Razboi Leg vs HoS

DeletedUser42505

Stai calm pufosule,ca sunteti cam in plop de ceva vreme.
Desigur ca e normal ca statistica sa arate asa,din momentul in care aceasta reflecta realitatea.
P.S.:Tu chiar crezi ca atat ma doare cine va ia satele?Poate doar daca ati da stergere,atunci m-ar durea putin,foarte putin,ca nu mai avem cu cine sa ne distram.
Acum ca oamenii care-i apreciez au decis sa renunte la aceasta lume,nu ma mai retine nimic sa va reprosez/atac pe fiecare in parte.(cu unele exceptii)
Mult succes pe extern,ca pe harta e mai greu.
 

DeletedUser43988

ai uitat cand eram pe clanul si nu ati fost in stare sa luati un sat macar de acolo?parca o luna de zile v-ati chinuit acolo pana ai facut tu manevra aia proasta cu adminii de a fost banat contul si tu si eu :)))dar m-am distrat...daca nu ma distram atunci cu voi acum nu mai ziceam ca habar nu aveti sa atacati:)dar lasa ca inca nu ati castigat nimic,doar niste sate si pentru mine e egal cu zero.sa vedem mai tarziu ce o sa mai faceti ca voi de un an de zile va luptati cu barbarele si internele(cred ca de acolo ati invatat sa jucati asa de bine).
 

DeletedUser42505

La cat de amarat esti,probabil ai vrut sa fi si tu intr-un trib de o adevarata valoare,dar cand ti-am dat peste nas,te-ai calmat instant...
Si atat de mult te-ai ''distrat'',incat ai bagat toate trupele pe cateva sate si noi le culegeam pe restul.
Asa ca du-te si sapa mai incolo,ca aici e beton,pufosule!
 

DeletedUser

No, eu nu stiu de ce te agiti tu lulule, am tot vazut in Asi din astia in trecut....
Outlaw...sugi bre o ceapa?!:rolleyes:
 

DeletedUser37982

are multi prieteni care l-au abandonat cand era mai greu :)))de asta tine cu sr,care habar nau sa atace macar.i-am mancat de vii de pe clanul sportivilor si ii voi manca din nou de pe sitere:)))

tin cu sr pt ca din cate stiu eu au jucat curat in comparatie cu conducerea leg. in special borzesti.
inca mai am prieteni in leg, si nu nu ma refer la yarbaverde, ca stiu ca nu mai joaca de foarte mult timp el pe cont, pe cine oare, va las pe voi sa ghiciti, unii in conducerea tribului, altii fosti colegi de trib. oricum le urez tuturor succes
 

DeletedUser

cum bre, stiam ca esti tu pe combinatie, o crescut dobanda?!:(


Pff, anul asta, slaba productie de ceapa...:rolleyes:
 

DeletedUser13059

la ceapa verde a mers bine anu asta , chiar neasteptat de bine , am avut incasari de peste 300k daca te ocupi cu asa ceva poate facem o mica afacere la anu
 

DeletedUser43988

La cat de amarat esti,probabil ai vrut sa fi si tu intr-un trib de o adevarata valoare,dar cand ti-am dat peste nas,te-ai calmat instant...
Si atat de mult te-ai ''distrat'',incat ai bagat toate trupele pe cateva sate si noi le culegeam pe restul.
Asa ca du-te si sapa mai incolo,ca aici e beton,pufosule!


barbarele si internele v-au facut buni si tari dar eu o sa va fac mai tari ca niciodata,pacat ca nu sunteti in locul la respect pe harta ca va aratam cum se face treaba,dar nu e bai...conturi in siter sunt destule pentru mine:)
 

DeletedUser

la ceapa verde a mers bine anu asta , chiar neasteptat de bine , am avut incasari de peste 300k daca te ocupi cu asa ceva poate facem o mica afacere la anu

da, eu iti spun unde sa o pui...sa fie cat mai aproape de outlaw, sa nu se deplaseze mult cand ii mai vine dorul de...ea.:rolleyes:...totusi, vorbind de ceapa...
 

DeletedUser43988

zaibar cum scoti ceapa din pamant?o bagi in igrec si tragi cat poti de tare sau cum?
 

DeletedUser32874

Tu stai bre ascuns sub betonul tau acolo,nu stiu cum de ai curaj sa dai ochii cu lumea
 

DeletedUser43988

ceapa se suge din pamant, nu se scoate...asa ziceai amu cateva zile...te-ai razgandit, iti place sa o matrasesti scoasa?

inseamna ca tu ai supt-o mult timp daca tot o aduci in discutie...despre razboi poti sa vorbesti?sau doar de activitatile tale din realitate?
 

DeletedUser42542

inseamna ca tu ai supt-o mult timp daca tot o aduci in discutie...despre razboi poti sa vorbesti?sau doar de activitatile tale din realitate?

Parte 1:
Triburi: S R, S R-A, S R-Ab
Parte 2:
Triburi: LEG-1, LEG-2, LEG-3, LEG-4, ~LEG~

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,607
Tabăra 2: 2,917
Diferență: 1,310

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177
Tabăra 2: 23
Diferență: 154

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,786,477
Tabăra 2: 25,760,729
Diferență: 10,974,252

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,769,719
Tabăra 2: 226,266
Diferență: 1,543,453

Si acum cu GT, si voi cu GMNY

Parte 1:
Triburi: S R, S R-A, S R-Ab, G~E, G~H, G~T, G~W
Parte 2:
Triburi: LEG-1, LEG-2, LEG-3, LEG-4, ~LEG~, GMNY, GMNY-C, GMNY.A, GMNY.B

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,028
Tabăra 2: 3,618
Diferență: 590

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 457
Tabăra 2: 70
Diferență: 387

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,253,584
Tabăra 2: 30,262,592
Diferență: 5,009,008

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,341,797
Tabăra 2: 686,562
Diferență: 3,655,235

Si acum tu vei spune ca "inca nu s-a facut nici un organizat, vedeti voi curand". Dar tu ai zis sa vorbim de razboi.
 

DeletedUser43988

nu zic nimic :))eu nu apar in acele statistici deci nu ma intereseaza momentan.cand o sa apar atunci voi spune :))
 
Sus