top jucatori

DeletedUser

:)) bv ei e ,o felicit pentru dezvoltarea ei ,un jucator cu experienta se vede nu cum am vazut la un jucator care a tras pe dezvoltare si si.a luat.o in barba de la cineva care merita sa il felicitam pentru pagubele care i le.a produs,intr.un fel si daca ai pp.uri nu trebuie sa te culci pe o ureche oricand poti fi doborat
 

DeletedUser

nu nu :D
plictiseala inseamna ca vecinii dorm ;(
nu ma deranjeaza si numi place cind nu sunt deranjat;)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pp.uri si farmari altfel cum sa devii asa dezvoltat ;))

Sa presupunem ca ai 2000 pp si vrei sa te distrezi pe o lume .”Capitalu” ala de 2k il poti consuma(mobilizari în afara exploatarii sau care nu sunt direct productive, ele raspunzând altor preocupari top,trofee etc) sau il poti investi( aloci resurse pentru sporirea capitalului real existent in cazul nostru mine si cai )
 

DeletedUser

Da ,eu daca as fi avut acele 2000 de pp.uri le.as fi folosit pentru mine si cai .
 

DeletedUser

Am avut si eu pp.uri facute pe alta lume insa le.am folosit unde nu trebuia si cum regret pentru ca nu meritase efortul , dar trebuie sa privim inainte doar invatam din greseli.
 

DeletedUser43512

Asa noob slab cum sunt am 600 usori si 1070 topoare pe 43 . La 690 p.
ut

poti sa ai si 10000 de usori , daca te ai nascut robot tot robot mori .

si gandeste ca sunt alti care au dublu trupelor tale si nu se lauda ca tine in fiecare zi .. vai am mai facut 50 de usori , peste 3 ore inca 30 :)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Si sa faci doar trupe e riscant,le pierzi,te trezesti cu sat amarat si gol,esti pa.. nu te mai refaci niciodata.
 

DeletedUser43756

ut

poti sa ai si 10000 de usori , daca te ai nascut robot tot robot mori .

si gandeste ca sunt alti care au dublu trupelor tale si nu se lauda ca tine in fiecare zi .. vai am mai facut 50 de usori , peste 3 ore inca 30 :)))

Nu esti tu ala care are dublu :) esti un fel de fan Petrica ?;)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mai onra ,tu nu ai facut nici o branza ca nu ai crescut minele sa poti farma conturile de 36 pct.Alea dupa ce le golesti de resusele date de server sunt fix-pix ca ferme ca nu au mine.
 
Sus