Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46213

Imi place mai mult sa dau cu flit decat sa ignor..

Acum, in urma discutiei tale cu Mythra, vreau sa fac si eu niste propuneri serioase pentru interviuri.. Niste propuneri cu jucatori pe care nu ii vedem zi de zi pe forumul extern, dar despre care cred ca ar avea lucruri interesante de zis:

1. Dark Eternal, care, daca nu e zgarcit, poate ar vrea sa ne impartaseasca si noua incredientele pentru reteta succesului..
2. Boier Gaby, un coleg nou..
3. Sfinxul din ON.. Aici poate ca sunt subiectiv, dar, intr-un spirit de autoironie, mi-ar placea sa va povesteasca cum m-a pacalit pe lumea 5.. La fel de interesant mi s-ar parea sa ne povesteasca cum a fost pacalit un jucator vechi de talia lui sa revina pe lumea 41..
4. Libelula Jucausa din ON, despre care stiu ca a avut experiente multe si frumoase si performante pe masura..
5. Cristian ciura Octav din ~GTG~ pentru ca nu l-am mai vazut demult pe forum si stiu ca ar avea multe de povestit :)

Ii propun pe ei, in ideea ca pe domnii conducatori toata lumea ii vede zi de zi pe forum..


multumesc de nominalizare, sa zic asa
nu pot spune ca sunt nou, doar numele e nou.:p
 

DeletedUser42770

Eu as vrea un interviu cu intemeietorul triburilor GTG din pura curiozitate !
Pe restul oricum ii cunosc deci nu as prea avea ce sa aflu ! Dar nici alte interviuri nu m-ar deranja sincer sa fiu
Legat de subiectul Inbz , toata lumea stie deja ca e traditie , nu mai trebuie spus Fashonistule ca unde a intrat inbz a facut ca sa nu spun lege a facut ordine si disciplina mai ales cand si-au pus in plan asa ceva :) Scoala veche nu moare niciodata !

Spor , iar daca se tine cont de parerea mea astept interviul cu memo daca nu ma insel sau cum il cheama pe intemeietor :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Tinem cont de orice propunere pentru interviu (mai putin de cele rautacioase, ironice, pline de mistocareli si alte aspecte similare....nu e cazul tau, spuneam doar pe caz general).
Daca accepta sa stea de vorba cu noi, cu siguranta vom posta si un interviu cu el.

Pe acest server am primit cateva raspunsuri negative cu privire la participarea la acest proiect asa ca vedem ce si cum :p
 

DeletedUser6843

Mno , ii curge "jocu" prin vene , ramane "laallala / latitudinea sa."
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Mno , ii curge "jocu" prin vene , ramane "laallala / latitudinea sa."

haaa-pciu!

În caz afirmativ, ne-ar interesa să aflăm cui doriţi să luăm interviu şi ce informaţii aţi vrea să aflaţi.

pentru lumea asta: martzian, dacă vrea, înainte să se lase de tot; cu întrebari despre diplomatii - unele-s într-un fel, altele altfel.. sunt curios cum le semnează el.
si Drago Bludvist: jucător veteran care-a cunoscut multe echipe; curios despre cum se simte în echipa neagră a lui Immortal R; dpdv al jocului, al spamului si-a relatiilor cu restul hărtii.
Multumesc
 
Ultima editare:
Scor reacție
209
Eram sarcastic :) Cum sa-i iei interviu lui paly? :))

Prin martie anul trecut au fost preluate multe conturi ca altfel si-o furau de la NSP. Daca stiam eu ce fel de conducator e, faceam o revolta in SP@RT@ dar cum n-am stiut mi-am vazut de joc si i-am ajutat sa castige lumea :(.

Ar fi interesant de citit un interviu cu th9one.
 

DeletedUser

Asa mai merge si sunt inca multi care ar trebui amintiti.
Eu as opta pentru H2Ogate deoarece sa implicat mult si a fost un jucator exemplar.
 

DeletedUser38518

Eram sarcastic :) Cum sa-i iei interviu lui paly? :))

Prin martie anul trecut au fost preluate multe conturi ca altfel si-o furau de la NSP. Daca stiam eu ce fel de conducator e, faceam o revolta in SP@RT@ dar cum n-am stiut mi-am vazut de joc si i-am ajutat sa castige lumea :(.

Ar fi interesant de citit un interviu cu th9one.

Cam tarziu propunerea asta, inca putin si se termina innobilarea interna a contului :)))

Insa un interviu cu Illidan stormrage ar fi interesant.
 
Scor reacție
209
Eu as opta pentru H2Ogate deoarece sa implicat mult si a fost un jucator exemplar.

Aici e vorba despre jucatorii de pe l41 dar ar fi interesante si niste interviuri cu jucatorii de pe vechile lumi, chiar daca acele lumi sunt inchise de mult timp.

Uite interviuri cu jucatori de pe lumea 16 http://forum.triburile.ro/showthread.php?19417-La-o-cafea-cu-John-Milton.

Cam tarziu propunerea asta, inca putin si se termina innobilarea interna a contului :)))

Nu conteaza. Satele se duc, impresiile lui legate de joc raman. Cine mai vrea interviu cu th9one? :D
 

DeletedUser38518

Nu e vorba de asta ci de faptul ca interviul se face pe joc iar jucatorul a parasit contul...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus