Vndhl
Scor reacție
2

Ultima activitate Postări Despre

    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Nu vezi ca nu scăpăm de el nici cum , dar ne-am obișnuit , e doar un alt utilizator ineficient de oxigen în plus .
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Pai poate au realizat că bătându-se între ei ar fi câștigat doar alții ,fiind un război mai egal , conform statisticilor postate câteva...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Dacă nu vedeam cine a jucat defapt pe contul ala pe 87 , poate ti-as fi dat dreptate , dar știind cine ti-a fost coplayer(a) ,as zice...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Sa înțeleg ca Roma nu se bătea cu ambele triburi înainte de ziua de azi? Dar defapt doar profita de războiul dintre Hools si Ram pt a-și...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Dacă tot vrei sa facem caterinca , eu zic să te uiți la singura lume câștigată de la profilul tau și echipa din care ai făcut parte ;) .
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Ce-am pierdut la organizat vostru , ca punctaj , luasem cu o zi înainte la organizatul nostru , 1 sat gata crescut vs 6 sate mici ... le...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Nu cred ca aveau acceptul lui uacer
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      De curiozitate , pe ce cont ? As fi zis Oblivion dar la câtă gargara face leul pe aici la adresa ta și la cât se ajuta cele 2 conturi...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Mah uacer , lumea știe că dacă inteligența te urmărește, tu ești mai rapid dar de ce ești așa de frustat pe o lume pe care ești la...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Cam mult îmi duci grija "domnule" R-e but de la pp-uri .
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Daca doar atat ai putut expune in scris din putul gandirii , asta e , ncsf , unde nu e , nu ai ce cere :confused:. Spor in continuare...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      Stai liniștit, am câștigat lumi cu si fără prezenta ta . Pe lumea asta , multe triburi au șanse la câștigarea lumii, probabil vom...
    • Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii libere L100 !.
      iar esti la pp-uri ?
  • Încărcare…
  • Încărcare…
Sus