Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47559

Cred ca si acum sunteti uzi de frica,inca va mai cuprinde cand ne-ati vazut langa voi,ati dat inceput nou ma in cealalta parte a harti ce mai comentati atat?luati bataie in protectie si mai apareti p.aici?:))
 

DeletedUser20519

bataie de la cine? ati rupt vri-o trupe pe DT? numai lauda din voi
dar stii cei cel mai amuzant? Va radeati de ei ca au lasat sate de 600p cu trupe putine(3 zile de joc)...dar voi nici acum dupa mai multe zile nu stati mai bine ca ei atunci. Sau e nevoie sa postez rapoarte cu jucator de 900p si trupe lulea? )))
 

corli

member
Scor reacție
38
bravo voua...sunteti cei mai tari(doar cand cumparati resurse) ca sa fiti si voi la un nivel cu restul jucatorilor pe harta. Daca unii din voi nici cu resurse cumparatr nu stiu sa joace....atunci e clar. Zero ati fost pe lumile vechi unde nu erau avantajele de acum. Dar gura mare o vad la multi pe exetern...ii iau peste picior pe altii, dar singuri nu au nici o performanta in acest joc. Laudati-va pe forum...ca DK si DT tace si face...asta demonstreaza toate lumile unde ati pierdut.

Bre, Dt unde a castigat a facut-o datorita tradarilor. A existat o singura lume unde a jucat dt-ul, sub un alt nume, dar cu acelasi nucleu si nu au avut parte de tradari. Tot ei s-au bucurat si acolo de asa ceva, o mica perioada, insa in cele din urma si-au aratat valoarea si nu au luptat nici macar o zi cand harta le-a fost in dezavantaj. Toate cele bune !
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
lol noobetule si tu voiai sa te bati cu noi =))))) asa ca tine sunt multi de la voi daca nu mai toti, doar latrat si gargara :))) ti-am zis ca tu erai 1st blood asa ca multumeste-i/multumitii frumos lu' rakanishu, pupa-l/pupati-l :))))
 

DeletedUser47559

voi ati intrat deja in istorie ma sa pierdeti dupa 3 zile...si tot in istorie veti intra cand veti pierde de 2 ori pe aceeasi lume:)))))
 

DeletedUser20519

Bre, Dt unde a castigat a facut-o datorita tradarilor. A existat o singura lume unde a jucat dt-ul, sub un alt nume, dar cu acelasi nucleu si nu au avut parte de tradari. Tot ei s-au bucurat si acolo de asa ceva, o mica perioada, insa in cele din urma si-au aratat valoarea si nu au luptat nici macar o zi cand harta le-a fost in dezavantaj. Toate cele bune !
Corli...cand cineva tradeaza si schimba tribul, inseamna ca in tribul advers totul merge prost si ca acel jucator simte ca vor lua bataie. Si pleaca in DT
Si la urma urmei asta face parte din joc...dar cumpararea resurselor a aparut de cateva lumi incoace. Pentru mine lumile vechi erau mai dificile dar si mai interesante. Cel putin acolo jucatorii se respectau,atat pe joc cat si pe extern. Acum totul duce doar la jigniti...ca tu esti asa...ca ala e asa. Hai sa nu aratam lipsa de educatie. Va tot radeti de unii inamici, pe cand la voi situatia nui mai buna. Rade ciob de oala sparta.
 

DeletedUser47776

Corli...cand cineva tradeaza si schimba tribul, inseamna ca in tribul advers totul merge prost si ca acel jucator simte ca vor lua bataie. Si pleaca in DT
Si la urma urmei asta face parte din joc...dar cumpararea resurselor a aparut de cateva lumi incoace. Pentru mine lumile vechi erau mai dificile dar si mai interesante. Cel putin acolo jucatorii se respectau,atat pe joc cat si pe extern. Acum totul duce doar la jigniti...ca tu esti asa...ca ala e asa. Hai sa nu aratam lipsa de educatie. Va tot radeti de unii inamici, pe cand la voi situatia nui mai buna. Rade ciob de oala sparta.

Pleaca in DT din lipsa de coloana vertebrala, stai tu linistit ca daca erau jucatori cu integritate nu mai castiga dt-ul nici-o lume, astept mesajele unde veti zice ca le castigam oricum dar dura mai mult blah blah, pana una alta cea mai recenta isprava arata o realitate trista pt "zeitatiile" dt-iste =))
 

DeletedUser41586

Bre, Dt unde a castigat a facut-o datorita tradarilor. A existat o singura lume unde a jucat dt-ul, sub un alt nume, dar cu acelasi nucleu si nu au avut parte de tradari. Tot ei s-au bucurat si acolo de asa ceva, o mica perioada, insa in cele din urma si-au aratat valoarea si nu au luptat nici macar o zi cand harta le-a fost in dezavantaj. Toate cele bune !

Cred ca tu visezi noaptea si scrii ziua
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
E primul si ultimul meu post aici, indiferent de cine si ce va extrage, cu citat, din ceea ce postez.

Dragi membri DT (visatorilor), nu va mai alintati pe aici.

