Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser47387

Ca sa-ti raspund. Nu fac nicio propaganda, tot ce am spus mai sus este doar adevarul gol golut. Pana acum Gentle a castigat 2 razboaie sigur si a destramat winter. Voi pana acum n-ati castigat nimic.(si fara ajutorul lor sigur nu veti castiga)

Cat despre cati vor accepta conducerea zig, pai toti cei care au ramas.


ce tot vorbesti ca sa destramat WINTER?...am tacut cat am putut la aberatile tale dar vad ca asta cu destramatul tribului WINTER o ti continuu de cateva pagini incoace...WINTER este inca pe harta asa ca nu vorbi ca sa destramat;)
 

DeletedUser48236

Pe viteza 1 ? Vrei sa se inchida lumea in 4 ani ? Fiecare are strategiile lui..

Sa fim seriosi, nu e nici o strategie.
E doar stilul pe care vreti voi sa castigati lumea 53. Ai uitat stamatescu cand bagai oameni in bl doar sa faca panica acolo si sa ii dezbine?
Gentle = TLD, BL , EOEL , D9 , WINTER - Numele asta trebuie sa il aveti la sfarsit in caz ca ajungeti pana acolo.
 

DeletedUser46527

ce tot vorbesti ca sa destramat WINTER?...am tacut cat am putut la aberatile tale dar vad ca asta cu destramatul tribului WINTER o ti continuu de cateva pagini incoace...WINTER este inca pe harta asa ca nu vorbi ca sa destramat;)

Mai ii?Am crezut ca faceti fuziune cu Zig :))
 
Scor reacție
98
Sa fim seriosi, nu e nici o strategie.
E doar stilul pe care vreti voi sa castigati lumea 53. Ai uitat stamatescu cand bagai oameni in bl doar sa faca panica acolo si sa ii dezbine?
Gentle = TLD, BL , EOEL , D9 , WINTER - Numele asta trebuie sa il aveti la sfarsit in caz ca ajungeti pana acolo.

Ne vedem pe alta lume ! Spor !
 

DeletedUser41053

Sa fim seriosi, nu e nici o strategie.
E doar stilul pe care vreti voi sa castigati lumea 53. Ai uitat stamatescu cand bagai oameni in bl doar sa faca panica acolo si sa ii dezbine?
Gentle = TLD, BL , EOEL , D9 , WINTER - Numele asta trebuie sa il aveti la sfarsit in caz ca ajungeti pana acolo.


Off off mai mai ... De cand ai iesit din green parca nimic nu iti mai iasa ... credeai ca o sa iei sate de la green cum ai luat de la BL :rolleyes: ... dar stai in loc sa iei sate, tu le pierzi :eek: .... ce s-a intamplat? ... tu care voiai locul 1 ... Perfectionist ... in a pierde sate :D
 

DeletedUser46527

Eu imi fac griji pentru fostul nostru coleg ..acum cu atatea plecari din Winter probabil domnul Kick se gandeste deja la o viitoare permutare intr-un alt trib ...ma intreb cine il mai primeste :))
 

DeletedUser10188

nu ma cobor la nivelu tau:D...dar: doar cei ca tine ar putea scoate niste aberati exagerate..asa cum leai scos tu pe lumea asta aici spune ce si cum esti in real life:rolleyes:


Asa este, nu-ti face griji, fa-ti griji despre tine ca lasa de dorit.

Cand v-au tinut cei din ZIG in picioare la primul organizat pe Kick, ati tipat ca va vreti conducatorii. Cand v-au facut cei din ZIG organizate ati tipat ca va vreti conducatorii. V-au venit conducatorii si i-au durut in posterior, si-au dat stergere. Acum cand va ajuta cei din ZIG iar nu e bine.

Fa-ne un bine, da-ti stergere, oricum esti in plus si mai esti si degeaba! Crede-ma, cu si fara tine, tot aia va fi pe harta. Ba din contra, am avea aparare in plus pentru cei ce merita.
 

DeletedUser33394

Va rog nu va mai ceratati aici

Puteti sa va faceti un topic Winter-Zig!?! si sa va certati acolo:D:confused:
 

DeletedUser47387

Asa este, nu-ti face griji, fa-ti griji despre tine ca lasa de dorit.

Cand v-au tinut cei din ZIG in picioare la primul organizat pe Kick, ati tipat ca va vreti conducatorii. Cand v-au facut cei din ZIG organizate ati tipat ca va vreti conducatorii. V-au venit conducatorii si i-au durut in posterior, si-au dat stergere. Acum cand va ajuta cei din ZIG iar nu e bine.

Fa-ne un bine, da-ti stergere, oricum esti in plus si mai esti si degeaba! Crede-ma, cu si fara tine, tot aia va fi pe harta. Ba din contra, am avea aparare in plus pentru cei ce merita.
ai fost pe contu lui kick o seara...in care nici atacul din sate nai fost in stare sal scoti...da .. cu ce pot influenta eu lumea cu 8 sate ale mele...insa daca tiai da tu stergere sar bucura si colegi tai de trib :rolleyes:
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Si totusi, concluzia...

winter_zpsjhokhr9n.gif


P.S: Mai urmeaza, ceva ?
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle, green, THOR
Parte 2:
Triburi: WINTER, Zig?!?, 4Fun, Zig!?!

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 259
Tabăra 2: 63
Diferență: 196

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,982,278
Tabăra 2: 477,849
Diferență: 1,504,429

chart
 

DeletedUser45667

A gasit Kick trib..nu va faceti griji pentru el, se descurca.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Hihi 200 sate pe plus....mai baga 200 sate de la cei care au venit la noi,asa aduna noobster,zic bine mai noobster? :)))
 

DeletedUser10188

Zici bine, felicitari, te-am invatat sa aduni :)

(trebuia sa stii din clasa 1, dar nu-i nimic, e mai bine mai tarziu decat niciodata)
 
Sus