Vndhl
Scor reacție
2

Ultima activitate Postări Despre

• Vndhl
      Vndhl a răspuns la subiectul Discutii L92 !.
      Sigur il gasesti pe 87 ... dar grabeste-te , mai e un pic si se inchide lumea . Intre timp poate il gasesti si pe colegu cu hartile ...
    • Vndhl
      Ce-mi place cand o dai cu alte vrajeli , doar doar lumea o fi chioara si nu te vede .....Legat de presupunerea ta , de ce sa doara ? Am...
    • Vndhl
      Poate pui toata poza data viitoare ;) In traducere ,ai recuperat un sat luat de colegul ,un barbar provenit prin stergerea colegului...
      • image_2023-02-11_015452515.png
    • Vndhl
      Multicontul nu e ca si cum ai juca si pe alte conturi ? .... du-te si macane in alta parte :) . Uite aici ce ziceai acum ceva timp ...
      • image_2023-02-11_004023189.png
    • Vndhl
      am inteles , esti batut in cap ... canti aceeasi placa ... am castigat doar pt ca am recrutat oameni care au ales sa vina la mai rau (...
    • Vndhl
      ce treaba are una cu alta ? ... persoane de genul sunt de ambele parti ... ati pierdut lumea ,ramane in istorie ca un trib " cu...
    • Vndhl
      tampitz3l ....stii ca exista o arhiva de harti ..ai uitat cum stateati la o luna jumate de la start si dupa alte 2 luni ati pierdut tot...
    • Vndhl
      Sincer, nici nu am băgat de seama cine conduce... știam de Camicazee și pe urma a ajuns și Noobster întemeietor .Că am fost mai mulți în...
    • Vndhl
      Cum ziceam ,stai prost cu interpretarea ...în acest caz , un simplu text ;)
    • Vndhl
      Ești informat prost în legătură cu Oblivion ... iar referitor la restul discuției, sunt cazuri în care oameni care se înjurau pe alte...
    • Vndhl
      Valentine's day a venit mai repede pe 92 ... In progress : @Watcher on the wall. + @Brook. Tom Hardy + toată familia Green ?
      • 20230209_203453.jpg
  • Încărcare…
  • Încărcare…
Sus