Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser19020

Hai ca aici ai nimerit bine,..de la 1 noiembrie e liber la vanatoarea de iepuri,..deci atentie unde va adapostiti dragilor,..:)), daca tot m-a crezi vanator,..:),..sau parca ziceai ceva ca esti pokemon,..sau ce dreaqu ma esti pana la urma???!!??:))

ai luat-o razna?
tu ai zis alea de mai sus, ca te pregatesti de vânatoare,
dupa ce-ai citit o declaratie de razboi.

dar daca le ai cu cititu' la fel cum le ai cu scrisu', e clara treaba.. :)

giphy.gif

Na ca te-am gasit, contele Elmer Fudd ^^
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Hai ca aici ai nimerit bine,..de la 1 noiembrie e liber la vanatoarea de iepuri,..deci atentie unde va adapostiti dragilor,..:)), daca tot m-a crezi vanator,..:),..sau parca ziceai ceva ca esti pokemon,..sau ce dreaqu ma esti pana la urma???!!??:))

Ce sa vanezi tu ma ? Eu zic sa iti vezi de joc ca dispare protectia si ajungi ferma vanatorule =))
 

DeletedUser47690

Hmmm, chiar am crezut ca cei care fac galagie toata ziua pe forumuri stiu sa si joace, uitati cum arata un sat al unui jucator care se lauda ca a bagat 25k de ppuri in sat pana acum.
Nu uitati ce va spun: voi astia de va laudati ca sunteti speederi sau jucatori de speciale, sunteti buni ca pe restul jucatorilor de triburile nu ii intereseaza subiectul si jucati voi cu voi. Doar atat.
Captură.JPG

PS: Anumiti jucatori sunt banati ca asa a hotarat Ombladon.
 

DeletedUser523

Ce lume frumoasa, plina de luptatori care mai de care iuti de picior spre depozitul de PPuri :)
Imi place!
Va urez sa cresteti ca Fat Frumos!
Lasati PPurile sa vina la negustori! :)
 

DeletedUser44124

pleaca ba la somn ca s-au impartit pijamalele si maine ai scoala.mergi si cultiva-te ca ai nevoie
 

DeletedUser19020

pfiou fratica ia un baiat sau vreo câtiva care se chinuie prea mult pentru o lume asa mica​

GTfAHwX.jpg


sa stea el sa bage atâtea conturi si sa faca toate misiunile alea la fiecare, haha #moarteapasiunii​
 
Scor reacție
0
Hmmm, chiar am crezut ca cei care fac galagie toata ziua pe forumuri stiu sa si joace, uitati cum arata un sat al unui jucator care se lauda ca a bagat 25k de ppuri in sat pana acum.
Nu uitati ce va spun: voi astia de va laudati ca sunteti speederi sau jucatori de speciale, sunteti buni ca pe restul jucatorilor de triburile nu ii intereseaza subiectul si jucati voi cu voi. Doar atat.
Vezi atașament 1983
PS: Anumiti jucatori sunt banati ca asa a hotarat Ombladon.

Vad ca voi faceti galagie pe forum, si macar daca ati avea dece.

corleone1 tata, multumeste-i la CIRI, ne-ai aratat tu ce inseamna sa fii jucator.




PS: Anumiti jucatori sunt banati ca au jucat ilegal.


Ce lume frumoasa, plina de luptatori care mai de care iuti de picior spre depozitul de PPuri :)
Imi place!
Va urez sa cresteti ca Fat Frumos!
Lasati PPurile sa vina la negustori! :)

Hai inteleg ca pe lumile normale ai scuza din cauza pp-urilor, da pe speciala ce s-a intamplat?


Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp

0051 Asylum (526|502) K55 2,985 tzepes [TN] cotzanul [ALL] 2016-01-29 12:35:09
 
Ultima editare:

DeletedUser47924

hai ca mai e putin si dispare protectia,..la uni deja a disparut,...de abia atunci incepe jocul,...va astept cu furca-n mana,...:))
 

DeletedUser48117

cam prea multa atentie acordata pentru contele astia micut...nu ?
Mai are rost forumul asta?....voi nu mai aveti ce demonstra fata de noi.
 

DeletedUser523

Hai inteleg ca pe lumile normale ai scuza din cauza pp-urilor, da pe speciala ce s-a intamplat?


Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp

0051 Asylum (526|502) K55 2,985 tzepes [TN] cotzanul [ALL] 2016-01-29 12:35:09

S-a intamplat ca mi-ai luat satul peste noapte. Te-am felicitat atunci si acolo, vrei sa te mai felicit si aici? Uite ca o fac, felicitari pentru trimiterea mea la margine.
Scuza mea a fost ca eu noaptea dorm.
Revenind la lumea asta, Buna dimineata razboinicilor!! Depozitul e plin pe jumate!! Ce faceti? Dormiti? Hai la treaba ca trebuie sa mai crestem cu totii azi, fiecare unde doreste ;)
 

DeletedUser

Buna ziua, ma uitam si eu la stirile Protv si ce ziceti ca dadeau la stiri!!! marele jucator CORLI a ramas fara trupe..l-a facut praf un jucator de 500 puncte. O fi adevarat Corli?
 
Ultima editare de un moderator:

corli

member
Scor reacție
38
Asta de unde ai mai scos-o ? Da, nu neg ca am fost atacat si nu am fost online. Se intampla, am onoarea de a recunoaste asta, spre deosebire de voi ca ati fugit. Nu e ca si cand ati facut cine stie ce. Macar asa poate ati vazut si voi cum e joaca si din punct de vedere al trupelor, spre deosebire de satele de 1k si fermele intre 6-9 ce le-ati lasat voi :rolleyes:. Daca atacam vreun jucator si dadeam in blindaje, ieseai aici sa te lauzi ca nu mai am eu trupe ? Penibila gandire, "strategilor" . Hai ca ies si eu in juma de ora sa spun ca si ala de ataca e ferma ca si-a pierdut trupele, ca dupa gandirea voastra asta reiese.

Imi ia chiar mai putin de 24 ore sa am poate chiar mai mult decat am pierdut. Deci e totul ok, domnilor strategi
 

DeletedUser20519

asa asa...baga tare la depozit. Si recupereaza ce ai pierdut. Fara pp-uri nu numai tu erai rupt, dar si jumate din familia voastra la ce trupe aveti jucand cu pp-uri. Asta o zic dupa ce am vazut rapoarte.
P.s. daca va credeti superiori celorlalti jucatori, dc nu jucati fara a cumpara resurse? Sau riscati sa va pierdeti reputatia prin pierderea satelor in fata la niste amatori(asa cum ne credeti voi) ?
 

DeletedUser47776

asa asa...baga tare la depozit. Si recupereaza ce ai pierdut. Fara pp-uri nu numai tu erai rupt, dar si jumate din familia voastra la ce trupe aveti jucand cu pp-uri. Asta o zic dupa ce am vazut rapoarte.
P.s. daca va credeti superiori celorlalti jucatori, dc nu jucati fara a cumpara resurse? Sau riscati sa va pierdeti reputatia prin pierderea satelor in fata la niste amatori(asa cum ne credeti voi) ?

PP-urile fac parte din joc ne adaptam, dupa logica ta chiar daca ne permitem ar trebui sa nu investim ca sunt alti care joca fara si noi trisam fiindca avem ce baga la depozit =)), astept sa vad primul sat cucerit de la noi de catre cei 60 de "magnifici", pana una alta joc de glezna copii, nu ati demonstrat decat ca puteti fugi in diagonala =))
 

DeletedUser20519

bravo voua...sunteti cei mai tari(doar cand cumparati resurse) ca sa fiti si voi la un nivel cu restul jucatorilor pe harta. Daca unii din voi nici cu resurse cumparatr nu stiu sa joace....atunci e clar. Zero ati fost pe lumile vechi unde nu erau avantajele de acum. Dar gura mare o vad la multi pe exetern...ii iau peste picior pe altii, dar singuri nu au nici o performanta in acest joc. Laudati-va pe forum...ca DK si DT tace si face...asta demonstreaza toate lumile unde ati pierdut.
 
Sus