Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser10188

Nu stiu de ce va tot rahatiti atat pe voi. Vorbim de un raport 5:1 la sate si ati luat 17 sate in ultimele 24 ore!

WoW, scoateti oscarul, nobelul, emi-ul si ce mai vreti si dati-l baietilor din green, au reusit o mega performanta, 17 sate!!! (ba notati undeva sa nu uitati! :))) )

Ar trebui sa acceptati ca ati luat-o in barba.Lumea asta nu mai aveti ce sa faceti,orice ati spune voi tot nu veti termina printre castigatori :D
Voi doar incercati sa luati locul greenului :D Penibiiiiiiiil

Inca suntem pe harta nepoate, ne bate greenu cu palma pe umar si cam atat :)


Cat despre acesti mari jucatori ai greenului, voi comparati un ferari(adica voi), cu un trabant(adica noi)...si totusi la cursa lunga trabantul se tine umar la umar cu ferariul :))) (asa buni sunteti)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
l46C7mUzRAca62Rtm.gif


Matematica iti da cu rest. Mai fa odata raportul ala ca ultima oara cand am verificat aveati mai multe sate ca noi, multe si proaste cei drept. Wink wink.
S-a notat, 17 sate intr-o zi obisnuita fara organizat. Voi ce-ati luat? Premiul pentru animatie pe extern. Rasplata e in animatia de mai sus.
Yup, noi suntem Ferrari. Multumim de comparatie, still got my money.
 

DeletedUser46527

Cat despre acesti mari jucatori ai greenului, voi comparati un ferari(adica voi), cu un trabant(adica noi)...si totusi la cursa lunga trabantul se tine umar la umar cu ferariul :))) (asa buni sunteti)
eu nu inteleg de ce tot timpul incercati sa va victimizati afirmand ca echipa Green este mult mai puternica decat voi si va felicitati in secunda urmatoare ca sunteti inca pe harta , ca nu va scos Green . Sa inteleg ca asta este singura realizare pentru voi pe aceasta lume? ca inca mai sunteti pe harta dupa 152 de zile ? :)) Foarte tare continuati asa daca doar asta va mai ridica moralul ....

Am observat ca pe langa victimizari mai aveti o singura grija , alianta noastra cu Gentle . E nasol daca ultima voastra speranta este sa se rupa alianta

...alianta voastra cu Winter (cei care v-au salvat atunci cand plangeati pe conferinte ca va ataca Green ) cum mai este ? aaa am uitat nu mai exista ..dar ati reusit sa dezbinati si voi ceva , felicitari!:))
 

DeletedUser10188

Premiul pentru animatie pe extern.
Am luat premiul in coloana vertebrala noi :)

u nu inteleg de ce tot timpul incercati sa va victimizati afirmand ca echipa Green este mult mai puternica decat voi si va felicitati in secunda urmatoare ca sunteti inca pe harta , ca nu va scos Green
Noi eram aia fara CN, ai uitat? Eh, uite ca n-ai fost in stare sa-i innobilezi pe aia fara CN si tot ce sunteti in stare este sa discutati pe extern, asa ca noi...

Am observat ca pe langa victimizari mai aveti o singura grija , alianta noastra cu Gentle . E nasol daca ultima voastra speranta este sa se rupa alianta
Nu nu, doar subliniem evidentul, asteptati sa va faca altii harta...ca voi n-ati fost in stare pana acum.
...alianta voastra cu Winter (cei care v-au salvat atunci cand plangeati pe conferinte ca va ataca Green ) cum mai este ? aaa am uitat nu mai exista ..dar ati reusit sa dezbinati si voi ceva , felicitari!:))
Eh, aici te inseli, nu ne-am plans niciodata si nici nu ne-au salvat, deci mai verifica informatiile.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Iar vezi alt film. Sincer, schimba naiba reteaua! Pare ca ori cate canale schimbi tot acelasi lucru vezi. Same shit, different channel.
Voi pierdeti sate, voi va certati, voi va dizolvati, voi bagati batul prin gard, imi pare rau sa-ti dau vestea asta dar nu discutam de pe picior de egalitate.
Hai cu animatia!
UDXzZNq6zARbO.gif
 

DeletedUser10188

Pai n-am zis niciodata ca ati fi egali cu noi, sunteti sub noi :)

Pana una alta, asteptam sa ne scoateti.


Sau mai bine zis, asteptam sa ne scoateti cu ajutorul gentle :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da, asteapta ca noi venim, numai sa nu va scoateti singuri. Mult succes in asteptat!
Intre timp, hai cu animatia!
BhogSWmEUJngI.gif

xT5LMu4UYDYZZdkAaQ.gif
 

DeletedUser10188

Va tot astept, dar cam degeaba :)

Pana una alta, sa ridicati fermele alea
 

DeletedUser41053

Astazi au avut zig organizat pe noi ... upsy ... am iesit pe plus 9 sate

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: 14/02/2017 00:00:00la14/02/2017 23:24:03

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 36
Diferență: 3

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 3
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 189,235
Tabăra 2: 243,051
Diferență: 53,816

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91,215
Tabăra 2: 25,089
Diferență: 66,126

chart
 

DeletedUser46527

Felicitari Zig!! Nu in fiecare zi iesi pe minus la organizatul tau!
 

DeletedUser41053

Hai mah kick ... gata?! ... sau de fapt asta e tactica ... te ajuta colegii sa faci inamici invinsi ... ti-am divulgat maretul plan :D
 
Scor reacție
98
hai ca merge

Parte 1:
Triburi: Gentle, Gentls, green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 34
Diferență: 119

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,150,118
Tabăra 2: 244,711
Diferență: 905,407

chart
 
Sus