Gentle + Green VS WINTER + ZIG

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
grija mare la drum
:eek:

Camcord.jpg
 

DeletedUser47387

in fuga disperata de a inchide lumea...Gentle a ajuns sa faca alianta cu toata harta cine stie poate poate pica winter si zig :rolleyes:...bravo Gentle si green pt alianta cu 4 fun:))
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
dar noi nu vrem in primul rand! si nici de am vrea... nu avem vreun motiv sa o facem :)
intre noi si aliatii nostri exista ceea ce voi nu veti avea niciodata. loialiate si respect !:D
 

DeletedUser47387

ati fost cam penibili pe lumea asta:rolleyes:...ati facut alianta cu THOR ca sa ne faceti fata...acum alianta cu 4fun ca poate veti castiga lumea...pe saptamana vitoare poate veti face alianta si cu ~BL~...ca mai au si ei cateva sate si poate o sa va ajute si ei cu ceva:)))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Rafa tu oricum nu faci parte din harta asta. Nici ca jucator nu te pot clasa aici.
Cand vorbesti la plural nu vorbi in numele nostru. Nu ai nici o treaba cu noi.
 
Scor reacție
98
ati fost cam penibili pe lumea asta:rolleyes:...ati facut alianta cu THOR ca sa ne faceti fata...acum alianta cu 4fun ca poate veti castiga lumea...pe saptamana vitoare poate veti face alianta si cu ~BL~...ca mai au si ei cateva sate si poate o sa va ajute si ei cu ceva:)))

Asa este, chiar nu va facem fata

sts.png
 

DeletedUser10188

Face si el ce poate, unde poate....daca pe harta nu poate, macar treaba de mascota sa si-o faca :)
 

DeletedUser43947

Ușor cu postările să nu vă ceară sitter de verificare Todt.

Todt, te ocupi și la noi de organizarea deff-ului ? îți lăsăm sitter să vezi dacă sunt ok satele sau cum procedăm ? =))))))
Îngerașa, mai luăm și noi o internă ceva din tribul aliat ? să mai rupem și noi o alianță ceva ?
Eating-Popcorn-Soda.gif


Îmi spuneai tu pe 7 ianuarie că: „Surprizele pt voi nu s-au terminat inca!”
Oprește-te femeie cu atâtea surprize! =)))
Știi tu cu ce să ne surprinzi ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Asa este, chiar nu va facem fata

sts.png
Hmm ....dar unde sunt aliatii vostri din Thor pe diagramele alea....aah ,am uitat pe aia i-ati luat ca aliati de forma si acum i-ati trecut si la dusmani ca nah,e buna tactica divide et impera.La fel cum ati invitat multe conturi pe harta care au plecat la voi in speranta ca isi salveaza niste pixeli,dar pe viitor vor ajunge hrana pt "shacali" .....Is curios dupa Thor,ii mai cari mult in spate pe green sau iti iei cateva conturi de la ei si restul sunt carne de tun ?
 
Scor reacție
98
Hmm ....dar unde sunt aliatii vostri din Thor pe diagramele alea....aah ,am uitat pe aia i-ati luat ca aliati de forma si acum i-ati trecut si la dusmani ca nah,e buna tactica divide et impera.La fel cum ati invitat multe conturi pe harta care au plecat la voi in speranta ca isi salveaza niste pixeli,dar pe viitor vor ajunge hrana pt "shacali" .....Is curios dupa Thor,ii mai cari mult in spate pe green sau iti iei cateva conturi de la ei si restul sunt carne de tun ?
Ãhã, pana la urma tu ce doresti?
 

DeletedUser41053

Hmm ....dar unde sunt aliatii vostri din Thor pe diagramele alea....aah ,am uitat pe aia i-ati luat ca aliati de forma si acum i-ati trecut si la dusmani ca nah,e buna tactica divide et impera.La fel cum ati invitat multe conturi pe harta care au plecat la voi in speranta ca isi salveaza niste pixeli,dar pe viitor vor ajunge hrana pt "shacali" .....Is curios dupa Thor,ii mai cari mult in spate pe green sau iti iei cateva conturi de la ei si restul sunt carne de tun ?

Vai cine vorbeste de carne de tun ... vai vai of of ... voi ati recrutat jucatori cu 2 sate si 0 sprijin numai ca sa ne obligati pe noi sa dam pe ei si sa ne incurce moralul. Lasa vndhl ca a inceput 56 ... va doresc bafta acol :D
 
Sus