Mesaje amuzante

DeletedUser

Am un simt al umorului mai ciudat, sunt amuzat de penibil :)

Mi-am dat seama,dupa locatie :D
stirbucatalin stirbucatalin este conectat acum
Member

Avatarul lui stirbucatalin Data înscrierii
December 5, 2010
Locaţie
Craiova-orasul oltenilor de soi !
Postări
626

Eu in locul tau as schimba locatia .Craiova -orasul oltenilor de soi.Perfect adevarat ,dar pana la Marusk. Am auzit ca i-au dat aia titlul de Cetatean de onoare al orasului CRaiova. Craiova chiar e un oras de soi,dar dupa ce se muta olteanka din el.Ea VA SPURCA ORASUL. :D
 

DeletedUser

printre altele, uite unul pe care l-am gasit eu ceva mai amuzant




Ce sa inteleg eu de aici, vrea sa faca parte din trib, dar se recomanda ca fiind "cu experienta, 18+ si ca foarte activ"...
jocul acesta nu inceteaza sa ma uimeasca

Poate o juca omul triburile de peste 18 ani :))
 

DeletedUser44423

me*florin iul 18,2013 14:44
ai niste cai? mai fac vreo 5-6 trupe pana maine si ii trimit sa-mi pui si mie niste cai te rog ca eu n-am... si mi-a zis unu ca are si nu stiu unde sa-i gasesc... ms man

huler iul 18,2013 15:35
Adica, ce vrei sa fac mai exact ca nu am inteles.

me*florin iul 18,2013 19:23
30 Lăncieri
29 Luptători cu spada
10 Luptători cu toporul
Paladin

Astea sunt trupele mele... mai fac 2 spade si 3 lancieri pana maine si ti le trimit sa mi le transformi in lancieri calare, spade calare, luptatori cu toporul calare si paladin calare... macar jumatate din ele... ms :)

huler iul 18,2013 19:56
Poi asta costa bre ... imi trimiti si 200 pp-uri si ti le transform pe toate!

me*florin iul 18,2013 20:02
ce sunt alea?

me*florin iul 18,2013 20:02
psp-uri?

huler iul 18,2013 20:03
Sunt puncte prin care faci transformari. intri la premium sus in dreapta (al 3-lea buton de la dreapta la stanga) bagi cardu (sau numaru de telefon) de pe care sa trimiti bani, si iti dau pp-uri. alea mi le trimiti mie si iti fac upgrade-ul. e simplu

me*florin iul 18,2013 20:05
pai 200 pentru 60 de oameni?

huler iul 18,2013 20:05
Poi cam asa.

me*florin iul 18,2013 20:07
maine o sa-ti trimit trupele si maine seara transformarile... ca o sa iau un paysafe din oras


Eu sunt me*florin... Ce nu a ajuns pana la voi e ca eu faceam misto, nu vorbeam serios... Si ca trupele mele erau mult mai multe, poate sa va zica si huler de ce si-a dat inceput nou =)) sau altii...
 
Scor reacție
209
El e Florin si stie sa joace mai bine decat mine :

me*florin aug 07,2013 20:41
te-am vazut pe forum... ai postat un mesaj de-al meu...
stai chill ca nu sunt atat de noob pe cat ma dau, cel cu care vorbeam, la fel ca muulti altii din zona si-au dat inceput nou dupa ce i-am atacat... eu avand 600 puncte, ei 1-2-3k

joc triburile de pe .net (inainte sa apara .ro) si stiu destul de bine care-i treaba... probabil (sigur) mai bine ca tine

Haideti sa-l felicitam :D.
 

