Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser38023

[video=youtube;Q0rAnyWUnwE]https://www.youtube.com/watch?v=Q0rAnyWUnwE[/video]

Here our soldiers stand from all around the world,
waiting in a line to hear the battle cry.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
frumoasa melodie :)
hai si cu asta
[video=youtube;OiTr78NQtl8]https://www.youtube.com/watch?v=OiTr78NQtl8[/video]

ca sa trezim toti ursii :D
 

DeletedUser42309

asculta de la secunda 10 , pana la secunda 23 :D

ps: nu te pune cu ursu :D



[Modificat de TT]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43680

asculta de la secunda 10 , pana la secunda 23 :D

ps: nu te pune cu ursu :D

Ai aparut pe extern, colegu periculos:D ?Aici e extern nu intern nu gasesti pomana si coliva aici.

Baieti si fete din RS,cand va fi sa fie va recomand pe asta sa il demolati cu nesimtire,400 -500 catapulte pe atac.Si el si prietenii lui fac aproape doar atac si il faceti terci pe satele din interior,ca va dau un pont..multi nu vom misca o lance sa il sprijinim pe punctar.

va tipa ca o fetita julita:D:D:D:D parca vad cum paraseste iar tribul ahahahaha
 

DeletedUser38023

Amice, nu e cazul sa iti critici fiecare coleg din AKA..

Ydnerts, din punctul meu de vedere, e un jucator profesionist care merita sa fie in top..
In momentul in care mi-a cerut invitatie in R.S., l-am indemnat sa isi rezolve amiabil problemele cu voi si sa ramaneti alaturi..
Ar fi regretabil pentru mine acum sa constat acum ca nu l-am invatat de bine..
 

DeletedUser43680

Lasa ma vrajeala si da circulara sa faca toti catapulte pe satele de atac.Gandeste logic,asta joaca pentru rank nu vrea sa fie fie mesterul Manole al triburilor sa isi tot ridice satele luate cu greu din interne ciobite la 9999 pct.Daca ii vor baga def sa acopere satele internului de elita le ramane granita goala avantaj voi.Daca nu ii baga def in centru se uita cum ii faceti praf satele.Nu aveti ce pierde cu ce va zic:D
 

DeletedUser42309

Asmodeus se vede ca nu sti nimic despre mine ... :D

ce ma amuza e ca o dai in penibil deja , e bine ca sunt si oameni ca tine sincer ar fi prea frumos sa nu fie si jucatori de genul :D

Radu , stai linistit sunt obisnuit cu astfel de texte , expirate ... dar sa inteleaga el , am un calm foarte mare , nu ma pot agita pentru un joc ... :)
 

DeletedUser45675

asmodeus asta a jucat pe 41?:)) apar tot felul de jucatori aici care nu am apucat sa ii cunosc cred :)
 

DeletedUser45675

Cred ca a fost o eroare grava de ai primit invitatie atunci,imi dau seama dupa iq-ul ridicat care il ai,tu meriti ceva mai bun :))
 

DeletedUser43680

Cred ca a fost o eroare grava de ai primit invitatie atunci,imi dau seama dupa iq-ul ridicat care il ai,tu meriti ceva mai bun :))

Ce treaba are iq meu cu faptul ca tu esti disperat sa recrutezi toti dusmanii?:D Esti ceva doctor in astrofizica si nu a stiut nimeni pana acu inteligenta voastra?:D
 

DeletedUser42309

Asmodeus are legatura iq , pentru ca tu stai sa le explici jucatorilor cu experienta cum sa atace :D :D :D :D nu te mai obosi ca nu ai nici o treaba crede-ma

Lasa ma vrajeala si da circulara sa faca toti catapulte pe satele de atac.Gandeste logic,asta joaca pentru rank nu vrea sa fie fie mesterul Manole al triburilor sa isi tot ridice satele luate cu greu din interne ciobite la 9999 pct.Daca ii vor baga def sa acopere satele internului de elita le ramane granita goala avantaj voi.Daca nu ii baga def in centru se uita cum ii faceti praf satele.Nu aveti ce pierde cu ce va zic:D
 

DeletedUser38023

Mai baieti, va rog eu frumos, rezolvati-le pe forumul intern.. Nu e frumos sa va spalati rufele in public..
 

DeletedUser43680

Asmodeus are legatura iq , pentru ca tu stai sa le explici jucatorilor cu experienta cum sa atace :D :D :D :D nu te mai obosi ca nu ai nici o treaba crede-ma

Mai punctulet,nu sunt eu geniu dar atat pot calcula: 2000 full *300-400 catapulte pe satele tale nepretuite iti dau de lucru .O data,de doua ori ..de trei ori?Ce faci te milogesti pentru def?Ca al tau nu iti ajunge pe o maseluta:D:D

Mai baieti, va rog eu frumos, rezolvati-le pe forumul intern.. Nu e frumos sa va spalati rufele in public..

esti maxim si tu:Dsunt tampit sa ma dau de gol?:D stau foarte bine unde stau acum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42309

Sper sa te asculte , si sa se atace exact cum ai scris tu acolo :))) chiar m-as bucura sa fie exact asa cum ai scris tu :)))

Inteligentule :)

Repet : Nu ai nici o treaba :)))
 

DeletedUser43680

Sper sa te asculte , si sa se atace exact cum ai scris tu acolo :))) chiar m-as bucura sa fie exact asa cum ai scris tu :)))

Inteligentule :)

Repet : Nu ai nici o treaba :)))

Da,da..ca dupa ce incepe razboi toti vor sari sa il sprijine pe maria-sa ydn.Vor curge sprijinurile pe tine...ca te iubim toti de nu mai putem de dragul punctelor tale .Vise,taica..vise
 

DeletedUser

Mihai,eu nu stiu de ce iti bati capul cu niste persoane care sufera foarte mult in viata reala!!
Contul immortal
Contul subotai
Contul asmodeus,sunt unul si acelas jucator,trebuia sa te prinzi din primele injuraturi pe skype,ca asta stie el sa faca mai bine..
El isi scrie un post pe extern,tot el raspunde la el :)))))))))))

Nenea Iisus , ce conexiuni diabolice au facut neuronii tai de crezi ca eu si immortal sunetm unul si acelasi ? :) daca Lady are dreptate si tu esti memo...clara treaba cu tine , pe lumea asta fusai ione.gunner bre , nu immortal , nu iti mai strofoca materia alba .
 

DeletedUser44277

Da,da..ca dupa ce incepe razboi toti vor sari sa il sprijine pe maria-sa ydn.Vor curge sprijinurile pe tine...ca te iubim toti de nu mai putem de dragul punctelor tale .Vise,taica..vise


prietene nu iti face griji ptr ydnerts ca are cine sa il sprijine,tu ar trebui sa iti faci griji ptr contul tau.
este o vorba din batrani"Magarul moare de drum lung si noobul de grija altuia" asta esti tu
 

DeletedUser46224

Asmodeus !
Ce faci tu cu echipa ta ? :))
Retine un aspect important in trib :
1. Cand shaolin vorbeste, tu taci.
2. Cand shaolin porunceste. tu executi.
 
Sus