TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser42520

Au revenit ShocKații pe primu loc,ROM regândește strategia :)
 

DeletedUser

Numai aroganti si tupeisti pe la voi.
Vedem la sfarsit ce o sa fie...
 

DeletedUser46704

Cauta-ma in alta parte ;)
Nu discut cu astia care isi dau nume false pe extern si pe harta sunt ferme :)
 

DeletedUser

Ferma :))))))
Nu mai stiu parola de la contul de forum...(cu acelasi nume ca-n joc)
Ai ezitat sa-mi dai replica la "internule", e clar :)))
 

DeletedUser42520

Ai gandit-o mult pe asta??
Daca ai fi atat de destept,pe cat te dai pe aici,ti-ai da seama ca nu primul loc ne intereseaza ;)
Uita-te si cum au ajuns :)))

Nu ma dau destept,tu ai spus asta :) eu sunt impartial că n-am tangențe cu voi. Se pare că nu poate omul să facă o glumiță că vă atacați mai rău ca Elena Udrea zilele astea. Calmează-te băi că e doar un joc. Of,of
 

DeletedUser46704

Eu nu ezit sa-ti dau nici-o replica,trecem pe langa faptul ca nu meriti :)
Lasa internele,ca nu asta conteaza,conteaza sa ne vedem fiecare de jocul nostru si intr-un final cel mai gasca paraseste lumea ;)
 

DeletedUser34570

Daca ai tupeu, da-mi un mesaj in privat cu cine esti, si iti promit ca eu te scot la margine :)
 

DeletedUser46704

Sunt foarte sigur ;)
Ti-am mai zis,chestii din astea as fi incercat si eu daca nu mi-ar fi iesit nimic pe harta :)
Cu cat mai multa vorba aveti,cu atat mai mult ma amuzati :)
 

DeletedUser26181

Academiile ca academiile dar lamuriti-ma si pe mine in caz ca e adevarat ca voi cresteti doar din tickete ,vanzari conturi etc. .. care mai e satisfactia voastra?
 

DeletedUser46704

Nimeni nu a vandut conturi,nimeni nu a cumparat,tikete e normal sa faci atunci cand vezi nereguli pe harta :)
 

DeletedUser42520

Asta deja e comedie,nici nu mai conteaza daca e adevarat :))) desi la 350 de membri,de unde sa stii pe cine ai in trib
 
Sus