top jucatori

DeletedUser38023

Da, te vorbim dar..
1260a090558909d7130cd880bddf93b8.png


Nu nu.. doar adevarul !
:D

"Barfa se cheama cand auzi ceva ce iti place despre cineva care nu-ti place" :D
Noi barfim? :confused:

De fapt ce e ”on topic” la top jucatori?copy-paste cu topul?:confused:

Da, on topic in stil Tzepes, cam asta ar insemna.. :D
Sau mai poti sa raportezi trofeele de farm si targ ale jucatorilor la numarul de puncte.. Sau puncte la ODA.. Sau tot felul de lucruri din astea extrem de interesante :eek:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:eek: Stai sa verific ,hm.. pare a fi ,nu se poate ..ba da .Nu o crezi cine e pe contu lui domn profesor:eek:

[video=youtube;MgZ4zfVedOQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MgZ4zfVedOQ[/video]


If you know what i mean :cool:
 

DeletedUser38023

Dar de unde dreacu? ca toti sunt urati care mai de care.. :))

Sau vrei sa aplic metoda aia prin eliminare pe principiul "cireasa asta are mai putin rahat pe ea"? :eek:

Hai sa zicem dreapta-jos, sau, ma rog, dreapta-scund:

fh7nBlB.png
 

DeletedUser38518

Din pacate nu stii cu cine conversezi . Si oricum in locul tau ma abtineam de la comentarii pe subiectul asta

Nu tu esti ala innobilat de illidan? Mare lider ibidonist, ordine, disciplina, putere, flexibilitate?
 

DeletedUser38023

Ce dreacu ma? Astia din Ibidem si conturile de extern le-au lasat la altii? :)))

Quzdor nu v-a lasat si el contul?
 

DeletedUser43756

Vad ca quzor e o adevarata obsesie pentru tine :)) il visezi si noaptea?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Bah ,dar noi de ce dreacu vorbim despre asta?

Onra

Puncte: 690
Loc: 1648

:)))) Hai sa il barfim pe ciolanu roz ,sau pe Mafy:rolleyes:..mai bine Mafy


hahaha Radu,uite-l pe asta natur-breit,ghici cine e?
 

DeletedUser43756

De quzor eu personal nu stiu nimic .


O lady foloseste cuvantul "dreacu " ?
 

DeletedUser46530

Te-ai trezit ma?

Sincer, ii strici reputatia lui Onra, el macar stia sa scrie corect, pe tine te cam depaseste, din pacate.

Sunt totusi curios, avand in vedere ca tu ti-ai luat-o in bot pe unde ai jucat, iti permiti sa deschizi gura, nu?
 

DeletedUser43756

:)) unde ?. Pe 35 unde eram pe 2 la sate luate ? Pe 31 unde am facut din worms tribu de pe 1 pana am renuntat ? Sau pe 41 unde am preluat contul tau cu un sat de 3-4 mii de p cate avea 1600 topoare si 900 usori si l-am dus in top . :)))


ia zi cum a fost razboiul tau de 1-2 ani pe 35 in care erai in granita si ai luat doar un sat de la inceput pana la sfarsit . :)) sau pe 41unde cand ti-a zis varu ca ori vii la noi ori te inobilez te-ai lasat de joc sau pe 42 unde ai fost trimis la margine :))
 

DeletedUser43756

Asa noob slab cum sunt am 600 usori si 1070 topoare pe 43 . La 690 p.
 
Sus