Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser

Tu n-ai nici o șansă, boss. Tu ești pe post de adjectiv prenominal în GTG? Analogicule, nu ești îndeajuns de tradițional ca să comentezi de un război 5 vs 1.
ăla cu fete lui, nu știu ce trăncănește. Probabil alt frustrat de pe specială, 32, 36, sau 41. Unul dintre atâția.

minions.jpg

Nici nu vreau sa fiu asa de *traditional* ca tine :))
Si dupa deschizi teme ca nu mai sunt triburile ce au fost odata :)
Bine tu esti nume de cod 2009 :)
Poi ba prietene,nu ai tu treaba cu x cate triburi isi face,tu crezi ca pe cineva intereseaza ca ai tu un trib sau 10?
Conteaza sa sfarsesti si lumea,ceea ce tu...nu prea ai facut-o...mai multe nu zic,ai cativa jucatori,fosti colegi in trib...care au respectul meu,tu esti un necunoscut pentru mine..si asa vei ramane :)
Ps-tu chiar te crezi un snob al acestui joc!
 

DeletedUser46287

:):) bai memo vedeti te rog de mamutul tau pana ajung langa el . si dupa vorbim noi . jucatorule care esti
 

quz0r

member
Scor reacție
144
ai zis "poi" în loc de "păi", pentru că ai buzele țuguiate? :)) sunt 47 de definiții asociate cu alea 3 litere. Fix pe asta ai învățat-o?

Voi cuceriți limba română, nu serverele de triburi.
 

DeletedUser45855

Da' voi cine sunteți smeiardoilor?
2012 și 2014? N-aveți treabă pe hartă? Toată ziua ați aberat p'acilea.


ai o bomboană pentru mesajul ăsta. Faci abuz de numele Ibidem de pe un cont travestit. Când o să ai oo să vii pe extern și să comentezi cu originalul, atunci ne mai citim. Până atunci, n-o arde cu părul în ochi în zona asta, invizibilule. Nu știu din ce familie de triburi ești, sper că nu din aia cu sărutătorii de bluze (pentru imaginea lor).
Zicea unu' mai deștept mai sus, că de aia jocul ăsta se cheamă triburile. Ca să jucăm cu 5,6 academii. Bă, dar tu chiar crezi ce zici?

d-le Sergiu, be calm :) n-ai treabă în discuție. oricum, ce-am zis n-am zis cu sensul ca să-ți jignesc tribul.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
bai alex2peu in locul tau mi-ar fi rusine sa postez pe extern , tu esti paralel cu jocul dar mereu te dai zmeu.

dute si mai ia un intern un barbar ca si pe 35 mai dai un atac din mijlocul tribului sa iei un agresor . (fa ce stii tu mai bine :)) )
da bro,sunt parelel =)) numai interne mananc..ieeeeeeee,vrei si tu ?
de asta am avut si 50atacuri pe mine si nici macar un nivel la zid nu mi-au dat jos nu? ca sunt paralel :D si ca sa iti clarific si mai mult povestea,am avut doar trupele proprii fara sprijin,cand au vazut ca nu merge treaba ce au zis,hai sa recrutam,altel o haleati !
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
ai zis "poi" în loc de "păi", pentru că ai buzele țuguiate? :)) sunt 47 de definiții asociate cu alea 3 litere. Fix pe asta ai învățat-o?

Voi cuceriți limba română, nu serverele de triburi.
calm ! crezi ca daca folosesti cuvinte gen "frustrat" esti mai presus de altii?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Vad ca place sa va certati, ati inceput sa va si jigniti....de spam nici nu mai vorbesc, e aici cat cuprinde.

Incetati cu astfel de aspecte sau recurgem la sanctiuni.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
De unde ai ajuns tu la concluzia că trebuie să scrii "ceva" ca să fii mai presus de alții?

Nu-s jigniri, ne-am întins și noi la o bârfă aspră. :)
 

DeletedUser45557

Întreruperea forumului comun de spam a fost și ideea mea, nu doar a lui martzian.
Folosim atunci când e nevoie, în timpul și după acțiunile comune, pentru condividerea rapoartelor și concluziilor (nu doar cu ON, ci cu diplomația în general). Și dacă nu-ți vine să crezi, sunt dispus să-ți ofer un sitter în Ibidem. Ție, sau oricărui alt doritor de pe forumul ăsta.

Nu există zâne și ponei fermecați pe jocul ăsta.
Nu există lider pe jocul ăsta care să se poată consola cu stima tuturor comentatorilor, mai ales inamicilor. Știu că-i imposibil să te bucuri de așa ceva cu 80 de membri în trib. Dar când ai 400, păi atunci nu trebuie să te bucuri de stima inamicilor..ci de cea a jucătorilor tăi.
Jocul n-a evoluat, suntem implicați în aceeași ticăloșenie împreună. Dacă-l putem juca din plăcere și fiind din triburi inamice, împărțind informațiile și comentariile într-un forum al comunității (ăsta), fără să ne întrecem la "cine scuipă mai mult"..ar fi o mare realizare.

