Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Aliaţi
R.S Sfârşite
R.S-a Sfârşite
R.S-b Sfârşite
R.S-c Sfârşite
R.S-d Sfârşite
R.S-1 Sfârşite
R.S-2 Sfârşite
Pact de neatacare (PNA)
=GTG= Sfârşite
GTG Sfârşite
LOL Sfârşite
~GTG~ Sfârşite



asta numesti tu o alianta si un pna? :) pe bune? e nevoie de 10 triburi sa fie numita o singura alianta, ? sincer de cate triburi este nevoie ca si academii sa joci Tribal wars? daca era numarul redus de membrii mai intelegeam dar dupa ce ca, sunt 100 jucatori per trib, mai sunt si 10 triburi academie, si sunt 1000 jucatori de toti cat de cat activi, sa fiu sincer, asta nu se m`ai numeste TW , se numeste FW (Family-Wars) defapt daca stau sa ma gandesc nici macar bambilici nu joci cu astfel de specimene. si va intrebati dc nu mai avem numarul de jucatori de altadata. pai uite dc, altu inobileaza sate de 1k si le creste in 2 zile la 4k cu ppuri altu face toata harta academie si uite asa se joaca la noi TW :) jucatorii de top de la noi va rog sa va uitati in TW stats sa vedeti ce istoric de cuceriri au toti :) cresc sate cu premium sate ce nu depasesc 1k si ei sunt jucatori de top :), sincer asta nu m`ai e TW.
Triburi promitatoare si voi suferiti din lumi trecute. lume noua triburi noi, ce facem aici laudam triburile altor lumi? pai aici e L-41 amice. nu ati fost laudati destul?
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Baghera, din pacate situatia pe 35 e chiar diferita decat ceea ce crezi tu.

Pe 35 se putea rupe alianta dintre Woc si Aka, OFF si UNC daca se vroia.

Din pacate will si-a dat cuvantul pentru alianta asadar nu s-a ajuns la razboi.

Intr-adevar, unul dintre motive a fost numarul redus de jucatori, dar nu era asta o problema, erau destui jucatori pe ambele parti daca se ajungea la conflict.

L35 nu s-a inchis din cauza plictiselii, ci din cauza ca Aka si OFF si-au tinut cuvantul intr-o faza mai putin avansata, iar WoC-ul si-a tinut si el cuvantul in faza mai avansata a jocului.

Analizand situatia, daca noi am fi fost tradati prin ianuarie/februarie de catre aka si off am fi fost scosi de pe harta, dar situatia este aceeasi si in momentul asta.

Au fost destule cazuri de genu pe triburile, deci nu putem zice ca e ceva nou, dar la noi s-a tinut lumea de cuvant ;)

aia care i-ati recrutat de la noi,mai traiesc?:))
 

DeletedUser44398

De la voi am recrutat vreo 2 jucatori, n-au prins nici unul finalul din cate stiu.

in schimb, cei ce au plecat in off au prins cativa finalul :p
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Va rog sa reveniti la subiectul acestui topic, lasati lectiile de ortografie, sintaxa si alte ramuri ale gramaticii limbii romane.

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 

DeletedUser3061

Totusi discutia este despre Triburi promiţătoare l41 nu despre l35 . Ce-ar fi sa revenim on topic ?

Multumesc

pai daca privesti in spate de unde s-a plecat cu disctia o sa vezi ca toata lumea este on topic... cei care ** de L35 nu au facut altceva decat sa vina cu niste exemple pe care ei le-au crezut conculdente.... acuma io te inteleg dar nu este frumos si nici civilizat din partea ta stimabile respectabile moderator sa vii si sa te bagi aiurea intr-o discutie prin a incerca sa iriti persoanele care scriu in aceea discutie...

Pacat ca inca se mai merge pe politica io sunt moderator sunt d-zeu... nasol moment...

ricautza... asta este si farmecul principal al jocului din pct meu de vedere si anume ca se infiripa relatii de prietenie foarte frumoase ...

acuma ca sa fim on topic ca ne da bataita supremul moderator... admirabil de fapt...Rs oricum este un trib mamut, care cred eu asa din exp mea ca nu va rezista pana la final pt ca mai devreme s-au mai tarziu vor aparea disensiunile si la ei... oricum cei din conducerea lor sunt de apreciat ca reusesc pana in momentul de fata sa tina sub control asa ceva....

asa cum ziceam si in posturile anterioare mai este foarte mult de mancat pe aceasta lume pana cand sa vedem ce si cum exact....
 

DeletedUser32395

Hai tinere, las-o baltă. Că la câți analfabeți e pe Triburile semnele de punctuație e ultima noastră problemă, oke? Te legi și tu acum că deh, ce-i face? Nu scrie Nyx cu punct și virgulă. Eu nici la bac n-am scris cu punct și virgulă și l-am luat cu 9 și ceva. Mai bine veghează la capul ălora de nu știu face acordul între subiect și predicat și care când văd cratime, încep să plângă.

