Mesaje amuzante

DeletedUser42487

Te incadrezi perfect in topicul asta :)

Esti ca si pechinezul ala care latra ca apucatul, dar mai mult oricum nu poate face.
Arata pe harta cat de grozav esti.
 

DeletedUser9858

Te incadrezi perfect in topicul asta :)

Esti ca si pechinezul ala care latra ca apucatul, dar mai mult oricum nu poate face.
Arata pe harta cat de grozav esti.

Ce ciudat tocmai spuneai ca nu iti dai aere , si ca nu ai facut nici o remarca acida:rolleyes:, din cauza la comenturi din astea de care tu nu iti aduci aminte niciodata , ma iau de tine si de fanfaronada ta:rolleyes:.
Parca erai personajul inteligent in discutie pana acu nu?
 

DeletedUser42487

Neah... vreau sa vad cate poti sa mai scoti din tine.
Vezi doar sa nu-ti musti limba, ca nu stiu deca exista antivenin.
 

DeletedUser

Ione banuia pe toata lumea dar asta nu insemna ca era si adevarat, tu o sustii acum pe ea, pentru ca esti o persona diferita si calitatea se vede cand exista.Cat timp nu o sa isi vada de treburile ei adica de omorat barbarele si o sa faca pe militianu pe forum pe aici si o sa se ia de toata lumea cu posturi gen "eu stiu jocul etc si multe autolaude care nu le merita oricat de amabil esti tu si altii ca o sustineti o sa primeasca replica, pentru ca mie nu mie se pare normal ca cineva care nu stie nici macar sa se uite pe twstats sa se ia de oricne indrasneste (domane ce tupeu avem) sa posteze dupa printesa printeselor,si daca face gresela sa posteze sa sara tot poporu inobilator de barbari ca wiseasskid ea si inca cativa de pe aici .
Oricine poate comenta orice post si nu trebuie sa dea socoteala la nimeni din HV , fie ca e vorba de tema avionica razboiul lumii cu doua triburi pe parte opusa de harta sau orice alceva.
Tribul HV chiar daca acum e pe locul 1 prin fuziuni sau prin orice metoda ca sunt barbare inobilari interne nu detine nici drepturi exclusive pe forumul extern si nici nu a inchis lumea 34 ,asa ca dragilor mai trezitiva la realitate si numai umpleti peste tot forumul de comenturile voastre "wow ce mare branza ati facut voi",lumea are abia o luna de joc si deja daca stai sa iei fiecare post de la cei de acolo o sa vezi ca deja iau in furculita pe oricine mai posteaza pe aici la fel ca si pe 32(in special mandri fosti ibidemi), cu toate ca si acolo ca si aici nu au rezistat pana la sfarsitul lumii , nici unul dintre ei,dar totusi au mult tupeu ca ei sunt trib de rang 1.
Un trib care face 5000 de fuziuni ca sa stea pe locul unu , si apoi rupe barbarele si internele ( si ma refer la cam 80% din satele inobilate) nu prea e trib de rang 1 , cine nu crede poate verifica exista twstats.
Abia astept sa va ,vad tot in acealas loc in 3-4 luni cu aceas formatie de oamenii care ii aveti acum si abia atunci considerativa rang 1 sau castigatorii lumii, pana atunci spor la inobilat(barbare si interne:rolleyes:)


Ps:Daredevil MephistO mai stiu eu pe unu care acu face pe lupu moralist doar ca e cu cineva in trib;)(cine o fi oare?!?!:confused:) mai ales in contextul in care tu asa de moral si neobsedat dadeai in ei atacuri la greu si aici esti marele moralist:D


A si am uitat Kiko, spion avea Deja vu nu eu ,si mai avea si el cont pe la voi:D

Nu banuiam bre pe toata lumea , ai incercat tu sa faci niste matrapzlacuri cu un cont si nu ti-a mers , mare scofala .

Acum ce naiba , ai ramas cu sechele de iti tot amintesti de lumea aia :))

in special mandri fosti ibidemi
da mai , si ce , unii au de ce , eu de exemplu am preferat sa renunt decat sa parasesc tribul , desii puteam sa plec in drept , si aveam un cont al naibii de bun ... tu ce motive de mandrie ai ?

omorat barbarele
ei na... am luat intodeauna barbare da' nu s-a gasit nimeni care sa imi zica ca sunt un jucator slab , atunci aia care din postura de conducatori iau sate frumusele de la interne ce sunt , ultrasupermega smeheribuni ?

Asta nu e spam , sunt tot niste mesaje amuzante doar ca sunt deghizate .

Smileyx , lasa-nee , lasane-ee
 

DeletedUser44200

Eu in strafundul fiintei mele rad citind toate aceste mesaje :) Imi tremura sufletul in spasme.
 

DeletedUser37656

Doamne cat penibilism in sectiunea asta. O multime de mesaje facute "amuzante" intentionat, doar pentru a avea motive de a posta pe extern si de a ne da mari. Bai fratilor, ati uitat ca si voi sunteti OAMENI? Ati uitat ca si voi ati fost la fel cand ati inceput un joc? Mi-e jena de jena voastra.
Pacat, jocul asta a scazut mult calitativ, au disparut multi jucatori buni, tocmai pentru ca pe jocul asta sunt multi tembeli si frustrati!
 

DeletedUser44200

chetroiu iul 12,2013 11:11
Salut,am vazut ca miai trimis ** pot sa stiu dc si ce
?

Velche2 iul 12,2013 11:12
lancierii de veghe :) citeste pe forum :p

chetroiu iul 12,2013 11:14
Pai is cam departe de tine ca si eu am trimis la unul demon de langa mine vreo 20 de lancieri ca e cam mare satul lui si nu vr sa ma fac de rusine cu 3 lancieri cum am trimis la alti de langa mine

Deci tipul asta mi-a facut ziua. Nu vrea sa se faca de rusine cu 3 lancieri :))
 
Scor reacție
209
me*florin iul 18,2013 14:44
ai niste cai? mai fac vreo 5-6 trupe pana maine si ii trimit sa-mi pui si mie niste cai te rog ca eu n-am... si mi-a zis unu ca are si nu stiu unde sa-i gasesc... ms man

huler iul 18,2013 15:35
Adica, ce vrei sa fac mai exact ca nu am inteles.

me*florin iul 18,2013 19:23
30 Lăncieri
29 Luptători cu spada
10 Luptători cu toporul
Paladin

Astea sunt trupele mele... mai fac 2 spade si 3 lancieri pana maine si ti le trimit sa mi le transformi in lancieri calare, spade calare, luptatori cu toporul calare si paladin calare... macar jumatate din ele... ms :)

huler iul 18,2013 19:56
Poi asta costa bre ... imi trimiti si 200 pp-uri si ti le transform pe toate!

me*florin iul 18,2013 20:02
ce sunt alea?

me*florin iul 18,2013 20:02
psp-uri?

huler iul 18,2013 20:03
Sunt puncte prin care faci transformari. intri la premium sus in dreapta (al 3-lea buton de la dreapta la stanga) bagi cardu (sau numaru de telefon) de pe care sa trimiti bani, si iti dau pp-uri. alea mi le trimiti mie si iti fac upgrade-ul. e simplu

me*florin iul 18,2013 20:05
pai 200 pentru 60 de oameni?

huler iul 18,2013 20:05
Poi cam asa.

me*florin iul 18,2013 20:07
maine o sa-ti trimit trupele si maine seara transformarile... ca o sa iau un paysafe din oras
 

DeletedUser

moarteaady iul 21,2013 10:06
multumit!!!

smileyx iul 21,2013 10:08
jet oceanic, nubule ca iti vei pierde si atacul si nobili si satul nu il iei

plus inca ceva invata sa dai atacul la secunda

moarteaady iul 21,2013 10:11
il dai tu mai **, si nu mai da atat din clanta aia , ca nu mai gura e de tn .

smileyx iul 21,2013 10:12
aha vedem in 3 ore de cine e numa gura

moarteaady iul 21,2013 10:13
o sa vedem

smileyx iul 21,2013 10:13
Dariti dai sema ca la cat de but esti daca iti pierzi acu tot atacu deja esti caput nu?

moarteaady iul 21,2013 10:18
ma ce cunoaste ca esti varza ,si lasa cu but ca aici nu joci cs .

smileyx iul 21,2013 10:19
da ma tu esti cel mai tare

smileyx iul 21,2013 10:19
da ma tu esti cel mai tare

smileyx iul 21,2013 10:19
de doua ori ca la menele special pentru tine

moarteaady iul 21,2013 10:20
asta ai mancat azi.-------->asta e priceless!

