Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser45855

stiu, am mai fost incuiat cand am spus oamenilor adevarul. iar faptul ca voi a trebuit sa va strangeti 400 si va aliati cu toata harta ca sa aveti curaj sa luptati impotriva a 82 de persoane denota un singur lucru: lasitate. altceva, nimic. pentru ca o constructie ca a voastra nu poate fi eficienta, si asta o stiu si cei buni care joaca la voi doar ca sa vanda pp-uri. ti-am spus de mic am fost asa: sa-i infrunt pe cei care se cred tari fara sa fie... si daca eram amenintat cu biciul de 10 tigani si tot ii injuram. crezi ca ma sperie vacanta pe forum?

"nu confunda curajul cu prostia"

cine zisă asta? în fine, repet ca la grădi până-ți revii în fire (am răbdare) nu e treaba ta ce facem.
 

DeletedUser

Ma bucur ca inca mai ai tupeul sa iti faci aparitia pe aici :)
In locul tau mi-ar fi si rusine,tu care ai trimis mesaje la toti jucatorii de la noi,sa dezinformezi si sa ii atragi la tine,tu care ai vrut o alianta cu noi,doar de dragul de a intra in spre margine,tu care spui prin mesaje ca ai pierdut atatea sate in gtg,incat iti vine rau :)
Sa nu mai zic ca,compui mesaje singur cu jucatori si dupa spui ca ai vorbit cu ei,daca nu-ti este asa frica de noi,dovedeste asta...la inceput cand am aparut,te-ai aliat cu 10 triburi de frica :)))
E treaba noastra cati suntem,jocul se numeste triburile,deci...dovedeste cu vedetele tale ca poti trece de grupe la mondial :))
Ps-jucatorii care zici ca sunt aici pentru pp,te-au pacalit putin,ca sa lasi garda jos :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45855

da, faza asta de compune mesaje cum că a vorbit cu x și y mi se pare cea mai amuzantă :))

ce vedete tati, poate câțiva, restul... stai să iau sat lângă ei că-i mânc unu câte unu. Au făcut fuziune cu death ca să mai aibă carne de tun până au și ei ceva trupe :) (bineînțeles că newbii din fostul death nu s-au gândit la asta, s-au văzut salvați :)) lol )

nu e problemă pentru noi. dăm în toți că avem cu ce și de unde, din 400 câți suntem :))
 

DeletedUser45557

eu stiu ce vorbesc. voi nu stiti decat sa faceti mamuti sa intrati cu zeci de conturi suport si sa va dati mari la adapostul numarului. am copilarit intr-un cartier cu tigani, am mancat bataie cu biciul de la ei cand se adunau in gasca. aveti ceva din curajul lor, de a avea gura bogata doar cand sunteti toti gramada ... e o lume lenta baieti, iar eu am rabdare. voi?

Tu vorbesti de conturi suport? Din respect pentru fostii colegi nu am depus ticket (stiti voi mai bine conturile suport din DEATH). Incerci sa dai dovada de mare jucator, dar din ceea ce am vazut esti numai cu gura. Prin concedierea mea si a celor din jurul meu ai dovedit ca nu ai sange in instalatii, ti-a fost frica sa nu ne pierzi(cum spuneai tu). Esti un fel de PITI la nationala, joci numai la 0-0 si esti foarte arogant.

P.S.Ai grija! Piti a plecat, vezi sa nu urmezi si tu.
 

DeletedUser

Martiane nu mai sunteti pe harta, nu va vede nimeni.Vorbeste maestre de compunerile unor dialoguri care s-au desfasurat in mintea ta si le-ai scris in joc. Vorbeste de chilotii care iti tremurau cand ai observat ca nu ai sanse sa ajungi la margine. Vorbeste cum ai trimis mesaje tuturor pentru dezbinare. Vorbeste cum ai cerut alianta doar ca sa va refaceti si sa aveti timp sa mutati trupele. Vorbeste cum ai luat din death poate poate vor fi aia scosi primii, sa mai rezisti tu putin. Vorbeste cum te laudai ca ai distrus +gtg+, recrutandu-i, jucatori care au ajuns..unde oare? Pe verde. Sa iti mai aduc aminte? Vorbeste de incercarile talre esuate de a trimite jucatori aici cu scopul de a destabiliza. Vorbeste cum ai dat afara jucatorii din granita doar pentru simplul fapt ca te-ai saturat sa ii sprijiniti. Sa mai spun?