Să faci critică și dialog așa de dragul de a te băga în seamă... degeaba boss. Dacă înțeleg ce spune, mie-mi convine.

Scuze pentru off topic..

De obicei nu sunt genul pretentios, care sa faca observatii altora insa atunci cand esti arogant e bine sa iti aduca aminte cineva ca nu esti vreun zeu, nu esti perfect. A fost cu trimitere evidenta spre nyx. si modul lui de a modera forumul.

In rest este asa cum ai zis...daca intelegi ce spune este suficient. Mai uiti o litera, mai pui gresit o virgula..nu e tragedie.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Scuze pentru off topic..

De obicei nu sunt genul pretentios, care sa faca observatii altora insa atunci cand esti arogant e bine sa iti aduca aminte cineva ca nu esti vreun zeu, nu esti perfect. A fost cu trimitere evidenta spre nyx. si modul lui de a modera forumul.

In rest este asa cum ai zis...daca intelegi ce spune este suficient. Mai uiti o litera, mai pui gresit o virgula..nu e tragedie.

Totusi sa faci atata tam-tam pentru o pauza in plus pusa inainte de virgula...mi se pare strict ostentativ ( parere strict personala, pentru care imi cer scuze in fata zeilor ortografiei si punctuatiei ).
 

DeletedUser3061

raka te superi degeaba insa am citit si eu mai multe formuri ale diverselor lumii se pare ca nix colegu tau are placerea asta de a se lua de semnele de pct... si ostentativ de a se crede d-zeu... colegul de joc care i-a atras atentia a facut la fel si el ostentativ insa tu stii ca patriarhu intodeauna recunoaste tot... cu siguranta a gresit si el insa una doua toc poc ca nu are ce face sambata hai sa moderam... pai daca iti arat topicuri unde modereaza colegul nix.... stii ** aia cand iti zice unu ca esti baut nu crezi dar cand iti zic 5 este o problema...
adica el se leaga de faptu ca face lumea off topic si cand colo el face la fel...
acuma pacat ca dupa ce am lipsit un an de zile gasesc aceleasi certuri aiurea intre jucatorii, moderatorii, sper ca nu si cu adminii se mai poarta acele razboaie ca daca este asa iarasi intr-un in hibernare o buna perioada de timp :)))))
fratilor jocu asta este o comunitate, nu putem sa fim cu toti de acord ca nu suntem robotii ... fiecare este liber la parerea lui....
 

DeletedUser

Totusi sa faci atata tam-tam pentru o pauza in plus pusa inainte de virgula...mi se pare strict ostentativ ( parere strict personala, pentru care imi cer scuze in fata zeilor ortografiei si punctuatiei ).

Cred ca tam-tam-ul s-a facut din cauza raspunsului care a venit din partea lui Nyx.
motanul incaltat. putea fi sanctionat sau sa i se stearga postul (Ca tot aveti voi o placere nebuna sa ne banati continuu) si nu trebuia sa fie arogant.
Asta cred ca deranjeaza pe toata lumea.

Eu nu il cunosc si nu am nimic personal cu el dar tinand cont de statutul lui, ar trebui sa lase arogantele "acasa" .

On topic..nu isi expune nimeni diplomatia? Sau va e rusine?
Cat despre R.S e treaba lor cate academii isi fac si e problema lor daca stiu sa le stapaneasca.
Daca le iese pasenta o sa o duca bine.
 

DeletedUser42349

Duşmani
Ibidem Sfârşite
Fun Sfârşite
Fun Jr Sfârşite

:D :D

Loc Numele tribului Înfrângere
1 IbidemGaming 877.294
2 iComedy 546.845
3 Tribe Unknown 468.722

Loc Nume Înfrângere
1 Lord Taifi [Tactic] 228.318
2 William Wallace. [Ibidem] 160.708
3 Infractorul [-Nerv] 122.157
4 speeder7 [TKN] 110.700

:mad::mad::mad::mad: nu ma lasa sa respir deloc :(
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
speedere sunt in fata ta :D
eu totusi respir, se pare ca, tribul Fun este promitator ca si trib de margine cat de curand :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
speedere, noi nu te-am atacat până acum. Evidențiezi aiurea tribul Ibidem în clasamentul ăla. N-am avut treabă cu tine până acum, exclusă recuperarea aia încercată. Și eșuată, bineînțeles.
 

DeletedUser45873

Haideti sa ramanem on topic.

wUZY8nM.png



Ce naiba? Se pare ca tu nu moderezi p-aici :confused:
 

DeletedUser42487

Se pare ca te arunci in conflicte doar de dragul disputei.
Inceteaza te rog.
 

DeletedUser42487

Incearca sa recitesti regulamentul forumului:

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.

Cu sau fara virgule.
 
Sus