DeletedUser3357

Mi-am dat seama,dupa locatie :D
stirbucatalin stirbucatalin este conectat acum
Member

Avatarul lui stirbucatalin Data înscrierii
December 5, 2010
Locaţie
Craiova-orasul oltenilor de soi !
Postări
626

Eu in locul tau as schimba locatia .Craiova -orasul oltenilor de soi.Perfect adevarat ,dar pana la Marusk. Am auzit ca i-au dat aia titlul de Cetatean de onoare al orasului CRaiova. Craiova chiar e un oras de soi,dar dupa ce se muta olteanka din el.Ea VA SPURCA ORASUL. :D

hai sa te chis in freza.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
El e Florin si stie sa joace mai bine decat mine :

me*florin aug 07,2013 20:41
te-am vazut pe forum... ai postat un mesaj de-al meu...
stai chill ca nu sunt atat de noob pe cat ma dau, cel cu care vorbeam, la fel ca muulti altii din zona si-au dat inceput nou dupa ce i-am atacat... eu avand 600 puncte, ei 1-2-3k

joc triburile de pe .net (inainte sa apara .ro) si stiu destul de bine care-i treaba... probabil (sigur) mai bine ca tine

Haideti sa-l felicitam :D.

Salut Florin! Bine ai venit in clubul tribalilor anonimi!
 

DeletedUser44200

Tu Daredevil nu te-ai plictisit inca de joc? :)) Berthier aici. Te-am avut si pe Skype odata.
 

DeletedUser38225

Cum mai merge berthier, m-a intrebat redempti0n de tine, ce sa ii spun? :D
 

DeletedUser44200

:)) Spune-i ca sunt incantat ca nu am mai dat de el... si ca nu-i duc dorul. Desi e OK omu'.
 

DeletedUser38225

e si pe lumea asta, dar mai inca timp pana ajunge la tine, desi , foarte departe nu e :))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Descriere
SUNTEM INGERI MORTI SUNTEM AICI PENTRU CEI IMPOTRIVA NOASTRA



SPAM

a fost înfiinţat de către cezar1525.

Dacă ai întrebări adresează-te cezar1525.

CONDUCERE

cezar1525

iulee94


....


Partea ingrosata ne intereseaza. :)

Bun...analiza pe text, sunt ingeri (super, intotdeauna mi-am dorit sa stiu sa cant), dar sunt si morti??? :eek: Acum serios, ingeri morti? Daca sunt morti asta inseamna ca sunt morti si nu mai pot lupta, si cum sa fii intr-un trib daca tu esti inger si esti mort. Ca sa nu mai spun ca ei "sunt aici pentru cei impotriva" lor...hmmm...daca ei sunt ingeri morti, e cam clara treaba ca cei impotriva lor au cam castigat, pentru ca i-au omorat :D.

PS: Nu mai pot asa...singura scapare este sa luati copii, o carte (nu asu` de trefla) si sa incepeti sa cititi, altfel inainte sa mor as prefera ca Romania sa fie scoasa la licitatie pe piata neagra!
 

DeletedUser38225

Ce zici bre ade, te supara copiii? Dar pe nea Marian Vanghelie nu il vezi? Poate acesti onorabili domni ce isi spun "ingeri morti" sunt fani Vanghelie sau fac parte din vreo secta ce are ca scop asasinarea limbii romane. Acuma nu zic ca toti ar trebuii sa avem master in litere, dar totusi bacul ala la romana ar trebuii luat pe merit :))
 
Scor reacție
209
Tu Daredevil nu te-ai plictisit inca de joc? :)) Berthier aici. Te-am avut si pe Skype odata.

Dar tu, Efendim, nu te-ai plictisit sa-ti faci cont diferit si pe joc si pe extern pe fiecare lume? :)) Eu unul m-as plictisi.

Hai ca am doar un an de cand am revenit si nu am jucat cine stie ce. Aici mai iau cateva sate sa le las zestre colegilor si apoi o sa joc doar pe 35 :D.
 

DeletedUser

Descriere
SUNTEM INGERI MORTI SUNTEM AICI PENTRU CEI IMPOTRIVA NOASTRA



SPAM

a fost înfiinţat de către cezar1525.

Dacă ai întrebări adresează-te cezar1525.

CONDUCERE

cezar1525

iulee94


....


Partea ingrosata ne intereseaza. :)

Bun...analiza pe text, sunt ingeri (super, intotdeauna mi-am dorit sa stiu sa cant), dar sunt si morti??? :eek: Acum serios, ingeri morti? Daca sunt morti asta inseamna ca sunt morti si nu mai pot lupta, si cum sa fii intr-un trib daca tu esti inger si esti mort. Ca sa nu mai spun ca ei "sunt aici pentru cei impotriva" lor...hmmm...daca ei sunt ingeri morti, e cam clara treaba ca cei impotriva lor au cam castigat, pentru ca i-au omorat :D.

