H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser41812

Ati sarit ca arsi. Asta inseamna ca zvonurile sunt destul de adevarate. O parte mi-a confirmat-o si unguru`. Acum nu trebuie sa faceti o tragedie. Intotdeauna am fost de parere ca un trib trebuie condus prin dictatura, deci felicitarile mele. Insa la modul teoretic, o dictatura poate fi intotdeauna inlaturata printr-o revolta. Felicitari voua pana in acest moment, insa nu uitati ca tribul HV este de la inceputul lumii printre fruntase. Nu intamplator e acolo, va asigur. Suntem primii ca agresori si primii ca aparatori. Asta inseamna ca atacam dar am si fost ciuruiti.
Timpul le va rezolva pe toate, si nu stiu de ce am eu impresia ca TIMPUL nu va tine de data asta cu TIME. :rolleyes:

Salut. Nu stiu de unde ai auzit tu de dictatura in Time, dar chiar vreau sa vad unde s-ar isca revolta aia de care pomenesti. Suntem un trib unit, cu reguli clare, obiective bine puse la punct si oameni (da suntem toti oameni, nicidecum sclavii unei tiranii) capabili si dornici sa ne ajutam intre noi. Faptul ca ne dam silinta sa atacam cat mai precis, mi se pare un lucru demn de lauda. Intr-un post anterior ai spus ca suntem obligati de conducere sa nu mai dormim noptile: e un comment ce nu isi are sensul... doar invidie din partea unui trib incapabil sa atace organizat. Relativ la cum a supravietuit HV-ul: doar noroc, nimic mai mult, nimic mai putin.

O seara faina!
 

DeletedUser44886

Da, ne persecuta. M-au amenintat ca daca nu dau la secunda, imi iau toate jucariile, ma parasc mamei si-mi taie portia de dulciuri.
Cum pot sa vin la voi, vreau sa scap de tiranie?:(
 

DeletedUser44886

E plin de jucatori slabi in H.V [eu fruntas], ce sa mai facem cu inca unu?
Oooo, imi place sinceritatea ta, se vede ca vine postul Pastelui. Pai vezi, unu-n plus, dar macar scap de teroare!!!!
Te iau ca profesor, promit!
 

DeletedUser38518

E plin de jucatori slabi in H.V [eu fruntas], ce sa mai facem cu inca unu?

De ce vorbesti prostii? Sunteti tribul lider pe 34, sunteti in top de la inceputul lumii. Cum sa aveti jucatori slabi in trib?


Asta e blasfemie...
 

DeletedUser

Felicitari tribului Time. pentru ultimul organizat si felicitari mie ca am luat 2 sate. :D
 

Deleted User - 1621757

buna seara dragi fani ai tribului Time ,va multumim pt aprecierile si felicitarile dvs referitor la organizatul precedent ,observ ca unii din voi ati fost putin frustrati ca noi nu dormim noaptea pt a va ataca ,motivul este sigur faptul ca stiti,ca oricine am ataca, va fi mutat din granita :D si va sperie gandul ca intr-o zi o sa va vina randul.
 

Atașamente

  • 2014-01-28 18_35_09-TW Stats - Opera.jpg
    2014-01-28 18_35_09-TW Stats - Opera.jpg
    20,1 KB · Vizualizări: 108

DeletedUser45290

Bravo lor, i-am mai felicitat si o fac din nou.
Nu am mai intrat pe forum pentru ca am avut putin timp zilele astea [sesiune=examene, proiecte, bla bla].
Iarta-ma ca nu am intrat la 5 minute dupa primul atac sa felicit Time. Crezi ca ma poti ierta?
Peseu: Cine esti tu ma, Pipotzel?

O fapta recunoscuta e pe jumatate iertata, ma ingrijora lipsa ta indelungata de pe extern si eram nedumerit. Iar cu recunoscutul ai crescut in ochi mei ca painea calda.
 

Deleted User - 1621757

Da ma suntem fani, am intrat pe lumea asta sa va veneram. Bateti niste slabi si n00bi [ca sa-l citez pe cossu].

faptul ca ne sunteti fani stiu deja nu trebuie sa te mai repeti,initial ati intrat cu intentiile sa o castigati si nu in formatia din care faci parte ,acum faptul ca multi dintre voi sunteti noobi iti dau dreptate ultimii atacati de noi sunt drept dovada :D
Sa aveti o seara buna si bafta la viitorul organizat...
 