Nu sunteti atat de importanti pentru noi, nu sunteti zeii nostri. Spre informarea ta, gura ta mare e responsabila cu viitoarea iesire a voastra de pe harta, nu altceva. Nu ne-ati speriat deloc pe harta. Si nu cred ca o sa fiti capabili sa o faceti.
 

DeletedUser45855

o știe și el că nu mai are șanse :) e ultimul strigăt înainte să se vadă realitatea, adică o să piardă. e la centru, el niciodată nu o să aibă diplomație cu R.S. (care va domina N-E), cu noi, cu AKA! (care va domina S-E) , sau triburile top 3. Are diplomație cu ibidem până ibidemu își rezolvă problemele. Sau, vor cere fuziune cu Ibidem, asta dacă ibidemul o să reziste pe viitor.
 

DeletedUser45855

P.S.

Agresor: Pufuletele-nebun
Origine: =001= (447|539) K54

Număr: 0 0 1725 0 0 847 0 0 130 0 0 0
Pierderi: 0 0 1725 0 0 847 0 0 130 0 0 0

ce trupe are la 6-7k. dacă toți sunt așa, e super. 5 ani experiență, inamici invinși cât aveam eu la 1500 pct.
 

DeletedUser45855

2peu, lasă-l să măcăie, zice și el ca să nu zică că n-a zis, știi, ca să susțină. Dacă în alt mod, ingenios, nu s-a putut, a zis-o și el cum s-a putut.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Da' voi cine sunteți smeiardoilor?
2012 și 2014? N-aveți treabă pe hartă? Toată ziua ați aberat p'acilea.
el niciodată nu o să aibă diplomație cu R.S. (care va domina N-E), cu noi, cu AKA! (care va domina S-E) , sau triburile top 3. Are diplomație cu ibidem până ibidemu își rezolvă problemele. Sau, vor cere fuziune cu Ibidem, asta dacă ibidemul o să reziste pe viitor.

ai o bomboană pentru mesajul ăsta. Faci abuz de numele Ibidem de pe un cont travestit. Când o să ai oo să vii pe extern și să comentezi cu originalul, atunci ne mai citim. Până atunci, n-o arde cu părul în ochi în zona asta, invizibilule. Nu știu din ce familie de triburi ești, sper că nu din aia cu sărutătorii de bluze (pentru imaginea lor).
Zicea unu' mai deștept mai sus, că de aia jocul ăsta se cheamă triburile. Ca să jucăm cu 5,6 academii. Bă, dar tu chiar crezi ce zici?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Nu are nici-o treaba ce zici tu...cu 2012 si 2014.,leaga-te si tu de ceva mai bun :)
Bine in lipsa unui lucru mai inteligent,ai sarit si tu cu o prostioara,esti iertat!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Tu n-ai nici o șansă, boss. Tu ești pe post de adjectiv prenominal în GTG? Analogicule, nu ești îndeajuns de tradițional ca să comentezi de un război 5 vs 1.
ăla cu fete lui, nu știu ce trăncănește. Probabil alt frustrat de pe specială, 32, 36, sau 41. Unul dintre atâția.

minions.jpg
 

DeletedUser45557

Da' voi cine sunteți smeiardoilor?
2012 și 2014? N-aveți treabă pe hartă? Toată ziua ați aberat p'acilea.


ai o bomboană pentru mesajul ăsta. Faci abuz de numele Ibidem de pe un cont travestit. Când o să ai oo să vii pe extern și să comentezi cu originalul, atunci ne mai citim. Până atunci, n-o arde cu părul în ochi în zona asta, invizibilule. Nu știu din ce familie de triburi ești, sper că nu din aia cu sărutătorii de bluze (pentru imaginea lor).
Zicea unu' mai deștept mai sus, că de aia jocul ăsta se cheamă triburile. Ca să jucăm cu 5,6 academii. Bă, dar tu chiar crezi ce zici?

