Discutii libere L57

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Cine face cheta cu mine sa-i dam resurse de taleri lu gore? Daca ne strangem destui scapam de isy ca ii innobileaza gagica pe toti
 

DeletedUser10188

Ce frustrari ma ? Eu am frustrari ? :))))))))
Voi nici macar nu aveti habar de voi si vorbiti de mine ?
n00bstere, tu nu ai o treaba cu jocul...esti pe langa total, doar gura e de tine. Atat. Cand o inveti cum se joaca atunci sa mai comentezi in stanga si in dreapta despre x si y.
Sickoss, in locul tau m-as apuca de rummy pe etalate :)) Toata lumea te stie de "realizat" :))
Hai ca dau iar atentie si chiar nu meritati niciunul dintre voi doi. Sunteti sub nivelul mediocru cu mult.


Asa este, dar pana una alta te bat de nu stii cum te cheama pe 55 :) Si pe orice lume vrei tu de acum inainte :)

Deci da, ai dreptate...nu stiu jocul, dar il stiu mai bine ca tine oricum.
 

DeletedUser48261

a doua postare (probabil şi ultima)
@Just-Elite: jocul se joacă pe hartă nu prin aluzii personale sau ce mai visezi tu despre mine sau etc, mă rog asta dacă poţi să îl joci pe hartă, dar, dacă eşti ceva gen tu - frustrat, faci aluzii pe extern.
Apăi fă-i în conitnuare, oricum nu mă interesează.
Baftă şi să fi iubit!

"Apăi" nici macar regionalism nu il pot numi. Pe harta ce sa joc cu tine ? Am dat cu voi de pamant pe ro52. Frustrare din partea mea nu are cum sa fie absolut deloc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Asa este, dar pana una alta te bat de nu stii cum te cheama pe 55 :) Si pe orice lume vrei tu de acum inainte :)

Deci da, ai dreptate...nu stiu jocul, dar il stiu mai bine ca tine oricum.

Pe cine bati tu ma ? :)))
In ce filme ?
Nu-mi vorbi de ro55, tribul din care faci parte, care il etalati, este rezultatul fricii voastre, al neputintei... Aia este NWOP.
Tu nu ai cum sa ma bati pe mine niciodata n00bster de camp =))
Doamne, Fereste-ne de oameni ca el !
 

DeletedUser10188

Neputinta te bate atunci. Tare asta, 100+ sate azi....asa slabi suntem!

Neputinta asta, ofof....ai reinventat dex-ul tu mai baiatule!
 

DeletedUser48261

Neputinta te bate atunci. Tare asta, 100+ sate azi....asa slabi suntem!

Neputinta asta, ofof....ai reinventat dex-ul tu mai baiatule!

Incerci sa pari interesant, cauti atentie, in cuvintele tale se revarsa multe...nu trebuie sa detaliez ce :)
Nu conteaza ce se intampla pe ro55 acum absolut deloc. Si voi si NWO ati facut istorie :))) Cele mai fricoase si cele mai parsive echipe de pe .ro din cate au existat.
Du-te si lasa-ne cu laudaroseniile tale si statisticile ca nu au nici o relevanta absolut deloc.

P.S. : DEX-ul e strain multora ! ;)
 

DeletedUser10188

Incerci sa pari interesant, cauti atentie, in cuvintele tale se revarsa multe...nu trebuie sa detaliez ce :)
Nu conteaza ce se intampla pe ro55 acum absolut deloc. Si voi si NWO ati facut istorie :))) Cele mai fricoase si cele mai parsive echipe de pe .ro din cate au existat.
Du-te si lasa-ne cu laudaroseniile tale si statisticile ca nu au nici o relevanta absolut deloc.

P.S. : DEX-ul e strain multora ! ;)

vezi cand apesi sterge contul pe L55, sa apesi si pe extern sa ne lasi cu idiotenile tale in pace :))
 

DeletedUser48261

vezi cand apesi sterge contul pe L55, sa apesi si pe extern sa ne lasi cu idiotenile tale in pace :))

Tu n-ai o treaba cu jocul, dar vorbesti de toate pe aici. Realizarile tale la nivel de echipa pe orice lume sunt minime. Tu ai cum sa te compari cu mine cu absolut nimic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48449

In afara de insulte legate de persoana nu aveti nimic altceva de zis? Ca pe harta vad ca nu existati:)
 

DeletedUser10188

Tu n-ai o treaba cu jocul, dar vorbesti de toate pe aici. Realizarile tale la nivel de echipa pe orice lume sunt minime. Tu ai cum sa te compari cu mine cu absolut nimic...

Puisor, realizarile mele la nivel de echipa pe lumile jucate sunt ca am dus oamenii la sfarsit, adica la inchiderea lumii. Spre deosebire de tine eu am jucat, joc si voi juca intotdeauna pentru echipa, tocmai de asta eu am jumate din satele tale, dar tribul meu are de 2 ori mai multe sate decat satele voastre. Tocmai de asta noi vom castiga, iar voi veti fi intotdeauna locul 2.
 

DeletedUser48449

94830_thumb
AladinIBZ
phone.png
astăzi la ora 16:55
Oooo pe onoarea ta ca mi le si trimiti?:)
TJV69 astăzi la ora 16:51
:) te pup! ti-l dau acum <3 succes la 40 de fulluri!
94830_thumb
AladinIBZ
phone.png
astăzi la ora 16:48
De o luna am astept organizatu thor pe mine si nimica, sper ca sa iau si aparatoru zilei cu ajutoru vostru:)

Singuru meu scop pe l57 e sa bat tot ce misca inamici invinsi si atacatorul zilei indica nui gluma cu mine:)
TJV69 astăzi la ora 16:45
trece timpul eu nu ma joc spre deosebire de altii!Sunt om serios!
94830_thumb
AladinIBZ
phone.png
astăzi la ora 16:40
Va invit sa va incercati norocu cu mine;)

Succes in a incerca, ne vedem pe harta xD
TJV69 astăzi la ora 16:39
si crede-ma ca nu ma panichez.
TJV69 astăzi la ora 16:39
stiu:)
94830_thumb
AladinIBZ
phone.png
astăzi la ora 16:39
Primi care mau luat asa tare nu mai exita ca trib.
TJV69 astăzi la ora 16:39
pentru costinio e prea tarziu:) Stai linistit ca stiu ce vorbiti:)
TJV69 astăzi la ora 16:37
ai 1 ora sa decizi:) soarta ta pe acest k45:)daca joci sau nu alaturi de noi!


unu din multele mesaje amuzante primite :)
 

DeletedUser48449


award10.png

Agresorul zilei

Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Realizat: în 29.05.2017
Scorul tău: 15.469
Locul 2: 11.555
Realizat: în 28.05.2017
Scorul tău: 11.343
Locul 2: 11.103
Realizat: în 27.05.2017
Scorul tău: 12.129
Locul 2: 9.758

Tot timpu o predominat :D
 
Sus