunem la revedereeee!!!
 

DeletedUser

Da sigur ca poti.Dar dupa ce revii de la Caracal. Ce mama dreacu se intampla la Caracal in aceasta perioada a anului de v-ati dus toti acolo?! Va trimite Rahanu pe banda rulanta . Canta Fuego la Caracal ?!!hahaha
 

DeletedUser

Nu mai radea bre ca dobitocul a renuntat si sa fiu ferma lui ...hahaha
Si-am sa ma ridic eu ,si-am sa-l popesc pe dobitoc :D

Attacker: flakerak
Origin: Adak naf (534|474) K45

Quantity: 0 0 250 0 50 100 0 0 21 25 0 0
Losses: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Defender: Frizeru din Peru
Destination: The Barber Shop (535|474) K45

Quantity: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Losses: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Flag: +7% Defense strength
Belief: Your troops were religious. Battle strength: 100%

Espionage
Resources scouted: none
Buildings: Village Headquarters (Level 1)
Barracks (Level 2)
Stable (Level 3)
First church (Level 1)
Smithy (Level 8)
Rally point (Level 1)
Statue (Level 1)
Market (Level 4)
Timber camp (Level 13)
Iron mine (Level 17)
Farm (Level 1)
Warehouse (Level 1)
Hiding place (Level 9)

Haul: 0/10.500
Damage by catapults: The Warehouse has been damaged and downgraded from level 4 to level 1
 

DeletedUser

Asta e un gest de lasitate ce fac cei din clas ca isi demoleaza satele!
Dar si pentru asta exista manager de cont ;)))
 

DeletedUser

Buna seara, vad jucatori vechi pe aici, si eu sunt unu' destul de vechi ( n-am mai jucat de la lumea 7 ), m-am uitat pe la lumi si numa premium, premium, premium, s-au schimbat multe de cand nu mai prestez pe joc si tare mi-e dor sa revin :(

O alta lume ca asta va mai fi ?
 

DeletedUser

Dumnezeu a facut omul dupa chipul si asemanarea lui. Si toti oamenii de pe planeta seamana leit de zici ca sunt frati gemeni :D
 

DeletedUser

Ca bine zici, cum ar fi fost sa fim toti la fel si cum explica biserica fraza de mai sus ? :D
Ceva coerent si logic, nu prostiile alea de genu "crede si nu cerceta" :))))

Cam urat forumul asta, inainte parca era mai prietenos.
 
Sus