Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser45873

Incearca sa recitesti regulamentul forumului:



Cu sau fara virgule.

Iti recomand sa faci acelasi lucru: o sa vezi cat de pasnice sunt virgulele si pana la urma poate va imprieteniti....

Uite, as zice sa incepi cu asta:

6.2. În general, moderatorii care sunt implicaţi într-un topic din poziţia de jucător al jocului "Triburile" vor evita să modereze acel topic, dacă nu există încălcări grave ale regulilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.

Se incadreaza foarte bine.
Si deja ai fost rugat frumos sa incetezi.
 

DeletedUser45873

mangotaru

Puncte: 10.645
Loc: 174
Inamici învinşi: 15.649 (588.)
Trib: Ibidem

Lasa-i pe altii sa modereze p-aici, poate ai treaba pe cont!
 

DeletedUser3061

Incearca sa recitesti regulamentul forumului:



Cu sau fara virgule.




cred ca ar fi mult mai indicat sa renunti prin a incepe sa bagi pumnu in gura prin regulament... ca daca ma uit mai atent in el vezi ca nu prea este chiar asa... fi atent aici a zis baghera sa-i transmiti lui raka sau carmi ca tu daca vrei sa faci pe moderatoru in L41... sa te anunte oficial...ca din cate observ eu dumneata nu moderezi in aceasta sectiune de lume.... 2 sa le zici ca a zis baghera ca esti un mare noob daca tu vii si incepi sa ne iei ca vai domne ce am facut noi am provocat moderatoul.... dar el nu ne-a provocat pe noi? deci provocarea vine doar din partea noastra da...

deci te roaga patriarhu mult de tot sa incetezi cu bagarea pumnului in gura... ca tine am vazut N ... multi au plecat eu am ramas...acuma te rog frumos sa nu ne mai inciti aiurea si sa ne permiti sa discutam despre acest topic


mangotaru te rog sa nu mi-o iei in nume personal cele de mai sus dar nu este ok ce faci sau ceea ce incerci sa faci... ar fi fost corect din partea ta sa recunosti ca si colegul tau a gresit... nimeni nu incearca si nu vrea sa va incite...doar ca de multe ori voi sunteti cei care incita si aveti impresia ca puteti pentru ca sunteti moderatori ... sincer nu este frumos...

aveam de gand sa ma las de lumea asta dar acuma o voi face doar dupa ce te lasi tu.... te pupa patriarhu !!!

acuma ca sa fiu on topic... rs are si o pozitie bunicica pe harta...
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Haideti sa revenim, totusi, la subiectul acestui topic: Triburi promitatoare.

O descriere a catorva dintre acestea? O harta, ceva statistici?
 

DeletedUser3061

toata lumea se bate cu toata lumea :))) nu sunt nobilii... nu merge facut ceva sa mut nobili din L1 aici?
 

DeletedUser

Haideti sa revenim, totusi, la subiectul acestui topic: Triburi promitatoare.

O descriere a catorva dintre acestea? O harta, ceva statistici?

Cred ca ar fi frumos sa ii dai un warn colegei tale si sa stergi off topicul creat de ea.

Statistici :

Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 Ibidem 73.913 27 2 13.5 509.567 483.503
2 Aka ! 58.289 26 4 6.5 528.219 261.059
3 TS/bI 46.616 18 6 3 271.299 142.120
4 Fun 37.745 11 6 1.8 302.221 107.828
5 R.S 32.924 17 0 17 218.565 192.319
6 W.W 28.057 13 0 13 406.427 52.912
7 Find! 21.828 8 2 4 269.007 118.129
8 -Nerv 12.969 5 0 5 68.147 69.065
9 No.1 5.642 4 0 4 41.684 778

Rugam tribul TS/bI sa nu isi mai dea afara colegii cand avem nobili pe ei. Daca la numar de puncte nu putem sa ajungem Ibidem-ul , macar la razboaie sa ii depasim :D

Agitatie putina momentan. Ne mai trebuie sate sa devina razboaiele mai interesante.
 

DeletedUser523

samuraii sunt cata frunza si iarba. la fel ca si turcii, au multa carne de tun asa ca numai de bine se va auzi de ei in viitorul apropiat
 

DeletedUser44200

Ei așa au jucat dintotdeauna. Reîntoarcerea Samurailor... dar nu știu de unde se tot reîntorc de tot apar atâția. De la coadă la covrigi Petru cu sare.
 

DeletedUser29124

Nu stiu daca am postat bine aici..dar avem si noi samuraii nostri in s-v;

Diplomatie GTG

Aliaţi
~GTG~
Find!
SH
F1nd!
=GTG=
=TeN=
+GTG+
~SH~
Happy
Pact de neatacare (PNA)
W.W
GoT
TS/bI
Aka !
W.w.
=LI=
Duşmani
on

Chiar atata bataie de cap pt un trib de pe locul 9 ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44200

Măcar Samuraii au un nume și o reputație pe aici și sunt cunoscuți ca jucători buni. Ăștia... pana mea. Zici că-s naționala noastră.
 

DeletedUser

Atat de multe.. Pentru ca il cauta baietii pe martianu, e dat disparut :(
 

DeletedUser

ooo domnu evo :)
parca acest post era pentru diplomatia fiecarui trib :)
poi ce batai de cap ti se pare ca avem ?
chiar asa batai de cap,pentru un trib cu atatea vedete ca ale voastre?:))

tribu ON, noutăți:

oct 16
19:34 Tribul are acum ca inamic pe +GTG+.
oct 16
19:33 Tribul are acum ca inamic pe =GTG=.
oct 16
19:33 Tribul are acum ca inamic pe GTG.
oct 16
19:32 Tribul are acum ca inamic pe ~GTG~.
 

DeletedUser45855

hm

Nu stiu daca am postat bine aici..dar avem si noi samuraii nostri in s-v;

Diplomatie GTG

Aliaţi
~GTG~
Find!
SH
F1nd!
=GTG=
=TeN=
+GTG+
~SH~
Happy
Pact de neatacare (PNA)
W.W
GoT
TS/bI
Aka !
W.w.
=LI=
Duşmani
on

Chiar atata bataie de cap pt un trib de pe locul 9 ? :)

de ce te doare? :)
 

DeletedUser29124

cine se plimba ziua? a spus:
de ce te doare?

Nu ma doare chiar deloc :) Sunt chiar mandru ca ni se acorda atat de multa atentie si chiar bucuros ca o sa avem parte de actiune pe aceasta lume cu setari extrem de urate...
 

DeletedUser

Si nationala noastra la fel :)
Numai sa nu fugiti pe speciala :D
Ne-am supara..sa auzim asta :D
 
Sus