top jucatori

DeletedUser523

stiti gluma aia cu surdul, schiopul si chelul?
nu?
atunci stati ca v-o spun eu.
Era intr-o seara geroasa de februarie, pe un drum desfundat de tara, pe care mergeau trei calatori obositi: surdul, schiopul si chelul. La un momendat surdul se opreste din mers si striga tare:
-Se aud lupii!
la care schiopul propune:
-Haideti sa fugim!!
iar chelul concluzioneaza:
-Bre cand va aud cum indrugiti verzi si uscate mi se face parul maciuca!!!
:) ;)
sper ca cine are urechi a auzit ce am zis :p
 

DeletedUser43756

Apropo cum a fost sa fii trimis la margine pe 42 ?:)) ai sters contul numai sa nu rada lumea de tine
 

DeletedUser43756

Eu sunt cel care ii reaminteste care ii este nivelul de joc si ca nu e bine sa te bagi aiurea in seama . Iar tu esti sustinator fara pic de gandire :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hai sa vorbim despre topul jucatorilor de pe aceasta lume va rog. Cred ca ar fi mai ok, sa nu scot cartonasele :D.
 

DeletedUser45790

Da, da.. Are dreptate "domnul arbitru"

Nivelul jucatorilor? Hmm..
Cred ca servarul asta este impartit in 2ua, prima parte este formata din starteri si din jucatori care investesc sute sau chiar mii de pp-uri si care se vor retrage in mai putin de 5-6 luni (poate chiar mult mai devreme pentru ca in mod paradoxal majoritatea ignora trupele si baga tare la cladiri.. ) si o alta jumatate formata din jucatori cu experienta ce inca au ramas in anonimat sau nu au iesit in evidenta pana in momentul de fata.

Sunt foarte multi jucatori buni fata de ultimele servare, ramane de vazut cat se vor tine de joc.

(este parerea mea personala)
 

DeletedUser45790

Voi tot nu vreti sa schimbati subiectul.. asa-i ? Poate se lasa "cu cartonase"
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ma puteti barfi pe mine

party038.gif


Eu nu sunt suparacioasa
 
Sus