Discutii libere L60 !

DeletedUser47018

Iar legat de speciala, nu a jucat nimeni de la noi. Daca jucam, intram echipa completa sau macar 3/4.
Voi stiti doar sa comentati inutil la nesfarsit si sa dezvoltati niste subiecte pe care nici voi nu le credeti. Dar postati doar de dragul de a posta ceva si de a incerca sa atingi cumva. Tu ai limitele tale...stiam de mult asta. Iti repeti niste cuvinte in enorm de multe postari. Esti setat pe repeat.
 

DeletedUser13059

Ala nu a fost niciun backstab. Am dat afara o jucatoare care umbla numai dupa perdele si echipa ei care incerca sa isi puna un plan in aplicare sa il scoate pe Giga Tractoristu. Pai cum asa ? Eu dau backstab la ditamai jucatorii ? Astea sunt scuzele lor de toata jena...

si nu ii acelasi lucru ? acei jucatori au castigat razboiul contra loko iar dupa au patit exact acelasi lucru :D in fine ... stiam ca esti limitat , chiar nu avea rost sa oferi explicatia asta penibila :D


iar pe sp 13 ai zis ca intrati sa va aparati tilu , daca vrei iti arat postarea , si cand ati fost scosi in primele ore dupa expirarea protectiei ai zis ca nu ati jucat dar culmea : conturi premium activate pe 1 luna , asistent , pe forumu intern mesaje in care ziceai ca singuri nu aveti sanse , etc iar al final "nu domnle ca noi nici nu am jucat" pai cand naiba ati jucat ? si din omul fara timp cu probleme in rl ai devenit unu din cei mai activi pe 60 :))
 

DeletedUser33394

Ala nu a fost niciun backstab. Am dat afara o jucatoare care umbla numai dupa perdele si echipa ei care incerca sa isi puna un plan in aplicare sa il scoate pe Giga Tractoristu. Pai cum asa ? Eu dau backstab la ditamai jucatorii ? Astea sunt scuzele lor de toata jena...


aoleoo bre, dar mult si degeaba mai vorbesti.
 

DeletedUser13059

Iar legat de speciala, nu a jucat nimeni de la noi. Daca jucam, intram echipa completa sau macar 3/4.
Voi stiti doar sa comentati inutil la nesfarsit si sa dezvoltati niste subiecte pe care nici voi nu le credeti. Dar postati doar de dragul de a posta ceva si de a incerca sa atingi cumva. Tu ai limitele tale...stiam de mult asta. Iti repeti niste cuvinte in enorm de multe postari. Esti setat pe repeat.


hai ca trebuie sa iti arat ce ai scris tu cu manuta ta :D

szjgymMqTJO0o-LQeImmuw.png



IAR PE SP 13 ... blabla sa va aparati titlu da ? ca o sa inceapa hegemonia voastra ...


YnsuEk7vRpq5VyBCj_jgDw.png


angela erai tu ca nah din cate am inteles iti place sa joci cu numele de femeie din nu stiu ce cauza

iar dupa ce ati vazut ca sunteti inconjurati au inceput mesajele de genu :


Giga Tractoristu a spus:
Ma desteptilor, stiti prea bine ca nu am jucat aici aproximativ nici unul dintre noi..nu mai faceti praf pe extern

nu stiu ce subiect ar fi asta de dezbatut pe aici dar sigur voi nu aveti o treaba cu logica si gandirea normala vis-a-vis de orice fel de problema legata de jocul asta
toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc
pe speciala am intrat sa loghez conturile, am stat 1-2 zile cred, mai mult nu...nu pot si nici nu puteam sa joc
de aici si pana la ceea ce incercati sa dezvoltati despre noi e cale lunga
mi-e rusine, pe cuvant daca va mint, ca va bag in seama pe multi dintre voi
ma suna lumea si imi spune ce aberatii scoate pe aici fiecare in parte
eu voce nu am fost niciodata cu Stefan...nu stiu de unde ati scos asta
planuri pt sp13 nu au fost nimic inca de la inceput pentru ca nimeni nu a vrut sa joace asa cum am spus mai sus
daca vreti sa gasiti chichite sau sa gasiti subiecte de discutat scoateti si despre voi cate ceva...cred ca s-ar scrie romane intregi
pe mine, de bine de rau, toata lumea ma stie de om corect si loial...putin ma intereseaza ceea ce posteaza chitibusii astia care si-au dat bacalaureatul pe joc
v-am mai spus eu in repetate randuri ca multi ce posteaza pe aici n-au facturi, n-au familii, n-au realizari personale in viata de zi cu zi...traiesc doar intr-o lume virtuala si atat :)
va salut
ma intorc la ale mele
bafta cu castigarea sp13, vad ca va dati interesul grav :))

Hannibal. a spus:
planuri pt sp13 nu au fost nimic inca de la inceput pentru ca nimeni nu a vrut sa joace asa cum am spus mai sus

Hannibal. a spus:
toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc


ce sa zic ... cred ca te-ai pierdut in minciunele pe acolo nu ai timp , te suna lumea , adio hegemonie :)) L60 RUPEM TOT < stau non stop ... of of , ai noroc ca ii papaya si green aliat cu tine ca vedeai si aici hegemonie domnule pinocchio
 

DeletedUser47249

Da elito ai lasat contu bla bla ,eu inca sunt pe harta acolo si o duc bine :)
 

DeletedUser47018

Unde vezi tu ca scrie ca noi am adunat echipa si ca o sa jucam acea speciala ?
Cum sa castige razboiul cu Loko echipa voastra cand voua va era frica sa atacati :)))
Cine a avut initiativa si a atacat mereu ? Grupul vostru sau al nostru ? Pai toata lumea stie cum a stat treaba.
Si da, problemele de zi cu zi sunt mult mai important de rezolvat decat sa stau sa ma joc. Tu nu sti ce este aia viata normala :)
Am abandonat toate conturile pe toate lumile, nu numai aici. Puteti verifica la triburile unde inca activez pe ro58 sa vedeti cate zile de siter am avut...peste 50.
Nu-mi spune ca mint, ca nu mint niciodata eu. Sau sa dezinformez ca voi. Voi nu stiti altceva decat sa puneti totul intr-o alta lumina, sa aratati lumii o alta imagine a mea sau a celor cu care va ciondaniti pe aici ca sa picati intr-un picior. V-a invatat lumea tertipurile. Nu inteleg totusi cum de poate sa plece urechea atata lume la ceea ce indrugati mereu si mereu aceeasi placa.
P.S. : Cand ai sa ai si tu familie, facturi, intretineri, activitate de zi cu zi personala si cu cei apropiati, cand o sa ai un venit pe masura incat sa ajungi sa vorbesti astfel despre viata mea personala, atunci sa deschizi gura despre asa ceva. Pana atunci stai in lumea ta virtuala si sufera in continuare ca atata poti sa etalezi ca si calitati.

Bafta ca am treaba...
 

DeletedUser47559

Mai barbar cu nick ce esti,tu ai curaj sa postezi pe extren ma?
Te-am casapit pe unde te-am prins,pe speciala 9 la fel marele trib condus de tine scos in cateva zile ca esti si mare conducator si jucator,nu iti mai da filme pe aici ca esti un nimic,0,nul ca sa iti zic pe mai multe intelesuri.
Pe speciala ti-am dat cu harta in cap dupa cateva zile,unde ai zis ca iti aperi titlul,tu nu amintesti niciodata de lumile unde ti-ai luat.o:)))
ii ziceai lu rockefeller inainte sa inceapa ca rupi tot,pai ba nesimtitule tu poti vorbi vreodata de noi astia care ti-am rupt capu peste tot?atat de nerusinat sa fii,backstabber ce esti,pai tu te dezvolti odata cu un barbar,de abia ti pasul cu el si tu vi aici pe extren sa vorbesti de unul si de altul?
ai dat si tu backstab la sorin si cristina,mare chestie ce ai facut,pe sp12 te rugai de mine sa iti conduc tribul ca erai praf:)))
Tu nu o sa ajungi niciodata macar la 1% din nivelul nostru,pt ca esti prea inapt,mincinos,prefacut,si nu mai zic ca pe speciala 7 noroc cu mine si cu cilnic squad ca te-am salvat sa nu te innobileze marginea

