Harta L3

DeletedUser3644

Nu ma supar...e tw++ de vina, nu eu. Eu am incercat sa pun culorile in asa fel incat sa se vada clar triburile..

vezi BlooM :| mai de mult te`am intrebat.. dar nu cred k mai tii minte.. 'ce o sa facem cand ajunge marginea hartii in Kurile din colturi gen k3 , 4, 5 etc..? inafara de TW++ ce programe mai exista pt harti.. ? :D

Voi cu ce program faceti harti?? :confused::confused::eek:
 

DeletedUser

l3sv0.png
 

DeletedUser4863

fac pariu cu oricine , ca in 6 luni de zile 4 triburi din top 10 nu vor mai exista.
 

DeletedUser8987

eu pun pariu cu tine va vorbesti aiurea :| ... topul va ramane asa mult timp ...cu mici schimbari
 

DeletedUser6837

dupa parerea mea loveisintheair are dreptate...unul dintre triburi va disparea in maxim 2 luni(cred ca stiti care) iar celelalte pe parcurs...la sfarsitul anului vom avea o harta mult mai frumoasa zic eu...
 

DeletedUser6837

am vz acuma ca e o fuziune intre M.T. si ANTS ...ce va surprinzator...park aveau razboi...sau oare ANTS au recrutat doar cativa membrii?
 

DeletedUser7272

razboiul sa terminat cam de acum o luna..

nu se recruteaza doar cativa membri, este o fuziune..daca observi numele noului trib este AN-MT

:D
 

DeletedUser6837

ok...va deveni interesanta asezarea noului trib format dar mai ales diplomatia lui:)
 

DeletedUser

Si acum sa vedem noua harta cu ANTS si MT impreuna:D....am facut ocean din mare pe l3:p:D
 

DeletedUser

Sry de offtopic da am si eu o intrebare si nu prea stiu unde sa o pun ...

Acum sa MT a fuzionat cu ANTS care vor fi relatiile diplomatice dintre Scitii si AN-MT ?!? ANTS era in razboi cu Scitii ... MT erau aliati cu Scitii ... :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Nu sunt conducator...deci nu pot sa iti raspund:p....pana acum nu s-a schimbat nimik:|...asta ramane de vazut sa iti zica in cei in masura !:)
 

DeletedUser4863

Ce am scris eu mai sus ca 4 triburi or sa dispara ...

1 deja a funzionat... Urmeaza 2 fuzionari si Unu chiar o sa fie dizolvat.
 
Sus