H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser45290

Buna Ziua,
Nu prea imi place sa ma dau in spectacol pe extern, dar am impresia ca unii stiu juca triburi doar pe extern, unde este Taietzel sa si dea cu parerea despre organizatul tribului Time?, macar de avea curajul sa ii felicite si zicea lumea ca are caracter, asa...

Fapte nu vorbe stimati colegi, fapte.
 

Atașamente

  • 1422474_535348466542321_1504901963_n.jpg
    1422474_535348466542321_1504901963_n.jpg
    58,2 KB · Vizualizări: 88

DeletedUser24374

asa ti-am spus si eu monte....te lauzi prea mult cu niste rapoarte inutile

Nu pot sa cred cat de maret poat fii tribul TIME...raman cu gura cascata la organizatele lor...sunteti unici
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna Ziua,
Nu prea imi place sa ma dau in spectacol pe extern, dar am impresia ca unii stiu juca triburi doar pe extern, unde este Taietzel sa si dea cu parerea despre organizatul tribului Time?, macar de avea curajul sa ii felicite si zicea lumea ca are caracter, asa...

Fapte nu vorbe stimati colegi, fapte.


Sincer, dar absolut sincer. Din auzite am inteles ca organizatele time te tin noptile treaz (ma refer la modul general) vrei nu vrei, trebuie sa trimiti sa ajunga in ora, minutul respectiv. Nu dai, o iei. Daca este chiar asa, prefer sa dorm noptile si sa atac precum un noob, 10 atacuri in 2 sau 3 ore si am terminat problema. Nu cred ca e nimic de felicitat daca membrii sunt obligati sa stea noptile nedormite. Suntem intr-o faza destul de avansata a jocului si trimitem uneori atacuri si de la 100 de ore.
Pana acum nu am vrut sa ridic problema, deoarece e bucataria lor interna, insa azi m-am trezist mai prost dispus. :)
 

DeletedUser38518

Nu stiu adenauer unde ai auzit tu asta, dar ai auzit prost :)

Intr-adevar se ataca la ora fixa, dar nu a fost bagat nimeni la interne ca a ratat secunda...ar fi absurd :)
In plus, daca noi vrem sa atacam asa, e strict problema noastra, fiecare trib are strategia lui.


PS:Informaţii subiect

Momentan sunt 8 utilizatori care navighează în acest subiect. (8 membri şi 0 vizitatori)
Timo Maas*, adenauer, machiupiciu, Montecount, nemessys, politzotto, sseba1978, y.bob

Salutari tovarase. Ma bucur ca ai "revenit" pe cont si, de asemenea, ma bucur ca ti-ai modificat profilul. Ai cautat printre miile de rapoarte un raport care sa te scoata in evidenta. Felicitari! Pacat ca n-ai pus si rapoartele in care ai pierdut un sfert de cont, probabil nu iti ajungea profilu' sa le pui pe toate.
 

DeletedUser24374

Nimeni nu ii pacaleste pe Time
Time nu poarta ceas. Ei decid cat e ceasul.
De ce doarme Time cu lumina aprinsa? Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el.
Time nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa ii atace.
Time joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.
In loc de picaturi de ochi, Time foloseste sos picant.
Cand Time taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.
Time nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.
Nu exista lesbiene. Doar femei care nu i-au cunoscut inca pe Time.
Time doarme cu perna sub pistol.
Time a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.
Time nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.
Time stranuta cu ochii deschisi.
Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Time.
Time a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
Time poate sa aplaude cu o singura mana.
Time nu doarme. El asteapta.
Time poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!
Time a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.
Time s-a nascut intr-o construita de el.
Time a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.
Time doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.
Time a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
Cand Time face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.
Time e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.
Tu traiesti pentru ca te-a lasat Time in viata.
Dinozaurii nu au murit din cauza meteoritilor. Time a fost ...
 

