KNOCK! vs ROM

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46755

Arata tu un sat luat inainte,nu ti-e ma rusine?
In locul tau nici n-as comenta pe aici,trebuia sa fiti atacati de cand ati intors spatele rp,Nu toti din master,Tu cu parsivitatile tale ;)

Legat de master, nu stiu ce asteptari ai avut tu de la ei avand in vedere ca sunt un trib de oameni de nimic care nu au realizat nimic pe nicio lume...
 

DeletedUser46755

In timp ce voi va innobilati internele noi mai jucam. Multa vorbarre din partea voastra, dar ce trib e asta KNOCK? A ras de voi mustarel si gata, v-ati schimbat numele? De emblema aia de locul 1 nu mai zic :)))) pur si simplu jalnici...
 

DeletedUser

Nu vorbi de funie in casa spanzuratului....
trecutul nu te reprezinta.... chiar daca acum iti ridic o minge la fileu...
 

DeletedUser

mai mult.... acel muscel sau cum ii mai ziceti, chiar daca am eu o ** cu el cand ne intalnim pe o harta, a aratat ca a controlat o familie intreaga in conditiile in care avea adversari de calitate....


raman numai sa va privesc acest razboi ce se v-a limita mai mult la interne....(parerea mea:)))) )
 

DeletedUser42593

In timp ce voi va innobilati internele noi mai jucam. Multa vorbarre din partea voastra, dar ce trib e asta KNOCK? A ras de voi mustarel si gata, v-ati schimbat numele? De emblema aia de locul 1 nu mai zic :)))) pur si simplu jalnici...

Ti-am zis o data si iti mai zic de cate ori trebuie.
Inainte sa scoti perle pe aici mai verifica si tu motivele pentru care s-a schimbat conducerea, numele, diplomatia si tot in tribul nostru si pe urma sa vii aici sa tastezi ce e bine si ce nu.
Pana una alta, eu zic ca esti jalnic, sau te dai jalnica si esti cu "ce atarna"
 

DeletedUser

roza, ai incercat si tu odata ceva si ai pierdut contul babi.... acum ai trecut la nume de fata ca poate o sa ai mai mult succes????.... multa bafta iti doresc......:))))
 

DeletedUser42593

On topic...
Razboaiele astea o sa va macine tot si nu o sa aveti nici o realizare pentru ca ce facem noi este mult mai onorabil si mult mai respectuos decat ceea ce face ROM, pe 10 k'uri recrutari fara vreun sens...doar de dragul de a avea locul 1
Sa vedem pana cand :)
 

DeletedUser46755

Doua degete sus! Contul babi si inca cateva conturi au foacut o figura frumoasa acolo unde au jucat, mai exact pe lumea 38! Contul rose marie face o figura frumoasa pe lumea 43, dar astea sunt doar detalii, greul este pe lumea 1, acolo unde, unii dintre voi ori nu ati rezistat, ori nici nu auziserati de jocul asta!:))
 

DeletedUser46704

Rom v-a iesi din razboaiele astea cu fruntea sus...sau va pierde tot cu fruntea sus,dar pana sa pierdem,distrugem si pe altii!
Au fost altii parsivi cu noi,dar noi ramanem tot pe baricade!!
Pentru dragalasii care vorbesc,urmariti statistica!!!
Rom vs 50 de triburi :)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
asa e cand esti pe primul loc toti iti vor gatul :):)

cel putin "marele trib" top ...cu care era vorba sa fim aliati pana la capat, rup alianta fara sa anunte si ei cu ceva timp inainte ....au vazut ca avem razboi cu toti si au zis sa se bage si ei :rolleyes: ....cand aveam doar cu sn razboi atunci au stat in alianta cuminti , ca nu aveau curaj sa dea razboi asa ...au prins si ei sange in C...e :))

hahahaaaa unde-i marele conducator TOP =)) i-am uitat numele,ala tare-n gura de avea el relatii peste tot
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ne meritam soarta, nici eu nu inteleg recrutarile din M-SQD, nu au cu ce sa ne ajute, doar trupe prapadite aiurea pentru ca jucatorii respectivi vor pleca cat de curand! Ba mai mult, s-a rupt nucleul si tribul s-a impartit pe 100 de k-uri.

Legat de problemele din interiorul continentului, k 55, situatia nu e tocmai roz si asta din cauza celor care au fost responsabili cu diplomatia iar acum nu vor sa raspunda si sa suporte consecintele.

Avand in vedere razboiul cu toata harta, tribul care inclina balanta in favoarea dusmanului este tribul TOP. Momentan, statistica este favorabila noua si nu pentru ca am atacat inainte de termen!

Bafta tuturor!

wooooooa :O +1 pentru analiza ;) dafuq sunt de acord cu tine :O
 

DeletedUser

Doua degete sus! Contul babi si inca cateva conturi au foacut o figura frumoasa acolo unde au jucat, mai exact pe lumea 38! Contul rose marie face o figura frumoasa pe lumea 43, dar astea sunt doar detalii, greul este pe lumea 1, acolo unde, unii dintre voi ori nu ati rezistat, ori nici nu auziserati de jocul asta!:))


in afara de a face cacofoni, si ati bate joc de triburi din anumite lumi, mai stii ceva?, sau mai ai timp si de altceva?.... contul roza arata cat de jucator esti, .... te lauzi cu altele....
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
in afara de a face cacofoni, si ati bate joc de triburi din anumite lumi, mai stii ceva?, sau mai ai timp si de altceva?.... contul roza arata cat de jucator esti, .... te lauzi cu altele....

care cont? :D ca nu e contul lui, l-a preluat pe 41 si ulterior i-a schimbat numele :))
 

DeletedUser

mai roza.... din cate vad, as putea sa te includ in semnatura....... stabileste tu copacul...:)))
 

DeletedUser46755

in afara de a face cacofoni, si ati bate joc de triburi din anumite lumi, mai stii ceva?, sau mai ai timp si de altceva?.... contul roza arata cat de jucator esti, .... te lauzi cu altele....

Greseala e omeneasca, cu prostia e mai grav... Ma laud cu ce am, "cu ce am muncit" si cu ce am batut incapabili ca voi care dupa ce luau bataie ori "se plictiseau", ori "aveau probleme in familie" ori "le luam sate ca dadusera ei stergere de cont".
 

DeletedUser

roza, sau bai babi? cum sa iti spun pe viitor sa te cunosca si ceilalti?
in primul rand ca a ** de gramatica cu tine e ca si cum as incerca sa ** franceza, sau engleza, sau chineza avansata cu un copil de 1 an.......

incearca sa vorbesti inteligibil si nu ma cert cu nebuniile tale....



app., ai catamai gogeamitu de albastru..... hai, poti sa castigi aceasta lume???
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bai tu te-ai gandit ca nu ne intereseaza??:)
Eu ti-am zis,vizualizeaza statistica,cu tot cu 30 de triburi in razboi avem pe plus sate calumea ;)

Ps:Tie iti trebuie toata harta sa incerci sa ne scoti,Poi jucator esti tu ma???
Vai vai vai :))

memo ai apucat sa declari RAZBOI celor din sparta? :D ca asa te laudai pe conferinta :D :D
 

DeletedUser46530

Cineva si-a luat #noscope vad :))

8FXAhLE.png
 
Sus