Ai perfecta dreptate si apreciez modul cum gandesti. Respectul ti-l castigi fie ca esti aliat fie ca esti dusman daca stii cum sa te comporti, sa vorbesti si sa dai dovada de caracter. Bine punctat "inamici" si nu dusmani cum apare pe joc.
Una peste alta, din cate am vazut este o lume de valori, iar valorile trebuiesc respectate si cu acest lucru fac referire si la martzian. Dar ca sa fii respectat, trebuie la randul tau sa oferi respect.

Am incheiat, fie ca cel mai bun sa castige, iar noi sa ne vedem de ale jocului iar pe extern sa fie distractie, nu ura si certuri.
 

DeletedUser46287

noi avea 4 razboaie . eram 80-90 de juc contra la peste 4-5 sunte cu tot cu academiile . erau pe granita ganja decat vro 10-15 juc si voi cata frunza cata floare si tot te lauzi ca ai reusit sa tii zidu intact cand te-au atacat 3-4 juc . mie mi-ar fi rusine sa mai aduc vorba ca noi eram cu granitele goale, doar cu deff propriu voi spam zion si fiind le aveati blindate si tot am reusit sa castigam . 80% din ce ai luat pe 35 au fost barbare si interne asa ca scutestema
 

DeletedUser46287

trupe proprii la 50 de fuluri sj tu aveai 50 de sate si nu s-a dat zidu jos . lume lume aveti grija ca trupele lu asta sunt spartani :)))

asta reinventeaza jocul . e vai steaua ta
 

DeletedUser45855

d-nu quzorel se bagă în seamă ca să fie și el, se subînțelege, nimeni nu spune nimic de ibidem și e cam ciudat, adică.. vorba aia, e pe primul loc și.. nimeni nimeni..


i-am zis și personal mai sus că se bagă în seamă degeaba și nu mă crede, el continuă.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
noi avea 4 razboaie . eram 80-90 de juc contra la peste 4-5 sunte cu tot cu academiile . erau pe granita ganja decat vro 10-15 juc si voi cata frunza cata floare si tot te lauzi ca ai reusit sa tii zidu intact cand te-au atacat 3-4 juc . mie mi-ar fi rusine sa mai aduc vorba ca noi eram cu granitele goale, doar cu deff propriu voi spam zion si fiind le aveati blindate si tot am reusit sa castigam . 80% din ce ai luat pe 35 au fost barbare si interne asa ca scutestema
asa,asa ! descarcate...
invidia asta,nu mai tinem deloc cont de notiunea timpului nu?cum sa ma mandresc cand am avut cate 40-50 atacuri/sat si am rezistat cu trupele proprii? ca sa nu mai zic ca aberezi cu blindajul din granita ,cand am avut eu acele atacuri SPAMM-ul era dus demult...dar de ce sa nu bagam si noi cateva minciunele pe ici pe colo nu?recunoaste ca ati dominat lumea mai mult prin recrutarile facute asa ca ciocu mic ..apropo cand am luat barbare? inafara de alea 10-12 cand am luat si puterea zilei iar apoi m-am lasat pentru ca nu mai avea niciun farmec,nici razboi nu mai era,era un "razboi de recrutare"
vorbesti de interne,am luat cateva parca,sa nu zic deloc ca oricine ia,ce ai vrea sa ii las pe cei inactivi sa fie cuceriti de inamici? ca nu vad unde bati
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
trupe proprii la 50 de fuluri sj tu aveai 50 de sate si nu s-a dat zidu jos . lume lume aveti grija ca trupele lu asta sunt spartani :)))

asta reinventeaza jocul . e vai steaua ta
Cele mai multe sate: 44
nu 50,si nu am spus ca am avut pe fiecare din ele,pe cele din granita ,si slava domnului erau destule
 

DeletedUser46287

bai baiatule tu ai baut apa la caine??? dute ma si da o capatana de zid sa te trezesti .



dupa ce woc a terminat cu fiind si spam . toate marile " vedete " fin ganja dintre care si tu ati inceput ca vai nu mai am timp vaii mi-a murit catelul vaii ma duc la munca . ( toti odata ) ca doar na sa iesim in glorie ca am tinut 100 de juc 15 juc in loc .
 

DeletedUser46287

Cele mai multe sate: 44
nu 50,si nu am spus ca am avut pe fiecare din ele,pe cele din granita ,si slava domnului erau destule


poti face simulator si cu -25 ghinion la toate si tot se misca zidul asa ca incearca sa ii minti pe cei de pe casual
 
Sus