Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
Cateva statistici proaspete ale razboiului cine pune? :)


Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT:, DT!, DT?, DT., ONE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 53
Diferență: 33

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 461,954
Tabăra 2: 307,191
Diferență: 154,763

chart
 

DeletedUser48551

Cred ca statisticile o sa fie mai elocvente mai tarziu :)

Da, clar, la cate sate s-au luat este egal cu zero, voiam sa stiu daca sunt diferente mari, gen 200 la 10.
Din ce vad eu daca nu o sa fie tradatori razboiul o sa dureze ...
Cine tine pariurile? :))
 

DeletedUser29124

Da, clar, la cate sate s-au luat este egal cu zero, voiam sa stiu daca sunt diferente mari, gen 200 la 10.
Din ce vad eu daca nu o sa fie tradatori razboiul o sa dureze ...
Cine tine pariurile? :))

Tu crezi ca toate triburile sunt atat de slabe ca tribul de noobi Gantle, care daca nu dau backstab o iau de le zboara penele? :)
Cat despre tradatori...parerea mea e ca niciunul dintre cei ce o sa tradeze (daca o sa tradeze ) nu o sa fie intre cei 40 care o sa castige aceasta lumea ..indiferent cum se numeste tribul celor 40.
 

DeletedUser48261

Tu crezi ca toate triburile sunt atat de slabe ca tribul de noobi Gantle, care daca nu dau backstab o iau de le zboara penele? :)
Cat despre tradatori...parerea mea e ca niciunul dintre cei ce o sa tradeze (daca o sa tradeze ) nu o sa fie intre cei 40 care o sa castige aceasta lumea ..indiferent cum se numeste tribul celor 40.

Imi pare rau ca trebuie sa postez dar nu pot sa va las asa sa creada lumea tot ce aruncati voi pe aici in stanga si in dreapta. Nimeni, absolut niciun trib, niciun jucator din conducerea vreunui trib nu o sa poata tine o relatie buna cu cineva din conducerea voastra. De ce ? Pentru ca sunteti imposibili, meschini si mai ales mult prea slabi pentru ceea ce etalati aici multi din echipa Green. Tribul vostru este unul de backstabberi. Tribul vostru are o conducere mincinoasa si mult prea parsiva. Explic in cativa pasi exact ce ati facut voi aici pe ro60 ca sa inteleaga toata lumea cu cine are de a face :

1. Am devenit aliat cu voi contra Gentle. Puteam sa ne aliem cu Gentle si sa va scoatem pe voi dar am ales Green din cauza relatiei mele cu kamp, zeus, sorin, patrykana si inca cativa jucatori de acolo cu care am jucat lumi anterioare.
2. Green fara Suits nu batea niciodata Gentle !
3. Au avut loc recrutari de o parte si de alta, ma refer aici la Green si Suits. Aproape orice jucator care era recrutat in partea de nord a K54, unde Green nu avea deloc vreo activitate in afara de farmat, era subiect de cearta, discutii inutile, certuri.
4. S-au pus in discutii ca Suits in scurta vreme sa intrerupa alianta cu NWO. Au fost discutii multiple cu mai multi jucatori de acolo ca sa faca trecerea la noi, mai ales ca noi aveam foarte multi jucatori printre ei si riscam sa ii pierdem. Repet, Green nu avea niciun contact pe harta cu NWO major, doar asa razlet. Ati recrutat din NWO inaintea noastra, nu am spus nimic. Ati motivat asta scurt pe doi ca "de ce sa va rupeti trupele pe el ?" Este vorba de $h00t3r aici. A fost simplu, v-a fost frica sa il atacati, l-ati recrutat.
5. Am oferit sate la schimb ca sa urcati spre K54 asa cum doreati. Ati refuzat cu vehementa asta pentru ca erau cateva sate sub 3k, ca voi vreti sate mari, crescute.
6. Am oferit ca aliat intotdeauna incredere. Ceea ce spuneti voi ca am facut cu NWO nu are pic de noima. Eu discutam si cu cei din conducerea lor si cu jucatorii lor si stiau toti de peste 1 saptamana ca alianta o sa pice cu ei si ca o sa faca trecerea mai multi jucatori la noi. Repet, nu a fost niciun backstabb asa cum este in mintea voastra meschina ideea, doar ca sa scoateti ceva in neregula la altii ca lumea sa isi ia ochii de la ce faceti voi sau ce ati facut voi.
7. Ne-ati anuntat prin marele Sorin08 ca o sa rupeti alianta cu noi din acele motive enumerate de el, toate care nu aveau nici o acoperire. Toata conducerea voastra era indisponibila de mai bine de 7-8 zile. Ati evitat discutii cu mine sau cu ceilalti din conducerea noastra in tot acest timp iar eu am mers la fel pe incredere cu voi desi toata lumea imi spunea contrariul. Asa sunt eu...ma complac cu situatia pana la proba contrarie. Dar nu credeam vreodata ca jucatori care se bat cu pumnul in piept pentru anumite idei si principii de joc sa faca asa ceva mai ales dupa ce am avut numai relatii bune mereu si mereu. Deci...totul planificat cu mai bine de 10 zile inainte, pregatit, gura bogata "alex02dsa" si-a pregatit atacul si nobilii, pp-urile nelimitate ale unora au intregit totul. Iar cand ati atacat noi aveam trupele pe zona DK, zona zig + winter. S-au pierdut foarte multe sate unde trupele erau in retragere. Asta pentru ca ati atacat inainte de cele 24 ore, ceea ce rezulta din mesajul vostru.

Toate una peste alta v-au atras simpatii doar in randul vostru si atat. Nu aveti cum sa bateti DK+DT sau Mnk.s. Si pe nici o alta lume nu o sa puteti castiga pentru simplul fapt ca nu mai aveti nici o credibilitate. Aveti jucatori care ar trebui sa fie un exemplu zic eu fiind si admini si oameni cu capul pe umeri, sau cel putin asa credeam, gen : maram, sorin08, kamp, evo, alex, petre si altii. Dar toti v-ati manjit cu maro pe la gura si v-ati facut de ras in ultimul hal pentru niste sate in plus.

P.S. : Stiu ca o sa se gaseasca o jignire si pe aici in ceea ce am postat, gen "potarniche" care este catalogat cuvant obscen fara a deschide un pic DEX-ul sa citim ce inseamna, ce reprezinta, la ce s-a facut referire in propozitia in care a fost folosit acest cuvant.

Succes DT+DK !
 

DeletedUser41586

Florin..ai plecat cu 1,600 lei aproximativ din echipa...raspunde lui flo si nutz la telefoane!!
 

DeletedUser48261

Florin..ai plecat cu 1,600 lei aproximativ din echipa...raspunde lui flo si nutz la telefoane!!

Tu ?!
Rar mi-a fost dat sa vad asa oameni ca tine. Si nu exagerez cu nimic aici.
Eu cred ca la fel ca toti ceilalti ar trebui sa te informezi mult mai bine inainte de a scoate porumbei pe gura.
 

DeletedUser41586

Tu ?!
Rar mi-a fost dat sa vad asa oameni ca tine. Si nu exagerez cu nimic aici.
Eu cred ca la fel ca toti ceilalti ar trebui sa te informezi mult mai bine inainte de a scoate porumbei pe gura.

L-ai sunat pe nutz si i-ai spus ca ii trimiti banii inapoi..asteapta omul dupa tine..

Lui nutz ca nutz dar lui pitzi ai sa-i dai mai mult de 6 milioane!
 

DeletedUser48261

L-ai sunat pe nutz si i-ai spus ca ii trimiti banii inapoi..asteapta omul dupa tine..

Lui nutz ca nutz dar lui pitzi ai sa-i dai mai mult de 6 milioane!

Nu am sunat pe nimeni pentru nimic. Nu trebuie sa sun pe nimeni. Nutz este prietenul meu bun, nu stiu ce treaba ai tu sa te bagi in seama cu noi si sa dai din gura aiurea pe aici.
Iar cu pitzi la fel, imi este prieten bun si nu am nimic de impartit cu el referitor la ce expui pe aici,
Tu iar vorbesti aiurea in tramvai dar nu ai nici 0,01% acoperire.
 

DeletedUser41586

Nu stiu daca pot pune printuri...sau imi iau ban ca ti-as fi dat raspunsul..
si tu iti pacalesti prietenii tai buni? deci tu afirmi ca nu ai furat nimic de la ei nu?:))
 

DeletedUser46527

@Just-Elite de ce te plangi pe acest forum? a fost o alianta s-a incheiat ai pierdut un razboi acum fugi pe l61 la Gentlemani si plangeti acolo impreuna ca ati fost scosi de la l60 .
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
@Just-Elite Nu cred ca o sa stea nimeni sa-ti raspunda la mesajele tale kilometrice la ce s-a intamplat acum multe saptamani, cel putin eu asa sper.
O sa-ti zic doar atat: n-a fost nimic pregatit, noi voiam sa dam pe NWO, dar voi ati recrutat aproape tot tribul ca fiind "garda veche". Evident ca tot atacul si toti nobilii pe care ii aveam deja i-am directionat pe voi. Si mai mult decat atat, cu cateva exceptii, toti ati fost slabi si v-am disparut aproape ca pe Gentle.

Iar daca e sa vorbim de oameni de kkao, salutari lui papaya ca doar arogantele lui de nimeni in drum au adus sfarsitul Suits.
 
Sus