Top 20 triburi

DeletedUser44423

E adevarat ca nu faci asta... Dar uneori incerci sa enervezi omul ca sa te injure si sa dai repede "anunta jignirea", exact cum sunteti toti din h.v instruiti sa faceti
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Banuiesc ca tu-i cunosti pe toti cei 160 de oameni care joaca in familia HV de-ti permiti sa faci astfel de afirmatii? Iti readuc aminte de o regula general valabila in orice societate. Nu generaliza ca faci cea mai mare greseala. Felicitari pt aparare dar rezuma-te la reusita asta si nu mai acuza aiurea daca nu aduci dovezi (iar aici nu ai cum sa aduci dovezi).
 

DeletedUser42601

RUSINE mare tribului RUN pentru faza intre un cont si H.V unde sa intrat cu parola si sa vorbit in numele meu fara ca eu sa stiu , nu stiu cati si cine avea parola de la cont dar nu trebuia sa se faca treburi de genu , daca asa stie sa joace RUN atunci nu pot sa spun decat ca acel cont acum este recuperat iar de acolo se va lasa cu multe sate HV aduse in centrul vostru ceea ce nu cred ca o sa pice bine


bafta si ne vedem pe harta
 

DeletedUser

Bagatul altora la inaintare il faceti voi, cand se imputea treaba si se certa unu cu un trib trimiteati pe altu la acelas trib si aveati diplomati diferiti in functie de triburi sau nu imi spune, se intampla asta, fiindca asa "erau prieteniile". Voi sunteti exemplu perfect de hoti, care striga "hotule!" la altii. ;)

Diferenta cataline dintre mine si tine este urmatoarea : tu NU poti spune despre mine personal ca am incalcat cu ceva orice am discutat EU, dar in schimb eu pot spune despre TINE tot ceea ce am spus si in alte postari mai sus si tu nu poti spune HOTULE tinand cont de manevra ta " actoriceasca" si nimeni de pe aceasta harta nu poate sa ma acuze ca am mintit Eu vreodata cu ceva si sa si dovedeasca asta ( de vorbit asa de dragul artei actoricesti si de a arunca pisica in ograda altuia sunt multi maestri pe aici si TU esti un exemplu )
Si despre george se poate spune acelasi lucru ca si despre mine !!!!!
 

DeletedUser38225

Eu nu am nevoie de dovezi cu "onesti" ca voi, merg pe "instinct" si ma "incred in zvonuri". Dovezile au venit de la sine, imediat ce am facut eu prima mutare. In rest, ti-am zis.. voi sunteti sfinti, eu sunt cu necuratul, inarmati-va cu aghiasma si spor!
 

DeletedUser

Eu nu am nevoie de dovezi cu "onesti" ca voi, merg pe "instinct" si ma "incred in zvonuri". Dovezile au venit de la sine, imediat ce am facut eu prima mutare. In rest, ti-am zis.. voi sunteti sfinti, eu sunt cu necuratul, inarmati-va cu aghiasma si spor!

He he, adica tu ma lucrezi pe la spate si dupa ce rupi diplomatia tipi in gura mare ca noi suntem cei mincinosi :))))
Mda este si acesta un mod de gandire atat de profund :)
 

DeletedUser38225

He he, adica tu ma lucrezi pe la spate si dupa ce rupi diplomatia tipi in gura mare ca noi suntem cei mincinosi :))))
Mda este si acesta un mod de gandire atat de profund :)

Voi ati inceput cu lucratu pe la spate, voi ati vrut sa lucrati H.V pe la spate, atata tot ca nu va mers si de-asta tot plangeti pe extern, de fiecare data cand va aduceti aminte.
 

DeletedUser44441

Voi ati inceput cu lucratu pe la spate, voi ati vrut sa lucrati H.V pe la spate, atata tot ca nu va mers si de-asta tot plangeti pe extern, de fiecare data cand va aduceti aminte.

nosugarbaby.eu personal am incercat sa intorc GODS impotriva voastra si m.au refuzat cine te-a informat a facut-o prost

nu tin cu ei si nici cu voi dar in mare parte dispuneti de informati gresite
 

corli

member
Scor reacție
38
Din moment ce ne-au lucrat pe la spate de 2 ori, e clar ca o faceau si a 3 oara. Doar ca de data asta Xander a fost cu un pas in fata lor si le-a stricat planurile
 

DeletedUser44840

acuma cand mi-am facut si eu cont pe forumul extern nu se mai cearta nimeni ..
 

DeletedUser44840

nu mai zice nimeni nimic de cand mi-am facut eu cont...parca s-au pregatit pt ziua asta =)))
 

DeletedUser38518

Loc Nume Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 rosinanta NiMiC! 50.113.025 107 468346

felicitari doamne/don'soarei...un loc 1 meritat. :)))

interesanta media de puncte a satelor :D
 

DeletedUser44036

Nimic a ajuns astfel pe locul 1 dupa ce Rosinanta a facut rost de un sat de 40.000.000+ puncte.
Restul(o parte) satelor sunt numite Jackass. O fi incercat vreun hack?:))
 

DeletedUser29913

Nimic a ajuns astfel pe locul 1 dupa ce Rosinanta a facut rost de un sat de 40.000.000+ puncte.
Restul(o parte) satelor sunt numite Jackass. O fi incercat vreun hack?:))

De ce vorbesti sa te afli tu in treaba?
Este clar o problema de server. In jurul orei 17 mai multi nu ne-am putut loga pe joc si a aparut problema asta.
Ma bucur ca ai o parere asa buna despre mine, ca as fi folosit un hack, dar din pacate nu sunt asa isteata ca tine.
 
Sus