Abuz de numele Ibidem? Ce vrei sa spui cu asta? Se vorbea strict de tribul on! Omul ca nu are de lucru trebuie sa isi faca. Gura mare pe forum, cei mai buni cei mai tarzi si la prima organizata serioasa pica.

Si ne mai plangem ca nu mai sunt jucatorii de altadata si respectul reciproc pe care si-l purtau.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Are diplomație cu ibidem până ibidemu își rezolvă problemele. Sau, vor cere fuziune cu Ibidem, asta dacă ibidemul o să reziste pe viitor.
liric

în apărarea On-ului am scris și eu. Vitejia nu constă în numărul de participanți, la fel ca în discuțiile astea 20 vs 1 (martzian). Treziți-vă, băieți. Cu 2 sate cucerite nu se face primăvară, pe voi (GâtâG) o să vă bată loialitatea. Nu inamicii.
Nu știu de unde ești tu, babi (trib), dar eu am învățat așa :

oferi respect, primești respect. Când n-o să mai scuipe ăștia în gașcă pe extern și 'or învăța să facă propagandă civilizată, abia atunci îl vor primi necondiționat.
 
Ultima editare:

DeletedUser45557

în apărarea On-ului am scris și eu. Vitejia nu constă în numărul de participanți, la fel ca în discuțiile astea 20 vs 1 (martzian). Treziți-vă, băieți. Cu 2 sate cucerite nu se face primăvară, pe voi (GâtâG) o să vă bată loialitatea. Nu inamicii.

Apreciez intentia ta, dar probabil nu sti cele intamplate aici. Pentru tribul on respect maxim! Dar martzian a dat dovada de caracter 0 fata de cei mai multi dintre noi. Inclusiv cand a decis inchiderea forumului comun on cu ibidem pe motiv ca pe el il deranja ca "aparea mereu bulina albastra".

In rest ce sa zic, bafta pt castigarea , spor la innobilat si salutari lui butul ala de bad rullz:d
 

DeletedUser46287

bai alex2peu in locul tau mi-ar fi rusine sa postez pe extern , tu esti paralel cu jocul dar mereu te dai zmeu.

dute si mai ia un intern un barbar ca si pe 35 mai dai un atac din mijlocul tribului sa iei un agresor . (fa ce stii tu mai bine :)) )
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Întreruperea forumului comun de spam a fost și ideea mea, nu doar a lui martzian.
Folosim atunci când e nevoie, în timpul și după acțiunile comune, pentru condividerea rapoartelor și concluziilor (nu doar cu ON, ci cu diplomația în general). Și dacă nu-ți vine să crezi, sunt dispus să-ți ofer un sitter în Ibidem. Ție, sau oricărui alt doritor de pe forumul ăsta.

Nu există zâne și ponei fermecați pe jocul ăsta.
Nu există lider pe jocul ăsta care să se poată consola cu stima tuturor comentatorilor, mai ales inamicilor. Știu că-i imposibil să te bucuri de așa ceva cu 80 de membri în trib. Dar când ai 400, păi atunci nu trebuie să te bucuri de stima inamicilor..ci de cea a jucătorilor tăi.
Jocul n-a evoluat, suntem implicați în aceeași ticăloșenie împreună. Dacă-l putem juca din plăcere și fiind din triburi inamice, împărțind informațiile și comentariile într-un forum al comunității (ăsta), fără să ne întrecem la "cine scuipă mai mult"..ar fi o mare realizare.
 
Sus