Aratati-va valoarea pe harta. Bagati PP-uri multe si folositi cat mai multe scripturi ilegale, ca sa demonstrati cat sunteti voi de jucatori.

Am avut onoare sa stau pe un cont, dintr-un trib advers DT, pe lumea 40 (nu mai conteaza care), in timpul unui organizat de al vostru. A fost o placere sa vad nobilii dati la secunda (Avea timp sa treaca un marfar printre ei). Unu` ataca la 12, altul la 2...fiecare cand poate si cum poate.

Oricum, de la primul atac pana la ultimul din organizatele DT, poti plimba 1000 de lanci si 1000 de spade (dintr-un singur sat) prin toate satele atacate de ei.

M-am simtit putin jignit, cand am vazut atacuri din organizat, pe bonus de noapte, insotite si de nobili cu cate 50 de cai (dar, mi-a trecut).

Nu mai vorbim de PNA-urile tacite cu adversarii pe harta si alte negocieri.

As putea crede ca sunteti putin incapabili sa castigati o lume, in cazul in care intalniti o echipa, pe harta, dar ... nu are cum sa fie chiar asa rau.

Rugati-va sa ramana REVO pe harta, sa va arate valoarea (as putea spune, pentru a doua oara), in ochii tuturor, pe lumea 54 :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Mai sickos, intamplarea face sa cunosc "istoria" acestui dt si a lumilor unde au jucat. Deci nu te baga in seama in anumite discutii care nu au nicio treaba cu tine sau cu ceea ce stii tu, doar de dragul de a o face.

Popicule, vezi ca esti cautat pe confa Java, nu-ti mai pierde timpul pe aici cu noi. Am inteles cu totii deja, ati fugit tocmai in n-e ca sa nu ne dati cu harta in cap, aratati cum e treaba cu jocul si umiliti :rolleyes:
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
player_points.png
NEXTEL
map_toggle.png

Puncte: 225
Loc: 5260
Trib: Q . Q

bre, te-au angajat avocat? lasa-i, ca pe cuvant de nu se descurca singurei. sunt majori si vaccinati, nu au nevoie de purtator de cuvant.
 

DeletedUser48120

Nu inteleg de ce naiba se mai discuta aici :)

Ati fost provocati si ati plecat.
Stiati ca 80% din voi ar fi fost cu psihicul la pamant dupa vreo 4 5 zile de la caderea protectiei si ati fugit.

Bravo voua, e cea mai buna decizie. Dar, ati ratat singura voastra ocazie de a ne demonstra ca intradevar sunteti puternici.

Cica nu judeca copacul dupa fructele care sunt sub el, ci dupa fructele care sunt in el. Deci sa fiu mai clar, degeaba ne povestiti voi noua ce ati facut voi pe alte lumi, cand aici, in momentul in care ar fi trebuit sa ne demonstrati spusele voi ati plecat.

Mi se pare absurd sa credeti ca noi ar mai trebui sa va demonstram ceva din moment ce am venit langa voi. LANGA VOI!

credeti ca mai e necesar sa jucam noi 3 4 luni pana avem granita comuna si sa ne batem atunci? cand poate de frica veti da stergere. ati plecat o data, puteti pleca iar

In concluzie ati castigat niste lumi pentru ca ati fost perseverenti/nu ati prins un trib mai bun pe harta. orice altceva decat datorita calitatii :)

Prima mea reactie la lumea 54? e in spoiler-ul de mai jos
[11/2/2016 8:10:33 PM] Cristi: Radu
[11/2/2016 8:10:37 PM] Cristi: Salutare! :)
[11/2/2016 8:10:51 PM] salcauradu: salut
[11/2/2016 8:11:10 PM] salcauradu: cand se intra?
[11/2/2016 8:11:16 PM] Cristi: Asteptam sa intre DT
[11/2/2016 8:11:20 PM] Cristi: sa mergem dupa ei
[11/2/2016 8:11:22 PM] Cristi: (chuckle)
[11/2/2016 8:11:36 PM] Cristi: Sa nu poata da realocare, si sa fuga de noi
[11/2/2016 8:12:14 PM] salcauradu: :))
[11/2/2016 8:12:17 PM] salcauradu: pff
[11/2/2016 8:12:20 PM] salcauradu: aveti planuri mari
[11/2/2016 8:12:40 PM] Cristi: poate, poate ti se pune si tie pata pe ei
[11/2/2016 8:12:41 PM] Cristi: (chuckle)
[11/2/2016 8:12:58 PM] salcauradu: pe lume cu pp
[11/2/2016 8:13:00 PM] salcauradu: greu de crezut
[11/2/2016 8:13:01 PM] salcauradu: :))
[11/2/2016 8:13:03 PM] Cristi: :))
[11/2/2016 8:15:35 PM] Cristi: Nimic nu e imposibil
[11/2/2016 8:15:36 PM] Cristi: :D
[11/2/2016 8:16:35 PM] salcauradu: ce jucatori buni au dt?
[11/2/2016 8:16:39 PM] salcauradu: ca sincer nu imi amintesc
[11/2/2016 8:16:40 PM] salcauradu: :))
[11/2/2016 8:16:52 PM] Cristi: goloie
[11/2/2016 8:16:59 PM] Cristi: si altii care au scripturi
[11/2/2016 8:17:05 PM] Cristi: in fapt, prea buni asa, nu sunt ei
[11/2/2016 8:17:07 PM] Cristi: sa-i vedem
[11/2/2016 8:17:53 PM] salcauradu: ok :D

Si motivul pentru care am contul "virgin" NU e pentru ca am fost innobiliat de vreunul din voi pe vreo lume!

Va urez succes! Sunt convins ca veti castiga iarasi aici, dar datorita perseverentei ;)
 

DeletedUser20519

player_points.png
NEXTEL
map_toggle.png

Puncte: 225
Loc: 5260
Trib: Q . Q

bre, te-au angajat avocat? lasa-i, ca pe cuvant de nu se descurca singurei. sunt majori si vaccinati, nu au nevoie de purtator de cuvant.

erai curioasa sa vezi unde sunt pe harta, nu? :) mai bine lasa-i un mesaj pe 50 sa vezi daca mai sunt eu pe cont sau nu. Cel ce joaca acum pe cont, a intrat pentru pp-uri.

Cat timp va tine lumea 50 si am inlocuitor acolo...nu voi juca pe contul meu. Dar las' ca aflati voi pe ce cont joc eu...sunt sigur de asta :)
 

DeletedUser

erai curioasa sa vezi unde sunt pe harta, nu? :) mai bine lasa-i un mesaj pe 50 sa vezi daca mai sunt eu pe cont sau nu. Cel ce joaca acum pe cont, a intrat pentru pp-uri.

Cat timp va tine lumea 50 si am inlocuitor acolo...nu voi juca pe contul meu. Dar las' ca aflati voi pe ce cont joc eu...sunt sigur de asta :)

Mai star trek , mai ia o pauza. Chiar vrei sa iti reamintesc de cate ori ai luato in freza pe speciale de la multi din noi, inclusiv de la mine? Zi ce vrei tu, dar nu te tine mare si tare ca am maturat majoritatea cu tine pe speciale. Deci laso mai moale cu zeul din tine, ai o luna sa te antrenezi pana incepe urmatoarea speciala. Dupa ce te simti pregatit , vino ca te asteptam .
 

DeletedUser47776

=)) nimic nu e intamplator dar tu nu esti capabil sa intelegi asta si pun pariu ca nici nu vei invata vreodata, nu mai dezvolt...

Da asa e, prostia nu e intamplatoare se mosteneste =)), sigur gasiti cativa noobi sa-i duceti cu zaharelul si pe 54 asa in stil clasic, ceva de genul: cand urmeaza urmatoarea tradare in loc de cand urmeza sa castige dt-ul corect =)))
 

DeletedUser20519

Mai star trek , mai ia o pauza. Chiar vrei sa iti reamintesc de cate ori ai luato in freza pe speciale de la multi din noi, inclusiv de la mine? Zi ce vrei tu, dar nu te tine mare si tare ca am maturat majoritatea cu tine pe speciale. Deci laso mai moale cu zeul din tine, ai o luna sa te antrenezi pana incepe urmatoarea speciala. Dupa ce te simti pregatit , vino ca te asteptam .

Inca o dovada ca voi stiti doar sa va laudati cu ceea ce nu ati realizat. Cum naiba ati maturat cu mine daca eu nu am jucat nici o speciala pana acum )))) asa cum i-am cerut lu corli, iti cer si tie sa aduci dovezi ca ma-ti innobilat.
Si unde tu ai vazut afirmatii din partea mea ca ma cred mare si tare? Cei care se cred zmei sunteti doar voi, pe toti ia-ti innobilat, pe toti ii rupeti dar in realitate nu aveti nici o performanta pe acest joc. Pana la urma asta conteaza...unitatea tribului. Cati din voi a inchis vri-o lume?

Degeaba va-ti strans jucatori cu nume pe aceasta lume, daca toti sunteti individualisti si fiecare joaca pentru el, nu pentru trib. Si dupa cand se deschide o alta lume veniti pe extern si va laudati ca ati maturat cu ala, cu celalalt. Dar la final tot voi sunteti pierzatorii. Triburile e joc de echipa nu de individualisti. Voi laudativa cu cine ati innobilat. Noi ne laudam cu lumile castigate. Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma poate speciale nu, am memoria buna te stiu cand te milogeai prin mesaje. Vrei sa demonstrezi ca suntem slabi fara pp-uri si tu esti bun ? Pai ai o luna , baga 10 flotari in fiecare zi si intra pe speciala. Si daca imi caut mesajele vechi pe forum extern am mai avut discutia asta odata acum cativa ani, dar nu imi pierd timpul.

Asa ca daca vrei sa arati cat de bun esti! Bun, vino pe speciala. Te dai mare smardoi dar tu nici nu stii cu ce se mananca jocul fara pp-uri :)) .
 
Sus