DeletedUser44952

Sincer, dar absolut sincer. Din auzite am inteles ca organizatele time te tin noptile treaz (ma refer la modul general) vrei nu vrei, trebuie sa trimiti sa ajunga in ora, minutul respectiv. Nu dai, o iei. Daca este chiar asa, prefer sa dorm noptile si sa atac precum un noob, 10 atacuri in 2 sau 3 ore si am terminat problema. Nu cred ca e nimic de felicitat daca membrii sunt obligati sa stea noptile nedormite. Suntem intr-o faza destul de avansata a jocului si trimitem uneori atacuri si de la 100 de ore.
Pana acum nu am vrut sa ridic problema, deoarece e bucataria lor interna, insa azi m-am trezist mai prost dispus. :)


Adevnauneuindf , toti membrii sunt persecutati, incuiati in casa de conducere time sa dea atacurile=))
 

DeletedUser38518

Nimeni nu ii pacaleste pe Time
Time nu poarta ceas. Ei decid cat e ceasul.
De ce doarme Time cu lumina aprinsa? Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el.
Time nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa ii atace.
Time joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.
In loc de picaturi de ochi, Time foloseste sos picant.
Cand Time taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.
Time nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.
Nu exista lesbiene. Doar femei care nu i-au cunoscut inca pe Time.
Time doarme cu perna sub pistol.
Time a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.
Time nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.
Time stranuta cu ochii deschisi.
Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Time.
Time a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
Time poate sa aplaude cu o singura mana.
Time nu doarme. El asteapta.
Time poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!
Time a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.
Time s-a nascut intr-o construita de el.
Time a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.
Time doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.
Time a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
Cand Time face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.
Time e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.
Tu traiesti pentru ca te-a lasat Time in viata.
Dinozaurii nu au murit din cauza meteoritilor. Time a fost ...

Neme, vezi ca te-ai umplut de haz pe piept...
 

DeletedUser45290

Stimate domn Adenauer, am toata stima pentru dumneavoastra pentru modul dumneavoastra de a gandi si mai ales asupra modului de exprimare si postare pe extern, daca membrii Time sunt in stare sa dea atacurile aproape toti la aceasi secunda demonstreaza valoarea si seriozitatea conducerii si membrilor tribului, din pacate prntru dumneavoastra membrii H.V. ataca cand vrea si cum vrea( pana acum pe Time nu ati demonstrat nimic = 0), despre sprijin ce sa mai zicem fiecare cu.... ___ deci cum ziceam, fapte ca de vorbe suntem satui.
 

DeletedUser44952

Lasa-i ma in pace.. ca au servici, scoala, viata reale.. si mereu , dar mereu dupa ce trec atacurile EI REVIN CU FORTE NOI , mai rai ca niciodata.. innobileaza 1 cont intern sa aiba de unde pierde , stiti voi.
 

DeletedUser45290

Scuze de genul ,,prefer sa dorm,, ,,am avut treaba (vultur) ,, am dat stergere, dar la insistentele altora am revenit (y.bob) sa fim seriosi, sunteti penibili, nici macar nu aveti puterea de a recunoaste ca sunt mai buni.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Sincer, dar absolut sincer. Din auzite am inteles ca organizatele time te tin noptile treaz (ma refer la modul general) vrei nu vrei, trebuie sa trimiti sa ajunga in ora, minutul respectiv. Nu dai, o iei. Daca este chiar asa, prefer sa dorm noptile si sa atac precum un noob, 10 atacuri in 2 sau 3 ore si am terminat problema. Nu cred ca e nimic de felicitat daca membrii sunt obligati sa stea noptile nedormite. Suntem intr-o faza destul de avansata a jocului si trimitem uneori atacuri si de la 100 de ore.
Pana acum nu am vrut sa ridic problema, deoarece e bucataria lor interna, insa azi m-am trezist mai prost dispus. :)

Daca o luam dupa ce se aude, e cam nasol. Te-as ruga sa-mi dai un singur exemplu de jucator de la noi, care si-a luat-o pt ca nu a vrut sau nu a putut sa atace la ora fixa.
 

