TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser44130

Quzor zici ca esti Confucius :]]
Unora trebuie sa le spui "pe romaneste" ca sa se prinda :]]
 

DeletedUser

Are dreptate suriwer,deocamdata nici-un trib nu are mari puteri :)
Important sa ne distram :))
 

DeletedUser

Nu am uitat nimic,reveniti cu "puterile "cand exista fuluri si nobili,momentan fugim dupa resurse cu paladinul.Putere la 500 pct,:eek:
 

DeletedUser

Da?Cand voi dori sa iau un sat ii voi tine morala aluia,sper sa fie receptiv:))))
 

DeletedUser46119

mai multor soldaţi
Luptător cu toporul
60 30 40 1 0:09:46
6/280 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi
Spion
50 50 20 2 0:08:24
1/45 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi
Cavalerie uşoară
125 100 250 4 0:16:48
19/239 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi


sunt curios daca tot tribul GTG are atatea trupe sa reziste unui atac de al meu ... (nu alea din misiuni)
 
Scor reacție
98
mai multor soldaţi
Luptător cu toporul
60 30 40 1 0:09:46
6/280 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi
Spion
50 50 20 2 0:08:24
1/45 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi
Cavalerie uşoară
125 100 250 4 0:16:48
19/239 Prea puţine ferme pentru întreţinerea mai multor soldaţi


sunt curios daca tot tribul GTG are atatea trupe sa reziste unui atac de al meu ... (nu alea din misiuni)

:)) mai ai de mancat, trupele pe care le ai sunt pistol cu apa , si de ce exact tribul GTG ?
 

DeletedUser

Tu poti sa il ti si prin natura, fiecare tine satul cum doreste, tu prin natura si moral, altii prin trupe.

Sunt la prima cafea ,incerca te rog sa ai logica in ce postezi ,nu o face doar de dragul de a da replici.Hai ca iti zic mai clar ,azi "puterea"tribului tau e egala cu zero ,si a oricarui trib de pe l 41 pentru ca nu sunt nobili si nici macar catapulte.Va laudati aiurea pe aici ca ati adunat cu lopata niste conturi de pe harta.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Sper ca acele comentarii de mai devreme aflate la limita regulamentului (de fapt, putin peste) nu vor continua in aceeasi directie pentru a nu fi nevoita sa intervin (sau poate trebuie sa vedem totusi ce destinatii de vacante mai alegem ca pana acum se pare ca unora le-a placut).
 

DeletedUser

Eu nu caut nici o cearta,am vorbit in general despre triburi si se pare ca voi v-ati simtit atacati.Nu am specificat nici un trib cand am pomenit de trupe
 

DeletedUser45557

Primul trib cu 10k

dwam3m.jpg

Ce sa zic badule.. Premiera pentru tine.. :)) locul 1 , poti da inceput nou sa nu te faci de ras mai tarziu :)))
 
Sus