DeletedUser13059

faptul ca ne sunteti fani stiu deja nu trebuie sa te mai repeti,initial ati intrat cu intentiile sa o castigati si nu in formatia din care faci parte ,acum faptul ca multi dintre voi sunteti noobi iti dau dreptate ultimii atacati de noi sunt drept dovada :D
Sa aveti o seara buna si bafta la viitorul organizat...

mai acuma ce vrei mai mult ? sa zis clar de catre toti ca sunteti singuru trib care face organizate pe L34 , restu sunt asa tentative ... cand sunteti felicitati nu ii ok ca iar aveti aere , cand sunteti pusi la zid iar nu ii bine ... pentru chestii ORALE si alte cele exista tasmanianu , simona , monte ...apelati cu incredere , acolo poate va si satisface , asa vor fi toate la un loc ... deci noobii astia inca sunt pe harta , cand vor mai avea un sat ii gata lumea si cu asta basta , ne vedem pe alta lume , ne bateti si acolo si tot asa ... pana cand astia tineri vor ajunge la 40-50 ani atunci vom incepe o lume fara multi din voi ;) doar daca nu va lasati urmasii sa ne bata si ei ...
 

DeletedUser40664

pentru chestii ORALE si alte cele exista tasmanianu , simona , monte ...apelati cu incredere , acolo poate va si satisface , asa vor fi toate la un loc ...

Esti pur si simplu un alt individ care inoata in propriile dejectii si ai frustrari pe care ti le exprimi intr-un mod specific.


1. Cine esti pe joc si pe cate conturi ai activat sau activezi sau cate combinatii cu pp-uri ai pe aici? ai avut si tu vreun cont pe care sa joci cap coada?

2. Cu cati din actualii tai colegi te-ai certat sau te-ai injurat si cati ti-au introdus anumite obiecte in anumite parti?

3. De cand i-ai preluat contul lui wiseasskid, nu stiu dk a revenit sau nu, sau jucati amandoi ai iesit de 10 ori din trib si ai reintrat.

http://ro.twstats.com/ro34/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1886909

4. Asa cum spunea nosugarbaby, decat un jucator vedeta indisciplinat mai bine 5 jucatori medii dar disciplinati si care joaca pt trib. din punctul meu de vedere esti un agitator, un coate goale, o primata nevertebrata pe care orice conducator l-ar avea in trib in interesul tribului ar trebui innobilat, iar dk ai drepturi de conducator e cu atat mai grav pentru cei pe care ii conduci.


Bucura-te, ti-am acordat prea multa atentie, o sa fie de scurta durata bucuria.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa patru ani de joaca imi fac si eu aparitia pe forum. Am urmarit cu mare interes si m-am delectat mereu vazand viteji ce lupta pana la ultimul sat (de fapt fug din trib la primul organizat), am vazut si guralivi care daca si-ar pune imaginatia la treaba ar putea scrie o carte (nu va fi prea vanduta). Acuma H.V e bine ca faceti haz de necaz. Deja am scris prea mult si voi incheia cu o intrebare. De ce a-ti mai recrutat din Run si ce mai cautati voi pe harta?
 

DeletedUser44036

1.A-m recrutat din Run! deoarece corli nu stia ce face butonul Invita in trib.

2.Suntem pe harta pentru ca inca il asteptam pe maretul Colaie sa ne innobileze.

3.Ce necaz bai Bo$$? Per ansamblu suntem pe plus, nimicurile si alergatorii au grija ca sa avem sate pe plus.

Peseu: Daca vrei invitatie, da-mi mesaj, o sah ne intzelekem may bne p pryvat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC!
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, H.V Jr, H.V++

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 398
Tabăra 2: 421
Diferență: 23

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,799,940
Tabăra 2: 3,691,540
Diferență: 108,400

chart



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC!
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, H.V Jr, H.V++

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 29
Diferență: 63

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 964,722
Tabăra 2: 294,798
Diferență: 669,924

chart




Taitzel da voi chiar sunteti pe plus, un plus enorm pot sa spun, ati reusit sa scoateti satele dintre voi , ca altfel numai pe plus nu erati, uita-te in ultimele zile ce ati facut pretenasule.
Toate cele bune(pentru tribul NiMiC) si restul pentru dujmani, te-am tzucat.
 

DeletedUser44036

Suntem pe plus sau nu?:))
Am spionat la 5 minute dupa ce ati rupt alianta, ghici ce? Avea cate 2 ferme deff pe sat, Nimicul. Cu granita pregatita si tot sunteti pe minus.


Semnatura ta explica de unde atata frustrare.:))
 
Sus