Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser40439

Avand in vedere ca aici sunt discutii libere vreau sa ii transmit lui cata ca este un noob si daca nu ii convine ca postez sa se dea cu fundu de pamant.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
ehe, alta lume noua. Salut bătrâne!:D

mb3.gif
 

DeletedUser39475

Da. acum au aparut tot felul de 'ajutoare' care au automatizat foarte mult joc si i-au luat din farmec.Acum nu mai conteaza abilitatile jucatorului ci doar cine are un program mai bun si mai multi bani pt premium.Nu mai e deloc ce a fost si de aceea treburile s-au egalizat si jucatori care inainte nu aveau nici o sansa cand vedeau ca vine un trenulet spre ei,de ex. , acum doar apasa un enter si au facut split.Frumoase vremurile de demult.Pacat ca au apus.Acum e vremea robotilor pe lumea triburilor.

Trebuie sa ne adaptam, nu? :D
 

DeletedUser

Bah nene, unde mai pot sa postez si eu linistit si fara sa-mi sara in cap moderatorii astia ?!! Adica sa stau linistit si sa imi exprim tampeniile mele fara sa fiu urmarit de moderatori?! Ce-aveti bre cu semnatura mea?! Voi nu cumva urmariti Suleyman Magnificul de v-ati propus toti sa ma luati la rost cu semnatura mea de mare arta?! :D
 

DeletedUser

Bre negrule,eu inca stau si ma gandesc cum poti sa urmaresti un serial romantic de dragoste ( ca istoric nu e) in care personajele masculine sunt cheli,au barbi mari si incalcite ca boschetarii din Gara de Nord si mai poarta si rochiile alea pana la pamant . Oricum,parerea mea e ca totul tine de fanteziile fiecaruia. Sunt oameni care au fetisuri cu ciungi respectiv ciunge,oloage sau ologi fara un picior sau pur si simplu viseaza sa dea o clanta la una stirba fara nici un dinte in gura . Eh,ale noastre au fetisuri cu boschetari barbosi imbracati in rochii ...hahaha
 
Sus