Niciun jucator nu e invincibil,se mai intampla,unnamed a avut zona grea,a intrat la bataie in gura lupului,nici tribul nu l-a ajutat,in fine
Pana si marile legende din dt au fost facuti praf in start si s-a lasat cu inceput nou din partea lor,si mna goloie si mai multi innobilati pe speciala 11,deci i se poate intampla oricui
Green par ar fi mai bine pregatiti,insa sa fie atenti la suit,un trib cu un intemeietor care a dat backstab in mai multe randuri. o

Per total lumea 60 o lume interesanta,si prin asta vreau sa ii salut pe multi din fostii mei colegi care joaca,o lume unde prima sansa o are dt-ul asta pt ca nu e niciun trib mai de doamne ajuta cu ei pe continent,au o alianta stabila cu dk-ul, si pentru ca mai toate triburile ii neglijeaza,green si gentle se bat intre ele,cativa din mnk.s doar baga pp-uri aiurea sa fie in top in primele zile si sa faca gura mare pe extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

Pai daca muncesc nu e normal? Din cate stiu nu am bani fara numar sa stau numai pe joc ca altii :)
 

DeletedUser47018

Ahahahhahah
Ai venit cu aceleasi texte ? :)))
Inca o data iti repet si tie gura de baba ca sa nu mai ne ciondanim pe oriunde. Pe SP7 am jucat cu cLeaR. Nu am condus niciun trib acolo. Tu si cu subnutrita de anemona ati gasit niste chestii sa aruncati la lume ca sa va faceti cu niste sate. Auzi eu sa fiu sifon pentru tribul lui maul :))) Am trait sa o aud si pe asta....iar pe SP9 nici nu am jucat pe contul ce ati spus voi. Tu nu m-ai batut pe mine niciodata in lupta directa, trib vs trib, sau jucator vs jucator si nici nu ai sa o faci vreodata. Expui o problema ca ma innobila marginea :))) Pai erau tot conturi controlate de voi, bineinteles, jocuri de culise de ochii lumii...am avut cateva atacuri pe un sat unde nu aveam cum sa il apar, intr-un joc de echipa cum se joaca ? Tu vs 3 triburi ? Sau trib vs trib ?
Nu mai incerca sa bagi strambe pe aici cu backstaburi si nu mai stiu eu ce ca nu am facut niciodata asta. Ceea ce am facut a fost normal si nu am luat eu hotararea singur. Am discutat mult si bine sa o facem pentru ca erau pareri pro/contra daca sa ii concediem sau nu. YDN era in concediu, Stefan in concediu, mouse avea si el treaba, Auras la fel...pai cum vrei sa jucam pe speciala daca nu putem sa ne ajungem cu timpul din cauza programului incarcat. Bineinteles ca no-liferi ca voi mereu o sa aiba ceva de spus contra noastra si cauta ei diferite scenarii. Tu esti jucator bun, dar ai anturajul care nu ti-e favorabil deloc.
 

DeletedUser47249

Elito ca sa termin cu tine si subiectul 55 am vrut sa te lasam ultimul la inobilat si sa te demolam pana atunci dar ti ai luat jucariile si ai plecat cum faci mereu.
 

DeletedUser47559

Auzi la el hahahha:)))
Pe sp9 jucai pe contul keemo,conduceai si tribul ce ti l-am calcat in picioare si pe tine la fel:D
Da,te innobila marginea pe sp7,si erai si spion,public te-a bagat la interne si pe buna dreptate:))))
Imi place cum iti aperi titlurile,nu mai gasi scuze aiurea,niciodata nu o sa castigi o speciala unde jucam noi,si ai avut incercari esuate pe sp9 si 13,astea de care stiu eu sigur,poate or mai fi si altele dar nu am habar
 

DeletedUser47559

Baaa,taci ma ca tu habar nu ai ce a fost acolo,cand esti barbar cu nick ce poti tu sa faci?
si pe sp7 bagat la interne,si pe 9 ai intrat pe contu lu mercenary,si numele l-ai shcimbat in keemo ,lasa vrajeala de lepra ce esti,stiu adevraul doare cand esti calcat in picioare peste tot
Hai du-te sa iti aperi titlu pe speciala 13,ai aceleasi sanse ca la inceput:D
 

DeletedUser13059

cand toata lumea spune despre tine ca esti cum esti inseamna ca asa este , degeaba incerci sa te lingusesti acuma pe langa green sau nush cine , pe 42 unde ai fost dusman ai ai vorbit numa de rau iar acuma dai cu limbuta , asta ce inseamna ? :D just elite cel care zicea ca ii superior la orice jucator de pe .ro , nu asa ziceai pe 50 sau unde ti-ai luat-o in freza .. ii greu sa tin ritmul cu lumile pierdute de tine unde ai fost mereu cu tam tam si joaca 0
 

DeletedUser47018

Pai vedeti cand sunteti informati gresit unde se ajunge ? Sa dati din gura degeaba :))
Mai sapati si mai aflati cine si unde juca pe cont pe ro42. Nu mai bagati voi green la inaintare sau sa bagati strambe ca sunteti patetici cu tot ce veniti pe aici. Nu trebuie sa ma justific eu in fata voastra cu nimic de acum incolo. M-am lamurit cu voi ce "grade" si ce turma eco sunteti.
 

DeletedUser47776

Ahahahhahah
YDN era in concediu, Stefan in concediu, mouse avea si el treaba, Auras la fel...pai cum vrei sa jucam pe speciala daca nu putem sa ne ajungem cu timpul din cauza programului incarcat. Bineinteles ca no-liferi ca voi mereu o sa aiba ceva de spus contra noastra si cauta ei diferite scenarii. Tu esti jucator bun, dar ai anturajul care nu ti-e favorabil deloc.

:))) pacat ca nu a intrat YDN vai de crucea voastra sa intrati voi astia "bunii" vs noi, pai va dam cu harta in cap de nu mai stiti de voi, auzi la el sa-si apere titlu :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47018

Intram pe speciala...va anuntam cu siguranta vbn. Va scoatem jocul din cap si pe urma sa te mai aud pe aici ce mai comentezi. Anunta pe Cristina, anunta pe petre, anunta pe toata brigada eco :)))
 

DeletedUser47559

Pai ne-ati anuntat ma ca intrati pe speciala 13 sa va aparati titlul,no noi am intrat :))))))
Ce sa scoti tu din cap ,ca te-am casapit peste tot,pe ce lume ai vrut tu si am vrut si eu:D
Nu uita,ma repet ca sa stie tot serveru cat de noob esti,echivilanetul unui barbar,cum sa te innobileze ma marginea ?:))))si tu mai ai vrutaj sa vorbesti,nu te poti compara niciodata cu noi ma,la niciun capitol,pe sp13 ti-ai bagat si supportii si tot,ziceai ca vom avea viata grea cu voi pe continent:))
pai ce viata grea sa am eu cu tine,ce sa fac eu cu tine pe speciale,pai tu esti jucator sa joci impotriva mea sau sa te compari cu mine,tu cand scoti caii eu am 3-4 sate,pe lume fara moral ce puteai sa imi faci tu mie,aveam punctaj cat tot tribu tau
du-te in trecut pe l50 ca acolo erai mai presus decat orice player de pe ro,barbar cu nick ce esti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47018

O sa vezi cum iti inchidem gura :) Si tie si potarnichilor din echipa voastra...
 

DeletedUser46530

fugi ma d-aici micuto, plateste niste facturi in avans, eventual spune-i sotului tau sa foloseasca prezervativ data viitoare ca nu cumva sa fii prea ocupat cu sarcina cand se deschide speciala urmatoare

uite ceva din batrani : vorba multa, saracia omului
 

DeletedUser13059

da nu baga nimeni greenu la inaintare bre ca am jucat acolo si am inchis lumea impreuna cu green si contul just elite era foarte mare spartan pe acolo din ce tin minte , acuma nu stiu cine cum era ca voi sunteti ca brotaceii , jucati 30 pe un cont si mereu dati vina unu pe altu cu ce rahaturi a facut :D ideea ii ca peste tot ai dat din trompeta dar de realizat nimic , 0 ... acuma astept sa vad cand o sa bateti echipa lui never pe speciala :D
 
Sus