Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Vezi ma bad ,ce uameni?Tu ai castigat un campionat si nu ti-a luat nici dracu un interviu.Dreptate e asta?Se rasuceste Balcescu in mormant !!


Il propun pe bad rullz,campionul pentru interviu .
 
Ultima editare:

DeletedUser46287

:)) nu am dat nume dar vad ca te-ai simtit vizata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45900

Tribul Nervos (-Nerv) este academia Ibidem? :) Sau este trib-breloc? :)
 

DeletedUser46287

nu am nici un interes sa ne autopropunem . nici nu vom raspunde vrodata la interviuri.


apendice sa cum ii zici tu . -nerv inca mai e pe harta spre deosebire de inbz care......



nu jucam cu deful altora e deful propriu dar sunteti prea slabi.
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce tot postezi mai ,fa rost de un alt cont mai mare ca pe asta l-ai lasat in ruina ,jucator de table ce esti .:)))
 

DeletedUser

nu am nici un interes sa ne autopropunem . nici nu vom raspunde vrodata la interviuri.


apendice sa cum ii zici tu . -nerv inca mai e pe harta spre deosebire de inbz care......



nu jucam cu deful altora e deful propriu dar sunteti prea slabi.



davinci cu cat te plateste bidonas , sau vrei si tu sa intri in grupul lor ? daca nu ai macar o sticla nu te primeste nimeni:)



[..],cum poti ma sa spui ca nu joci cu defensiva altora?
Cine v-a ajutat ma cand erati in mijlocul fun?
Rusine sa iti fie,daca stii ce este aia,dar cum tu [..] esti tare in gura,incerci sa spui prostii,dar vezi ca nu iti merge
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42349

nerv a batut tot la rand, si a plecat doar de la 4 membri daca nu ma insel, au batut fun , apoi sh , urmand moft , la moft nu am dat decat un organizat in cativa jucatori cu cate 2 trenulete si i-am facut terci , relatia ibidem-nerv este una foarte buna degeaba incercati sa mancati ce nu trebuie pe aici ca nu este frumos ..
 
Scor reacție
98
nerv a batut tot la rand, si a plecat doar de la 4 membri daca nu ma insel, au batut fun , apoi sh , urmand moft , la moft nu am dat decat un organizat in cativa jucatori cu cate 2 trenulete si i-am facut terci , relatia ibidem-nerv este una foarte buna degeaba incercati sa mancati ce nu trebuie pe aici ca nu este frumos ..

4 jucatori s-au batut cu un trib dezorganizat, ce-i asa fenomenal ? daca bateau 4 jucatori un trib ca Ibidem, Aka, R.S sau macar un trib organizat, nu o turma fara stapan
 

DeletedUser

speedere nu incearca nimeni sa strice nimic,dar cand vii si postezi ca joaca altii cu defensiva altora,cand tu in cauza ai jucat cu defensiva altora,nu e ok...nu te dau pe tine exemplu,ca tu nu erai in tribul asta...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus