Just 4 fun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pt toti cei interesati de a intra in tribul Just 4 fun, dar si pt toti cei care doriti sa faceti tot posibilul sa il desfiintati, directia pe care trebuie sa o alegeti este Nord-Est

am ales aceasta zona deoarece consider ca este cea mai buna pozitie pe care o poate avea un trib de elita:D:D

daca vrei sa-ti pastrez si tie o invitatie (deoarece noi nu vom da prea multe invitatii) poti sa ma contactezi direct pe acest forum, pe privat pe forum sau pe lumea 6sau cel mai sigur pe mess id meu e toci2520 (va rog fara masuri inutile si glume proaste)

bafta tuturor si spor la inobilari:p:p

Cel mai bun va fi mereu pe primul loc:cool::cool:
 

DeletedUser9404

trib mamut

eu am ales sa fiu in trib mare pentru ca ori cat ai fii de mare si tare aia din triburi mamut tot te vor calca in picioare pentru ca "UNDE-S MULTI PUTEREA CRESTE"stiu ca rar sun triburi atat de organizate dar daca un intreg trib cu 100 de jucaturi cu 500pt are ataca un trib de 10 jucatori de 1250pt fiitzi siguri ca ala de 100 ar castiga
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser706

eu am ales sa fiu in trib mare pentru ca ori cat ai fii de mare si tare aia din triburi mamut tot te vor calca in picioare pentru ca "UNDE-S MULTI PUTEREA CRESTE"stiu ca rar sun triburi atat de organizate dar daca un intreg trib cu 100 de jucaturi cu 500pt are ataca un trib de 10 jucatori de 1250pt fiitzi siguri ca ala de 100 ar gastiga


Mult succes .....
Totusi cateva intrebari "maistre"..daca nu e cu suparare la talica ..

1. Care este ideea ?
2. Pe tastatura dvs exista virgula ?...[acolo langa Enter , apare ceva ?]
3.Ce inseamna :
a]-"....
cu 500pt are ataca un trib de 10 jucatori
"are ataca" ...e cumva de la Air Force One ?...ca eu nu stiu engleza ?

b]
...fiitzi siguri...
Daca tu i mi explici ce inseamna "fiitzi" ...eu ma duc sa ma fac cioban !

c]
ala de 100 ar gastiga
...
Dar ce spui tu ...
Daca 10 jucatori [ asa vorbim teoretic ]in loc sa piarda timpul pe internet , ar citi o carte ...cine ar castiga ?
Ei sau cei cu 1500 de puncte ?

Privesc "conversatile" de pe forumul L6 ....
Cred ca ori a plecat lumea deja la mare ....

Ori ..mai bine vorbim cu BlooM sa "bage o pila" la "sefi" , si incepand cu lumea L7 , cand apesi start sa ti ceara carnetul de note de la scoala ...
 

DeletedUser

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

In lumea ideala utilizatorii citesc regulile.
 

DeletedUser9404

pentru aztezic

pentr informarea lui aztezic
1)ideea e ca un trib mic cu jucatori tari moare repede
2)da langa enter sunt 11 butoane mai exact
3)a]"are ataca" am scris si eu din greseala "e" casa intrebi tu:D
b]fiitzi siguri sau fiit siguri adica am spus sa fie sigur la plural AMU LA OI CU TINE!
c]normal ca ala ar "castica" daca asta intrebi amu ce vrei satzi desenez pe o foaie?
Cat despre carnetul de scoala care-i faza i-tzi plangi de mila ca ai ramas repetent DIN NOU:p

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

pentr informarea lui aztezic
1)ideea e ca un trib mic cu jucatori tari moare repede
2)da langa enter sunt 11 butoane mai exact
3)a]"are ataca" am scris si eu din greseala "e" casa intrebi tu:D
b]fiitzi siguri sau fiit siguri adica am spus sa fie sigur la plural AMU LA OI CU TINE!
c]normal ca ala ar "castica" daca asta intrebi amu ce vrei satzi desenez pe o foaie?
Cat despre carnetul de scoala care-i faza i-tzi plangi de mila ca ai ramas repetent DIN NOU:p

:confused::confused::confused:
"AMU"
sa ma lamuriti si pe mn ce cuvant e asta, se mai foloseste???
stiam k e un cuvant popular sau regionalism
 

DeletedUser706

pentr informarea lui aztezic
1)ideea e ca un trib mic cu jucatori tari moare repede
2)da langa enter sunt 11 butoane mai exact
3)a]"are ataca" am scris si eu din greseala "e" casa intrebi tu:D
b]fiitzi siguri sau fiit siguri adica am spus sa fie sigur la plural AMU LA OI CU TINE!
c]normal ca ala ar "castica" daca asta intrebi amu ce vrei satzi desenez pe o foaie?
Cat despre carnetul de scoala care-i faza i-tzi plangi de mila ca ai ramas repetent DIN NOU:p

Probabil astepti sa ti raspund ...
Asteapta ...
Peste 5-6 ani vei intelege ca era mai bine sa treci mai des pe la scoala decat pe forum !
Pana atunci ...daca moderatorii permit ...e pacat ca se incurajeaza incultura .
Poate a r fi fost mai firesc sa ti recunosti carentele pe care le ai , sa lasi internetul un timp si sa inveti , in loc sa te alaturi unui grup deja format de jucatori care se fac de ras !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de cand se scrie "i-ti plangi" ?
s-au schimbat regulile gramaticale in limba romana ?
 

DeletedUser

de cand se scrie "i-ti plangi" ?
s-au schimbat regulile gramaticale in limba romana ?

a scris "satzi" si probabil s-a gandit ca, compenseaza cumva. io tot nu m-am lamurit cu "fiiti". ie un cuvant nou? ceva ce vine din tati in fii? fiit.. are sens. cred.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5276

Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă



dark angel the killer astăzi la ora 14:02poi nu este voie sa faci acest lucru.
imi pare rau dar s-ar putea sa iti blocam contul
cuka astăzi la ora 12:21pai de ce sa fie bloct ! unde este regula ca nu am voie sa dezolv trib! ce sa-i fac daca da intemeietori la necunoscuti!
dark angel the killer astăzi la ora 11:10Domnule Cuka Am primit o reclamatie cum ca dumneavoastra,ati dizolvat un trib care nu este al dumneavoastra,si chiar i-ati si datun mesaj sefului tribului,fapt care nu este in regula cu regulamentul ce se regaseste pe acest joc.
Contul dumneavoastra va fi posibil sa fie blocat,insa pentru moment,se discuta acest lucru in consiliul adminilor.


Cu Stima Dark Angel The Killer


Dece sa imi inchida contu ca am dizolvat un trib eu nu inteleg
 

DeletedUser4932

Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă



dark angel the killer astăzi la ora 14:02poi nu este voie sa faci acest lucru.
imi pare rau dar s-ar putea sa iti blocam contul
cuka astăzi la ora 12:21pai de ce sa fie bloct ! unde este regula ca nu am voie sa dezolv trib! ce sa-i fac daca da intemeietori la necunoscuti!
dark angel the killer astăzi la ora 11:10Domnule Cuka Am primit o reclamatie cum ca dumneavoastra,ati dizolvat un trib care nu este al dumneavoastra,si chiar i-ati si datun mesaj sefului tribului,fapt care nu este in regula cu regulamentul ce se regaseste pe acest joc.
Contul dumneavoastra va fi posibil sa fie blocat,insa pentru moment,se discuta acest lucru in consiliul adminilor.


Cu Stima Dark Angel The Killer


Dece sa imi inchida contu ca am dizolvat un trib eu nu inteleg

loooool asa ceva nu am mai auzit
inseamna k eu trebuia sa fiu incuiat de cel putin 6 ori pana acum :)))
=)))), bn nu ma refer la l6
in mare parte ma refer la lumea 5, 4, 2, si 1 :)))
 

DeletedUser

io stiu ca in razboi orice este permis. nu este ceva etic sau moral dar nu este interzis de regulament. io unul nu am vazut nici un reglament sa zica asta. mi-ar place sa vad citat unde spune ca nu am voie sa dizolv un trib. subversiv sau nu, este o metoda de lupta. divide and conquer.
 

DeletedUser4932

si mai am o intrebare ala chiar e admin care mia zis asta??

nu e admini
1. adminii nu au voie sa joace pe lumile care le administreaza
2. admini inchid contul spun motivul si apoi u poti depune contestatie

Concluzia:
ce face el este ilegal
 

DeletedUser5276

gata am anuntat! chiar ma enervase ala cu amenintarile lui ca nu am voie sa dizolv trib
 

DeletedUser

gata am anuntat! chiar ma enervase ala cu amenintarile lui ca nu am voie sa dizolv trib

Regulamentul nu scrie ca nu are voie sa te ameninte :) Faptul ca se da drept admin da, e o problema. Daca tu il crezi, e alta treaba. Oricum, ai primit un link destul de interesant, eu zic sa-l verifici sa vezi lista de admini, te va lamuri.
Si inca ceva, un admin ti se va adresa prin ticket, nu prin mesaj ingame.
 

DeletedUser

atentie

atentie pe lumea6 sunt triburi bune doar ca membrii sunt cam prostanaci
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus