Discutii libere L60 !

DeletedUser41053

Mare jucator din gentle locul 1 pe L53 ... arma secreta a pokemonilor

https://ro60.triburile.ro/public_report/4ba249ab71aafd01289905fcee4520e8

Alt jucator care se dadeau rotund cine e el.
fc705e00-92e8-4ba3-aace-85b0fbf2aece.png


Si piesa de rezistenta

oct 11 08:00
green.png
alex02dsa a înnobilat Rooster din manu2010 (Gentl.)

Sa stiti ca nu e tarziu sa dati inceput nou in Nord.
 

DeletedUser47018

Baietii din Suits, care in mare parte sunt aceeasi baieti care au castigat L52(a se vedea profilul si istoricul lui Just-Elite si au pierdut L55(in fata tribului condus de mine). Aceleasi magarii ca mai sus le-au facut. Oameni cu pp-uri, au spart la inceput, au avut conturi suport, marsavii peste marsavii, dar in final caracterul lor s-a aratat si au pierdut harta.

De asemenea, pe aceasta harta a intrat la un moment dat un trib FAME: pierzatori pe L47(haha, tot in fata tribului condus de mine, hah "I'm a badass") care au decis sa intre aici sa arate ce pot. O parte ii regasiti prin green, alta prin suits si o parte in mnk.


Nimic mai neadevarat. Spune lumii cum se face amor cu dusmanul :)) Cum ati facut voi fuziunea cu NWO pe ro55 si de ce ? Eu nu am pierdut nimic in fata voastra. Ati evitat sa ma atacati de frica. +80-100 conturi active, super jucatori au evitat sa ma atace pana am cedat satele unui prieten de-al lui YDN.
Legat de pp-uri...vorbeste cu rakanishu sa iti faca tie o lume separata unde sa iti faci setarile cum vrei tu si cand vrei tu. Daca ai, bagi. Daca nu ai, faci amor cu dusmanul. Referitor la conturi suport si marsavii ? :)))))) Are rost sa deschidem subiectul cand numele tribului era Pigs iar pe tine te cheama ca si nume de joc "n00bst3er ? :))) Nici dupa ce a dizolvat 13 tribul nu ati avut solutie sa ne impingeti granita...ati apelat la amorul cu dusmanul :))
13...mare boier si caracter. Mare prieten. Daca nu ii dai din gratarul care il mananci iti da in cap.
Ce treaba ai tu cu FAME ? Baietii chiar joaca bine, si chiar daca nu ma inteleg nici cu ei pot spune ca au 3-4-5 clase peste tine si umilul vostru trib "Gentle" care se pare ca este un antonim...
Iti dezimformezi tribul, iti minti tribul, faci "marsavii si umbli cu suporti", dai din gura pe la orice colt de strada despre X si Y despre ce fac, ce nu fac si cum fac, dar culmea, nu exista termeni de comparatie pentru tine, pentru felul in care esti tu si cei ce te inconjoara.
Am gasit ceva care il reprezinta pe petre. Scriu cu litera mica ca nu stiu daca are numele corect sau daca i l-ai dat tu cand l-ai cumparat sau nu stiu...Este un link cu niste sinonime care nu stiu pe care sa il folosesc sa nu ma baneze un moderator de extern.

http://dex.dictoo.eu/index.php?cheie=sclav,&

Cred ca i se potriveste asta lui petre si la inca 2-3 care stim noi ce fac zi de zi :) Lumina zilei le este straina.

Captivitate

Captivitate, substantiv feminin
Sinonime: claustrare, detenție, detențiune, incarcerație,internare, încarcerare, întemnițare, pradă, prizonierat,prizonierie, robiciune, robie, robime, robire, robitură, sclavaj,sclavie, sclavism, sechestrare, sechestrație, servitute, șerbie,(învechit și popular) prinsoare.

Nu te sinchisi sa raspunzi. N-ai ce sa spui...o sa revii cu aceleasi dezinformari postare dupa postare.

P.S. : petre = substantiv feminin :)))))))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

hanibale la plimbare aceeasi propaganda ca si pe 55 elito care esti tu :)

iar bajetii din green rup depozitul in doua
 

DeletedUser47018

Pur si simplu va dau cartile pe fata mereu si mereu. N-am nici o treaba cu "propaganda". Despre ceea ce spui tu, este in curtea Gentle care lanseaza zi de zi circulare cum sa motiveze mai bine jucatorii care au moralul la pamant. Bineinteles ca unul ca tine, ca n00bst3r sau 13 nu pot simti nimic niciodata. Voi sunteti straini de multe lucruri care va inconjoara...
 

DeletedUser47249

Pur si simplu va dau cartile pe fata mereu si mereu. N-am nici o treaba cu "propaganda". Despre ceea ce spui tu, este in curtea Gentle care lanseaza zi de zi circulare cum sa motiveze mai bine jucatorii care au moralul la pamant. Bineinteles ca unul ca tine, ca n00bst3r sau 13 nu pot simti nimic niciodata. Voi sunteti straini de multe lucruri care va inconjoara...
Normal ca nu am ce sa simt elito sunt impacat cu gandul ca am facut bine:). Pe 55 am facut ce am vrut ,aici pare mai interesanta treaba :)
 

DeletedUser47018

Pe ro55 ati facut amor cum stiti voi mai bine :))
Si pe ro60 ce faceti ? Faceti amor cu oricine...asa tarife aveti incat sa isi permita oricine ?
Ce naiba, doar sunteti niste mari jucatori, conducatori...aveam pretentii mari de la voi.
De ce oare nu face nimeni diplomatii cu voi acum ? Ca NU oferiti stabilitate diplomatica si incredere deloc...
 

DeletedUser47249

Pe ro55 ati facut amor cum stiti voi mai bine :))
Si pe ro60 ce faceti ? Faceti amor cu oricine...asa tarife aveti incat sa isi permita oricine ?
Ce naiba, doar sunteti niste mari jucatori, conducatori...aveam pretentii mari de la voi.
De ce oare nu face nimeni diplomatii cu voi acum ? Ca NU oferiti stabilitate diplomatica si incredere deloc...


:))) pe 55 a fost simplu boss alianta cu nwo sau hnr si quit la pna si s-a ales cel mai bine din cate s-a vazut.Pe 60 e super momentan.

Da nu vreau sa vorbesc prea mult legat de treburile conducerii pentru ca nu ma ocup cu asa ceva :)
 

DeletedUser47249

Imi spui si mie te rog cine este acest Just Elite si de unde il cunosti ca sa vorbesti de el la persoana a 3a?

Nu e evident ca ii place sa vorbeasca despre el la persoana a III a? Sufera prea mult de el, hanibale da nu mai ai acces la contu elite pe extern?:)))
 

DeletedUser47018

Ce alianta cu NWO ? :)))
Ce pna cu HNR si Quit cand v-au refuzat total ?
V-ati dus la NWO fiind singura voastra solutie de a continua lumea. Repet, sa faceti amor cu dusmanul.
Sunteti ca niste adolescenti voi care vin din provincie in Centrul Vechi si vad pentru prima data o fata in vitrina 3/4 goala :))))
 

DeletedUser47018

Nu stiu ce a fost in capul lui Diusi si celorlalti de acolo sa va accepte. Le place inseamna cum faceti amor :))))
 

DeletedUser48237

Nu era un atac la persoana lui, intrebam ca nu stiam...multumesc pentru ca m-ai lamurit.
Ma retrag, spor!
 

DeletedUser13059

Mare jucator din gentle locul 1 pe L53 ... arma secreta a pokemonilor

https://ro60.triburile.ro/public_report/4ba249ab71aafd01289905fcee4520e8

Alt jucator care se dadeau rotund cine e el.
fc705e00-92e8-4ba3-aace-85b0fbf2aece.png


Si piesa de rezistenta

oct 11 08:00
green.png
alex02dsa a înnobilat Rooster din manu2010 (Gentl.)

Sa stiti ca nu e tarziu sa dati inceput nou in Nord.


Unnamed.

Puncte: 122
Loc: 6154
Inamici învinşi: 761 (350.)
Trib:


:D:D:D:D:D:D

Pur si simplu va dau cartile pe fata mereu si mereu. N-am nici o treaba cu "propaganda". Despre ceea ce spui tu, este in curtea Gentle care lanseaza zi de zi circulare cum sa motiveze mai bine jucatorii care au moralul la pamant. Bineinteles ca unul ca tine, ca n00bst3r sau 13 nu pot simti nimic niciodata. Voi sunteti straini de multe lucruri care va inconjoara...


acum 1-2 saptamni erai pe forumulul specialei unde te plangeai ca nu joci ca nu ai timp , ca te suna oamenii sa te intrebe ce si cum , iar dupa ce ai dat back pe sp12 exact ca si gentle ai zis ca intrati pe sp13 sa va aparati titlu si cand in prima zi dupa protectie ati fost scosi toti ai zisi ca nu ai ai avut timp si deastea iar acuma aici esti mare si tare :)) problema ii ca dintre tine si gentle nu este diferenta de caracter si este penibil sa vina un backstaber sa ii faca cu cacao pe alti backstaberi , pana la urma sunteti o familie acolo , de ce acuma va aruncati cu acid un ochii ca sa pareti mai interesanti ?

si chiar te rog sa ma scutesti de vre-un raspuns inteligent , nu ii nevoie .... orice raspuns adus o sa iti aduc printruri in care ziceai cum intri la revansa , si dupa cum ai zis ca nu ai jucat defapt ... in fine , doar ma amuza cum backstaberul suprem face tam tam contra celor din neamu lui .. of of
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

Ce alianta cu NWO ? :)))
Ce pna cu HNR si Quit cand v-au refuzat total ?
V-ati dus la NWO fiind singura voastra solutie de a continua lumea. Repet, sa faceti amor cu dusmanul.
Sunteti ca niste adolescenti voi care vin din provincie in Centrul Vechi si vad pentru prima data o fata in vitrina 3/4 goala :))))

:))) ba eu unu nu stiu cum arata orasul lui nea Bucur,
legat de 55 treci nene mai departe, dar nu poti .
 

DeletedUser47018

Unnamed.

Puncte: 122
Loc: 6154
Inamici învinşi: 761 (350.)
Trib:


:D:D:D:D:D:D




acum 1-2 saptamni erai pe forumulul specialei unde te plangeai ca nu joci ca nu ai timp , ca te suna oamenii sa te intrebe ce si cum , iar dupa ce ai dat back pe sp12 exact ca si gentle ai zis ca intrati pe sp13 sa va aparati titlu si cand in prima zi dupa protectie ati fost scosi toti ai zisi ca nu ai ai avut timp si deastea iar acuma aici esti mare si tare :)) problema ii ca dintre tine si gentle nu este diferenta de caracter si este penibil sa vina un backstaber sa ii faca cu cacao pe alti backstaberi , pana la urma sunteti o familie acolo , de ce acuma va aruncati cu acid un ochii ca sa pareti mai interesanti ?

si chiar te rog sa ma scutesti de vre-un raspuns inteligent , nu ii nevoie .... orice raspuns adus o sa iti aduc printruri in care ziceai cum intri la revansa , si dupa cum ai zis ca nu ai jucat defapt ... in fine , doar ma amuza cum backstaberul suprem face tam tam contra celor din neamu lui .. of of

Ala nu a fost niciun backstab. Am dat afara o jucatoare care umbla numai dupa perdele si echipa ei care incerca sa isi puna un plan in aplicare sa il scoate pe Giga Tractoristu. Pai cum asa ? Eu dau backstab la ditamai jucatorii ? Astea sunt scuzele lor de toata jena...
 
Sus