TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

quz0r

member
Scor reacție
144
facepalm.gif


Doar atât mai am de zis. Baftă fraților.

Să ne citim tot aici peste câteva săptămâni..tot așa de încrezuți și tot așa de defensivi în declarații.

Ps. eu mă prind mai greu

Sunt multe triburi vechi care pe alte lumi au castigat datorita unei familii,de asta nu va inteleg.

Adică voi vreți să câștigați lumea 41? :D
 

DeletedUser

Asa mai vii de acasa,ne citim unde vrei,dar cu argumente si mai multe fapte :)
Pana atunci nu e frumos sa acuzam si sa dezinformam...
Nu e nimeni increzut,cel putin eu nu sunt...poate ma stii ca nu sunt genul...
Normal ca trebuie sa fiu defensiv,din moment ce ma ataci :)
Bafta si hai sa ne distram,ca de asta e frumos jocul
PS:In primul rand nu a zis nimeni sa castigam lumea,in al doilea rand...vrem sa ne distram,tu vrei sa castigi lumea? :)
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
De unde dezinformare prietene? E sau nu discuția aia dintre mine și colegul vostru reală?


pai fi atent ) tribul mare ii pilonul baza, jucatori de baza, si bag si una doua academii mamuti full option ) unii interne , merge sa te folosesti de ei

Uite. Ăsta se cheamă argument, iar pe baza lui eu îmi permit să vă clasific în funcție de numărul de membri, culoarea hărții și înmulțita conducere. Pentru mine asta nu e o confederație organizată, ci o multiplă alianță făcută de cineva fără să se gândească la consecințe.

Până îmi demonstrați contrariul, asta e părerea mea. Argumentată.
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere,tribul meu nu este nici-o academie :)
In al doilea rand..si tu poti face ce vrei cu cine vrei pe harta...asta inseamna ca te fac mamut sau mai stiu eu cum?
Totusi eu te inteleg ca incerci sa faci ceva...dar atata timp cat eu imi cunosc colegii,unii dintre ei...stau linistit si incerc sa ma bucur alaturi de ei pe joc :)
Ps:Nici macar nu aspir sa castig lumea :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Explicatii peste explicatii.. :D E aceeasi dezbatere veche cât timpul.. cantitate vs calitate. O familie cu 20% calitate si restul de umplutura n-a câstigat niciodata nicio lume & niciunul din cei buni nu a reusit si nu va reusi vreodata sa joace la capacitatile sale optime fiind înconjurat de triburi sister, academii si academii de academii. Imposibil sa nu te plictisesti. :) Si de interne se plictisesc grandomanii într-un final..

Se auzea ca scopul acestei familii e sa domine K54 acum, la prima vedere, pare un obiectiv împlinit cu vârf si îndesat :

11qmu55.jpg


Clasament - triburi pe acest continent 54

Loc Numele tribului Puncte Sate
1 GTG 34.376 96
2 +GTG+ 30.521 95
3 =GTG= 29.866 93
4 ~GTG~ 26.070 91

Eu întreb: Vor reusi 400 de oameni sa comunice fructuos, sa se-organizeze si sa se mobilizeze productiv?
Singura posibilitate în care aceasta familie de zei ai jocului va putea prezenta un pericol pe aceasta lume e daca vor interna atât de multi colegi încât sa ramâna în viitorul apropiat un trib de 50-60 de membri. Dar e frumos asa? Sa tradezi/concediezi/înnobilezi jucatorii care-au avut încredere deplina în tine? Nu e, si va fi o povară greu de purtat pe viitor.
 

DeletedUser

Și dacă tot vorbim de mamuți, știați că mamuții încă existau pe vremea când au fost construite piramidele? Este interesant, sau nu? huh!
 

DeletedUser

triburle gtg nu sunt un mamut. sunt o mega-alianta cu 4 triburi principale si initial inca 4 afoste academii ramase aliate - sau nu, la care se mai adaugau vreo 2-3 pna-uri. singurul trib care nu a fost curtat deloc de niciun membru al acestei supra mega aliante din cate stiu, a fost ON. ceea ce mie imi spune ca aceasta mega-alianta a fost conceputa impotriva noastra, indiferent cat ar spune unii ca nu. sau si daca nu, eu imi inchipui ca da si iau masuri de aparare. am fost spionati, atacati, pentru moment nu e cine stie ce, dar baietii incearca sa vada care este viteza de reactie, modalitatea de reactie. hartuiala de frontiera este facuta ca sa vezi capacitatea de reactie a adversarului. nimic nou sub soare. doar ca niciun razboi nu se poate purta cu succes inainte de iesirea nobililor.
 

DeletedUser37481

Numai filozofi pe aici....prea multe vorbe,prea putine fapte.Rautati,vorbe-n vant,critici,deja e traditie pe jocul asta.Multa lume...putini oameni.
 

DeletedUser42057

Conceputa impotriva tribului ON ?:)) Prea va supraapreciati. Si da, nu sunt academii. Triburile GTG sunt o familie, nu suntem mamuti bla bla. Imi racesc gura de pomana. Fiecare trib are conducerea veche, nimic nou....doar numele in rest, nimic.
 

DeletedUser

centurion, ai inteles gresit postul meu. eu imi subapreciez tribul intotdeauna si imi supraapreciez posibilii adversari.

si asta nu este decat o alta lectie reala, gen TLS/L39
 

DeletedUser

Numai filozofi pe aici....prea multe vorbe,prea putine fapte.Rautati,vorbe-n vant,critici,deja e traditie pe jocul asta.Multa lume...putini oameni.

Ce frumos e sa vezi oameni care se autocritica.Daca foloseai mai putin de 5 clisee pe un rand si mai exista reputatie iti dadeam.
 

DeletedUser42927

Cum sa nu faca Lilith aka ladylethal cu Immortal R o figura frumoasa?Dau restart dupa ce au vazut cativa jucatori in nord vest care ar fi facut orice sa ii scoata....
 

DeletedUser

Nu am dat restart,am facut misto de voi si se pare ca am reusit:))))
 

DeletedUser44130

Alianţă
Friends
Inamic
Eugen e sclavul nostru (dizolvat)
Rezultat
Victorie
Începutul războiului
astăzi la ora 13:53:26
Durata războiului
0:08:58

Cel mai lung razboi de pana acum :]]]]
 

DeletedUser

Inamic
Eugen e sclavul nostru (dizolvat)
Rezultat
Victorie
Începutul războiului
astăzi la ora 13:54:51
Durata războiului
0:07:33
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Ce sa zic badule.. Premiera pentru tine.. :)) locul 1 , poti da inceput nou sa nu te faci de ras mai tarziu :)))

Vedem noi cine se face de ras 1 :))

baD rullz sep 08, 19:34
Ce rupi ma,tu ? N-ai nici 10k farmate :))


babi sep 08, 20:56
Nu stiai cum sa tr bagi in seama cu mn?:)))


baD rullz sep 08, 23:28
Da,nu ?


babi sep 08, 23:31
da no :))


babi sep 08, 23:33
hai ca ne`au facut astia familie 40 de triburi sa`mi bag (cenzurat) :))


baD rullz sep 08, 23:42
Mamuti..Voi nu inobilati de la dusmani,voi luati interne :))


babi sep 08, 23:43
stiu ..:-j
 
Sus