Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47924

Agresor: yonutzu11


corli
Ţel(direcţie): satul lui corli (426|533) K54

Număr: 30 50 174 0 100 275 0 0 20 0 1 0 0
Pierderi: 30 50 174 0 100 275 0 0 20 0 1 0 0
Bonusuri: Spadă: +10% putere de apărare
Lance: +10% putere de apărare

deci,..asta e jocul nu???,.,..nu e nimeni zeu pe aici,..acum, lasand rautatile deoparte,..o bila alba pt. corli care a recunoscut ca trupele s-au pierdut din cauza lui,..ma bucur ca nu a invocat vreun motiv din ala timpit,..toate astea fac parte din joc,..eu, de fapt, asta vroiam sa scot in relief,..lumea e abia la inceput,..hai sa ne vedem de joc si sa terminam cu atacurile la persoana,..normal ca fiecare isi apara colegii si aliantele,..deci,..scuze daca am fost rautacios fata de cineva de pe extern, o sa incerc sa intervin pe aici cat mai rar si la obiect,..daca avem vreun subiect viabil si la locul lui,..altfel,..discutii aiurea nu ma caracterizeaza,..pana acum am glumit,..dar,..gata,..va doresc un joc placut tuturor,..GELU.
 

corli

member
Scor reacție
38
Pai da, am si zis ca nu am fost online si mi-a prins trupele, norocul meu ca nu au fost chiar toate si am pastrat de-o "ciorba" . Mereu am fost persoana care a recunoscut si a spus ce s-a intamplat, asa cum a fost (bine sau rau) . Si am mai spus, ce s-a intamplat e ca atunci cand as fi atacat un sat si m-as fi rupt singur intr-un blindaj, ieseai pe forum sa spui ca ai realizat ceva, bagand deff intr-un sat ?

Cum am mai zis, in mai putin de 24 ore e totul la loc, poate chiar mai bine, fara prea mari sacrificii sau pp-uri consumate, cum spun altii. Macar spre deosebire de altii ce au lasat satele in urma, n-am avut ferma 9 :rolleyes:
 

DeletedUser44124

tu esti bun, si sincer, si fara de pacate:))
De ce nu te calugaresti?
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Asa ca daca vrei sa arati cat de bun esti! Bun, vino pe speciala. Te dai mare smardoi dar tu nici nu stii cu ce se mananca jocul fara pp-uri :)) .

Am sa vin eu pe speciala sa-ti arat la cat e ceasu' ;) ca acolo nu mai am unde fugii :)))
 

DeletedUser20519

Ma poate speciale nu, am memoria buna te stiu cand te milogeai prin mesaje. Vrei sa demonstrezi ca suntem slabi fara pp-uri si tu esti bun ? Pai ai o luna , baga 10 flotari in fiecare zi si intra pe speciala. Si daca imi caut mesajele vechi pe forum extern am mai avut discutia asta odata acum cativa ani, dar nu imi pierd timpul.

Asa ca daca vrei sa arati cat de bun esti! Bun, vino pe speciala. Te dai mare smardoi dar tu nici nu stii cu ce se mananca jocul fara pp-uri :)) .

Iarasi le infloresti...man, pune dovezi aici si nu tot te lauda cu ceea ce nu ai realizat. Eu nici nu te cunosc si tu vii sa-mi zici ca lasam mesaje )))) Zici ca ai memoria buna, dar ai dat-o in bara cu lumile speciale. Si ma repet, nu ma cred superior altor jucatori. Sunt un simplu player care joaca in echipa. Nu joc sa demonstrez ceva cuiva.
Dar tu stii cu ce se mananca jocul fara pp-uri? Eu da....L13 am castigat-o impreuna cu echipa si pe tot parcursul jocului nu am avut niciodata activat CP...si inca pe granita am fost o perioada buna de timp.
 

DeletedUser41586

E primul si ultimul meu post aici, indiferent de cine si ce va extrage, cu citat, din ceea ce postez.