PS: Nu mai pot asa...singura scapare este sa luati copii, o carte (nu asu` de trefla) si sa incepeti sa cititi, altfel inainte sa mor as prefera ca Romania sa fie scoasa la licitatie pe piata neagra!

Uite asa , heruvimii cu lira ....hahaha
 

DeletedUser44414

ode inchinate catre jucatorul CostinStReS (devenit in cursul existentei sale de vreo citeva ori ferma):

Ohhh...tinara mea mimoza
Asi vrea sa savirsesti in apoteoza
Ohhh...pudica mea stea
Zeii sanatate sa-ti dea.

Din imensitatea oarba,
Cind tu ai luat-o-n barba
Am ramas cu un regret etern,
Ce a rezultat in acest catren.

Fie-ti tarina usoara,
Cu dragoste ma impresoara.
Si din a tale ginduri nespuse'
Mai livreaza-mi niste resurse.

Tu, corolarul vietii mele
Sacrifica-te pina la piele.
Si din a tale dalbe avutii
Pe mine sa ma intretii.

Ohhh...tu, mireasma aromata,
Multumesc ca mi-ai facut armata.
Cu ale tale nostalgii
In brate ai stiut sa ma tii.

Din adincuri intunecate,
Zeii te-au pedepsit pentru pacate.
Te-au facut un heruvim sublim,
Ca pe mine cu resurse sa ma faci plin.

Zodia ti-a fost nefasta,
Ca mi te-a facut a mea nevasta.
Tu robotesti cu drag si spor,
Pentru al meu falnic viitor.

Oh...tu mireasma inflorata,
Trimite mii de resurse odata.
Caci prin a tale cosite
Pe frunte iti sta scris...fermulite.

Oh!...tu, odorul meu fermecator
Trepideaza ca un motor.
Si din al tau dalb sufletel,
Sa simti cum am sa te inobilez nitel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44123

Diplomatu lu' tata....
INP - ZEUSS11 astăzi la ora 01:23
am vrut sa ies din trib...am fost scarbit de unii oameni....dar am stat si am gandit..ce rost are?joc...cuceresc sate..nimeni nu ma ataca ptr ca poate sunt intr-un trib cu multe puncte...un trib care poate peste 2 saptamani nu mai este....am fost nervos...am injurat in gand dar nu am jignit pe nimeni....am respectat atat un membru care are 2o de pct cat si pe unul care are 100k...am ajuns sa fiu sadic...am atacat si u am fost atacat....cel mai de temut trib STYX trimite mesaje la jucatorii care cred ei ca stacneaza...gen:mai joci?cand am zis ca da si ca am stagnat ptr trupe a zis ok.....oameni buni...joaca la slabiciune...care e inactiv ataca...i-am zis...vrei satul?poti sa il iei....
raspuns:nu stai linistit..daca nu mai jucai da il luam.....vreti dovada?o am....se dezvolta prin membrii nostri inactivi....daca erau asa de temut..nu dadeau mesaj inainte de a lua un sat......sunt vai mama lor..dar noua ne e frica...de ce?ptr punctele pe care le au in trib....noua ne este frica de ei si lor de noi:))sunteti jalnici..unii...ganditi virtual atat....va luati dupa puncte si nu dupa trupe,prietenie,respect etc....scz daca am zis ** deplasat e la modul general....imi provocati scarba unii dintre voi dar cu toate astea nu pot sa va las...ma cheama ZEUSS11...pe joc...si am invatat ca nu exista decat un ZEU...fie el bun sau rau....un sfat?cand aveti respect unul fata de celalalt,cand va ajutati sa luati sate,cand atacati impreuna,cand aplanati o discutie contradictorie,cand va sprijiniti unul pe altul si nu va mai bateti pe un sat de barbari atunci deveniti un trib...atunci sa imi dati mesaje gen:am nevoie de sprijin,ala ma ataca ptr ca nu am respectat planificatorul de innobilare,si restul...pana atunci....LINISTE..in TRIB...nu meritati respect
 
Sus