smileyx iul 21,2013 10:20
fugi ma nubete cu cercu

moarteaady iul 21,2013 10:21
se cunoaste ca esti varza dupa cum **.

smileyx iul 21,2013 10:21
da ma tu esti cu adevarat ,cel mai cel, si cel mai inteligent felicitari

moarteaady iul 21,2013 10:24
ma baiat nu ma laud numai ca dintre mn si tine e o diferenta ,eu cel putin nu miam pus mintea cu tn sa te fac nob , but etc.

smileyx iul 21,2013 10:30
mane tu fara turma de nubi de la tine esti 0
tu ai rezistat doar ca tea jutat tot tribul sa rezisti alfel acu 2 zile pierdeai tot, a dat o lovitura norocoasa noapte si teai rugat la cel de sus sa iti iasa

Ai avut sat cu mine mari 1 saptamn si nai fost in stare sa faci nimic cu el.
Si pe 31 esti la fel ai profitat de interne si barbare


Acuma,mie imi place ce spune la final si anume tu ai rezistat doar ca tea ajutat tot tribul sa rezisti,ca altfel pierdeai tot,etc si etc.Acuma,prunc,tu ai luat satul ala de la ady,doar dupa ce siau spart 2 atacul in el,spune-mi tu nu ai luat satul ala doar pentru ca tea ajutat tribul?Iti dai singur cu barda-n coa**.Fane un favor si dati sterge la existenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42201

e mai mult de plans decat de ras... da-i funny rau :D

peseu: inainte de citire, trebuie facut update la google translate


~NL~ - gozaila0910 astăzi la ora 23:16
Mulţumesc Citat Prelucrare
ca fiecare sau un numar de jucator mai mult de 50% din tribul advers sal atacam cu fake-uri printre care sa alegem un sat sau 2 cu reale si un numar egal de trupe si sal lom sau sal spargem exact cum au facut ei acum cu noi ca exact asa a sa faca
 

DeletedUser42487

Da mai Dare... dar nu ia barbare si interne, asa ca e de apreciat.
Eu am recunoscut ca mai avem de invatat... tu nu vrei nici picat cu ceara :(
Te-au ghicit acum, nu te mai ascunde.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44200

Grandomanie, at it's finest!

Waterloo1815 iul 25,2013 14:15
Da' termina odata frate ca imi scoti peri albi :)) Vreau si eu sa mananc frumos, sa joc oleaca de World of Tanks, sa ma uit la un serial si HOP, esti tu cu mesajul.

Nu negociez nimic cu oamenii care nu au autoritate in tribul lor. Am vorbit cu Ra, macei si lilien si atat. Tu ramai acolo in lumea ta de fantezie si basm,

Spor la joc, o viata frumoasa, ETC

omcuscrupule iul 25,2013 14:17
ma scuzi dar nu iti voi mai citii mesajele.. cazul e rezolvat.. din pacate stai prin mine de vorba cu jumatate tribul si cu [ally]H.V[/ally]

Waterloo1815 iul 25,2013 14:18
:)) Si cu Dumnezeu tatal banuiesc.
 

DeletedUser25903

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:22
Sa rad! :))
cum sa dai ma sefule cu berbecii la secunda?

ouber iul 25,2013 23:24
:) ti-ai spune un secret dar bucurate sa crezi ca ai berbeci.:))

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:25
Eu cred ca e altceva da' daca tu crezi ce-ti spun eu esti total dus:))

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:26
o lance ceva?:))

ouber iul 25,2013 23:27
nu ai cu cine ** ?

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:27
Ai ajuns sa dai fake-uri cu lancierii!
Berbecii fac 13...:))

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:28
imi place sa vad incepatorii!

ouber iul 25,2013 23:30
bine ca iti plac incepatorii, o sa te intreb ce faci dupa ce dai inceput nou ;) acum pa

ouber iul 25,2013 23:34
crede-ma daca vroiam sa fii inobilat erai deja sau vei fi daca vreau ;)

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:34
:))=))
Acum ai berbec sau catapulta..
Prieten noob n-avem ce discuta, esti prea slab!

ouber iul 25,2013 23:35
tocmai asta e problema :)) tu esti prea mic si slab nu am dc sa ma complic cu tine;)

ouber iul 25,2013 23:36
mi-e de ajuns sa-ti gauresc ferma si zidul deocamdata :)

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:37
In primu rand este "voiam" nu"vroiam" ca nu e cu vruitu!
In al 2-lea rand nuprea estipe langa mine,
In al 3-lea rand am mai multi inamiciinvinsi ca tine, baiete! ca sa nu mai zic 4 cu trofeele. Deci tu n-ai ce sa vrei, noob-ule!