DeletedUser44952

Mai nou adenafleur face parte din conducerea time dar nu stiti voi=))
 

DeletedUser44840

daca ar face cei din H.V un organizat ca cel reusit de Time ieri.....toate subiectele de pe forumul asta erau pline de statistici al H.V-ului....dar cum nu pot face asa ceva....si fustrarea e mare.....raspunsurile lor din topicul asta spun tot...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ati sarit ca arsi. Asta inseamna ca zvonurile sunt destul de adevarate. O parte mi-a confirmat-o si unguru`. Acum nu trebuie sa faceti o tragedie. Intotdeauna am fost de parere ca un trib trebuie condus prin dictatura, deci felicitarile mele. Insa la modul teoretic, o dictatura poate fi intotdeauna inlaturata printr-o revolta. Felicitari voua pana in acest moment, insa nu uitati ca tribul HV este de la inceputul lumii printre fruntase. Nu intamplator e acolo, va asigur. Suntem primii ca agresori si primii ca aparatori. Asta inseamna ca atacam dar am si fost ciuruiti.
Timpul le va rezolva pe toate, si nu stiu de ce am eu impresia ca TIMPUL nu va tine de data asta cu TIME. :rolleyes:
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Pacat, ai mostenit aroganta de la unii dintre colegii tai, care fortati de TIMP au renuntat. Sa nu uitam insa ca roata e rotunda si se poate intoarce cand te astepti mai putin. Bafta :)
 

DeletedUser44840

adeneaur..tin sa te anunt ca daca nu ati fi recrutat atunci din RUN!.....H.V in momentul de fata nu mai avea nici o importanta pe harta pentru ca erati in declin total atunci.....(nu ca ati avea si acum vre-o importanta)....si mai am de zis un lucru ,,aveti multi ,,sclavi".,dar putini razboinici''
 

cossu

member
Scor reacție
9
Buna Ziua,
Nu prea imi place sa ma dau in spectacol pe extern, dar am impresia ca unii stiu juca triburi doar pe extern, unde este Taietzel sa si dea cu parerea despre organizatul tribului Time?, macar de avea curajul sa ii felicite si zicea lumea ca are caracter, asa...

Fapte nu vorbe stimati colegi, fapte.


Ii felicit eu...FELICITARI TRIBULUI TIME!!!
 

DeletedUser13059

daca ar face cei din H.V un organizat ca cel reusit de Time ieri.....toate subiectele de pe forumul asta erau pline de statistici al H.V-ului....dar cum nu pot face asa ceva....si fustrarea e mare.....raspunsurile lor din topicul asta spun tot...

joc cand sunt on si cand pot nu cred ca am ajuns la stadiul sa imi pun ceasu sa sune la 2-3-4 dimineata din ora in ora sa dau atacuri ... deci ca sa faci ce face TIME trebuie sa ai cu CINE , nu sa POTI ca de putut poate oricine sa bage satele in tw planner si sa dea niste clickuri la ore fixe , doar ca iti trebuie timp si oameni care sa isi dea interesu ... deci la ora aia cand tu stai lipit cu pupilele de monitor eu poate "scormonesc prin pestera" , dar fiecare cu placerile lui


cius
 

DeletedUser44036

Buna Ziua,
Nu prea imi place sa ma dau in spectacol pe extern, dar am impresia ca unii stiu juca triburi doar pe extern, unde este Taietzel sa si dea cu parerea despre organizatul tribului Time?, macar de avea curajul sa ii felicite si zicea lumea ca are caracter, asa...

Fapte nu vorbe stimati colegi, fapte.


Bravo lor, i-am mai felicitat si o fac din nou.
Nu am mai intrat pe forum pentru ca am avut putin timp zilele astea [sesiune=examene, proiecte, bla bla].
Iarta-ma ca nu am intrat la 5 minute dupa primul atac sa felicit Time. Crezi ca ma poti ierta?
Peseu: Cine esti tu ma, Pipotzel?
 
Sus