Dragi membri DT (visatorilor), nu va mai alintati pe aici.

Aratati-va valoarea pe harta. Bagati PP-uri multe si folositi cat mai multe scripturi ilegale, ca sa demonstrati cat sunteti voi de jucatori.

Am avut onoare sa stau pe un cont, dintr-un trib advers DT, pe lumea 40 (nu mai conteaza care), in timpul unui organizat de al vostru. A fost o placere sa vad nobilii dati la secunda (Avea timp sa treaca un marfar printre ei). Unu` ataca la 12, altul la 2...fiecare cand poate si cum poate.

Oricum, de la primul atac pana la ultimul din organizatele DT, poti plimba 1000 de lanci si 1000 de spade (dintr-un singur sat) prin toate satele atacate de ei.

M-am simtit putin jignit, cand am vazut atacuri din organizat, pe bonus de noapte, insotite si de nobili cu cate 50 de cai (dar, mi-a trecut).

Nu mai vorbim de PNA-urile tacite cu adversarii pe harta si alte negocieri.

As putea crede ca sunteti putin incapabili sa castigati o lume, in cazul in care intalniti o echipa, pe harta, dar ... nu are cum sa fie chiar asa rau.

Rugati-va sa ramana REVO pe harta, sa va arate valoarea (as putea spune, pentru a doua oara), in ochii tuturor, pe lumea 54 :)

Ba! Tu ce zbieri pe aici ma ? Ti-am dat un cont de 30 sate si urmatoarea zi ti l-am luat inapoi. Nu stiai sa te descurci pe el. Mai bine taci din gura, toti sunteti buni ma pe extern.
 

DeletedUser

Iarasi le infloresti...man, pune dovezi aici si nu tot te lauda cu ceea ce nu ai realizat. Eu nici nu te cunosc si tu vii sa-mi zici ca lasam mesaje )))) Zici ca ai memoria buna, dar ai dat-o in bara cu lumile speciale. Si ma repet, nu ma cred superior altor jucatori. Sunt un simplu player care joaca in echipa. Nu joc sa demonstrez ceva cuiva.
Dar tu stii cu ce se mananca jocul fara pp-uri? Eu da....L13 am castigat-o impreuna cu echipa si pe tot parcursul jocului nu am avut niciodata activat CP...si inca pe granita am fost o perioada buna de timp.

Nu stiu, doar cu pp-uri stiu sa joc. Dar o sa intru asa pe speciala, ma risc.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
poi ce mai conteaza unde ne-am mutat daca ati fi acceptat provocarea??? in schimb tu esti un negustor cinsit, foarte cinstit ;) bravo tie! da-i inainte pe bonus!
 
Scor reacție
0
Am intrat aletoriu prima data, domnul goloie ne-a invitat pe partea de SV sa ne batem, ne-am dat relocare in SV ,dupa voi jucati ilegal si plecati in NE. Din toata povestea asta tu ai dedus ca nu am acceptat provocarea voastra? Imi pare rau pentru coeficientul tau scazut de intelegere a lucrurilor. Nici nu se merita sa discut cu tine.
 

DeletedUser41586

Am intrat aletoriu prima data, domnul goloie ne-a invitat pe partea de SV sa ne batem, ne-am dat relocare in SV ,dupa voi jucati ilegal si plecati in NE. Din toata povestea asta tu ai dedus ca nu am acceptat provocarea voastra? Imi pare rau pentru coeficientul tau scazut de intelegere a lucrurilor. Nici nu se merita sa discut cu tine.

Bai copile, tu sa dai si pe la scoala nu o mai neglija atata, lasa triburile astea ca nu-s de tine!
Tu faci valuri prea mari pe aici si faci degeaba... Daca nu iti dadea mamica cardul sa bagi pp in joc nu mai faceai tu parte din tribul ala. Cand e vorba de bagat pp esti number one cand e vorba sa joci (am vazut eu si pe 50 cum ai disparut ) bati doar apropouri ...
 
Sus