Slab,. Mai beleste ochii o data!

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:39
Cu ce sa-mi gauresti ferma? Cu fake-uri?
Inca o data te intreb (chiar daca dai fake-uri) cum sa dai prietene de pe acelasi sat fakeuri?:))=))

ouber iul 25,2013 23:42
EA, vreau, **. II. Tranz. I. (Urmat de o completivă directă cu verbul la conjunctiv sau, rar, de un infinitiv). 1. A fi hotărât, a fi decis să...; a avea de gând să..., a voi, a intenționa. ◊ Expr. Vrea (sau va) să zică = a) înseamnă, are semnificația de...; b) (cu valoare de conjuncție) așadar, deci. Ce vrea (sau va) să zică asta? = ce înseamnă, ce rost are? Cum (sau ce) va vrea = orice. 2. A pretinde, a cere; a aștepta ceva de la cineva. 3. A dori, a pofti; a-i plăcea ceva sau cineva. ◊ Loc. adv. Pe vrute, pe nevrute = indiferent dacă dorește sau nu, vrând-nevrând. ◊ Expr. Vrei, nu vrei = de voie, de nevoie, fie că dorești, fie că nu dorești. Vrei, nu vrei, bea Grigore agheazmă, se spune despre cel care trebuie să îndeplinească ceva împotriva dorinței sale. Vrând-nevrând = mai mult de silă decât de bună voie; constrâns de împrejurări. A face tot ce vrea din (sau cu) cineva = a avea mare influență asupra cuiva. ♦ Refl. A dori să fie, să devină ceva ori cineva. Fiecare s-a vrut mai bun. 4. A consimți, a primi, a se învoi, a fi de acord. 5. (Mai ales în forma negativa) A putea, a fi în stare. Focul nu vrea să ardă. ♦ (Pop.) A fi gata, pe cale sau pe punctul de... Când vru să moară își chemă feciorii. II. (Ca verb auxiliar, servește la formarea viitorului) Mâine vei merge la teatru. ◊ (Forma de pers. 3 sg. va se substituie tuturor persoanelor sg. și pl. pentru formarea viitorului cu conjunctivul prez. al verbelor de conjugat) Vestitor al unei vremi ce va să vie. ◊ Expr. Va să fiu (sau să fii etc.) = trebuie să fiu (sau să fii etc.) [Prez. ind. și: (II) voi (pop. oi), vei (pop. ăi, ei, îi, i, oi), va (pop. o, a), vom (pop. om), veți (pop. ăți, eți, oți), vor (pop. or). – Var.: vroí **. IV] – Lat. *volere.

tu invata romana si o sa vezi ce o sa mai razi tu dupa maine.
"Voiam" nici nu exista, e verbul "a vrea".:)) si ai curaj sa faci talente cu mine. HAI PA !

NOSTRADAMOS iul 25,2013 23:46
Bai prieten inapt si agramat nu intelegi ca nu exista verbu' a "VRUI"?

Unde dracu' ai facut scoala? La spart betoane?:))


Există două verbe distincte: „A VOI” şi „A VREA”. Fiecare dintre ele are propria conjugare, dar greşeala frecventă este pentru modul indicativ, timpul imperfect


A VREA - A VOI

eu vream - eu voiam

tu vreai - tu voiai

el, ea vrea -el, ea voia

noi vream - noi voiam

voi vreaţi - voi voiaţi

ei, ele vreau -ei, ele voiau




*În limba română NU există verbul „a vroi”, aşadar nu există nici conjugarea lui şi nici „vroiam”. Forma greşită, supărătoare „vroiam, vroiau” etc. nu este admisă de normele în vigoare. Confuzia vine dintr-o conjugare hibridă între două verbe, alimentată, probabil, şi de faptul că „a vrea” are, la persoana a III-a, sg. aceeaşi formă cu indicativ prezent (el vrea).


Ia d-aci prieten agramat!
Fac gramatica cu toti imbecilii care nu-si cunosc LIMBA lor baaaaaaa! invata ca o sa mori tare noob!

ouber iul 25,2013 23:49
hai ca deja tre sa-ti pozez tot domul si dexul pt 2 cuvinte:) noapte buna !



...
 
Sus